Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Sex á la Zúfalé manželky: Pre všetky „šťastne“ vydaté!

Sex á la Zúfalé manželky: Pre všetky „šťastne“ vydaté!
Navarte mu večeru a naservírujte mu ju spôsobom, ktorá ho určite rozpáli.

Láska má tri fázy: 1. Zamilovanosť. 2. Rutina. 3. Nevera. Predtým, ako zahodíte „flintu, ktorá nestrieľa, do žita” a nájdete si milenca...

Zavarte si skvelý orgazmus

Predtým ako zahodíte „flintu, ktorá nestrieľa, do žita“ a nájdete si milenca, skúste tip Bree zo seriálu Zúfalé manželky, ktorá verí, že láska prechádza cez žalúdok. Navarte mu večeru a naservírujte mu ju spôsobom, ktorá ho určite rozpáli.

Prísady: Afrodiziaká, ktoré vás „zaručene“ odviažu:

Mandle – sú symbolom plodnosti a umocňujú sexuálnu vitalitu. Niektoré stredomorské kultúry dokonca veria, že samotná mandľová vôňa ženu odviaže.

 

Mango – v tropických oblastiach spájané s mužskou sexualitou – je šťavnaté, vláčne a sladké. Najlepšie sa je rukami a pokiaľ ho jete v rámci sexuálnej predohry, vôbec nevadí, že od neho máte zababrané celé ústa. Váš partner vám ich s radosťou oblíže.

 

Ustrice a potraviny obsahujúce zinok ako kraby, vnútornosti a tekvicové semienka – zinok je nevyhnutný na tvorbu spermií a vývoj rozmnožovacích orgánov. Jeho nedostatok môže zapríčiniť neplodnosť a impotenciu, preto zabezpečte, aby ich mal váš partner v strave dosť.

3 obrázky v galérii Zabudnite na mastnú zásteru, aj v kuchyni môžete vyzerať sexi.

Prášok z rohu nosorožca a španielske mušky – môžete nimi poprášiť hotové jedlo, ak ich však nezoženiete, nepanikárte. Ide aj tak skôr o mýtus ako o prísady zvyšujúce sexuálnu túžbu. Ten vznikol pravdepodobne tým, že obe látky dráždia sliznicu močovej rúry, čím vzniká pocit pálenia.

 

Vajcia, brokolica a pšeničné zrná – hovorí sa, že afrodiziakom je aj strava bohatá na vitamín E, ale nie je to vedecky podložené. No ak ste v koncoch, skúste všetko – napokon často nejde ani o to, či daná potravina je naozaj afrodiziakom, ale či v to veríte, alebo nie.

 

Víno alebo aperitív by vás mal pred jedlom (sexom) uvoľniť a v opojení chutí všetko dvojnásobne lepšie.

 

Príprava jedla:

Zabudnite na mastnú zásteru, aj v kuchyni môžete vyzerať sexi. Tie odvážnejšie sa môžu okolo sporáka zvŕtať hore bez.

 

Jedlo môžete pripravovať aj spolu, no to neznamená, že mu dáte zase šúpať zemiaky (potom ho väčšinou prejde nálada). Muži napríklad radi grilujú mäso, pripravujú víno…

3 obrázky v galérii Naservírujte mu raňajky do postele a rozdajte si to v kuchyni.

Miesto konzumácie:

Sex v posteli, jedenie v kuchyni? NUDA! Obráťte to. Naservírujte mu raňajky do postele a rozdajte si to v kuchyni. (Ak nebývate sami dvaja, dajte si pozor, aby niekoho neprešla chuť, keď vás náhodou zbadá.) Ak vás máta predstava, že by ste si natrúsili omrvinky do postele, robte to vtedy, keď plánujete vymeniť posteľnú bielizeň.

 

Spravte si piknik. Ak vonku nie je dobré počasie, urobte si ho napríklad na zemi v obývačke. Zabudnite na škrobenosť, prestrite si deku a vychutnajte si jedlo nekonvenčne.

 

Spôsob jedenia: Zbavte sa tradičného ja kŕmim seba, ty kŕmiš seba – on nech nakŕmi vás a vy jeho. Najerotickejšie je jesť „z ruky do úst“, teda prstami.

 

Po jedle

Zabudnite na odpratávanie tanierov, nakladanie umývačky riadu, či nebodaj jeho umývanie. Po jedle sa pustite do toho, čo ste tým chceli dosiahnuť.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Vysoké opätky, Výroky o sexe, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Sex fakty, ktoré vás prekvapia: Bod číslo 10 platí na všetky ženy
Striptérka otvorene o svojej práci: Bez problémov odpovedala aj na tieto...
Lucia otvorene: Rozdiel medzi milenkou a milencom je zásadný, skúsila som...
Otvorená odpoveď na otvorenú otázku: Ako je to s "príchuťou" tam dolu?
Najlepšie výroky celebrít o sexe: Hádajte, kto má najžhavejšie libido...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×