Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Neverte všetkému, čo počujete: Týchto 10 rád o randení je lepšie ignorovať!

Neverte všetkému, čo počujete: Týchto 10 rád o randení je lepšie ignorovať!
Svet je iný, sú dnes iné aj pravidlá randenia?

Radia vám všetci. Kamarátky, knihy, matky, babky a ešte ani my nedáme pokoj. Rob toto, nerob tamto, inak nenájdeš toho pravého, nikoho nezbalíš, dá ti kopačky. Ignorujte všetkých!

 

Sú vyladené vekmi, overené stovkami žien na stovkách mužov, lenže niekedy rada zafunguje, inokedy vyvolá nesprávnu reakciu, niekedy je príliš zjednodušená, prekrútená, inokedy vám zúfalo chýba špeciálny gombík na špeciálneho muža. Spísali sme zopár rád na bežné situácie. Niektoré pôsobia hlúpo, ale fungujú. Niektoré sú múdre a nefungujú ani tak.

 

1. Nikdy mu nevolaj ako prvá

Mali ste prvé rande a teraz sa celá trasiete, či sa ešte niekedy ozve. Nie, nemusíte čakať, kým sa ozve sám, ani deň alebo dva, aby ste nevyzerali ako stíhačka a mali istotu, že má naozaj záujem aj on. Pokojne mu hneď ráno napíšte správu, že ďakujete za pekný večer. Nič viac. Ak má záujem, bude vedieť, že ste k nemu otvorená. Inak je však zdržanlivosť stále užitočná univerzálna funkcia. 

 

2. Musí to iskriť od začiatku

Stretli ste sa s ním a ste sklamaná, lebo žiadna iskra medzi vami nepreskočila. Teda rozhodne nie od vás k nemu. Nedajte sa odradiť a nemyslite na poučky, že ľudia si musia „zavoňať“ hneď. Ak nenastal opačný prípad, teda že vás vyslovene odpudzuje, potom mu dajte ešte druhú šancu. Naše senzory a schopnosť sa zamilovať ovplyvňuje príliš veľa faktorov, predošlých zážitkov, aby sme jasne videli a cítili, či je to naozaj ten pravý, alebo nie. Môže sa stať, že to zistíte až po prvom bozku.

 

3. Sex až po treťom rande

Úpenlivo počítate, kedy už konečne bude po treťom rande, naschvál si ani nerobíte depiláciu nôh a vyššie, aby ste mali aj estetické zábrany nechať to zájsť príliš ďaleko. Takže takto. Nič sa nestane, ak sex odložíte aj na dlhšie ako tie tri rande. Fakt nič. Dôležitejšie je však nechať to na chvíľu, keď budete mať naozaj pocit, že mu môžete veriť. Môže to byť pokojne aj na druhom rande. 

3 obrázky v galérii Dôležitejšie je nechať to na chvíľu, keď budete mať naozaj pocit, že mu môžete veriť.

4. Nikdy neber last-minute rande

Ak vám bežne volá mierne pripitý po polnoci a chce sa s vami stretnúť, alebo rovno prísť do vašej postele, túto radu by ste veru nemali ignorovať. Je totiž vysoko pravdepodobné, že vás má v kategórii „kedykoľvek pretiahnuť a odchod“. Ak vám však zavolá o štvrtej poobede, že zohnal lístky na koncert, ktorý ste veľmi chceli vidieť, nemusíte pred ním predstierať, že už máte iný večerný program. Na koncert choďte, čo bude ďalej sa uvidí.

 

5. Láska všetko prekoná

Chlapec je častejšie pod vplyvom omamných látok ako triezvy? To nič, z lásky k vám s tým prestane. Láska všetky rozdiely prekoná! Táto veta pochádzajúca z antiky už priviedla mnohých ľudí do nešťastia. Áno, láska je mocná čarodejka a pomôže nám prekonať drobné chyby, nezdary, odlišnosti, nech je však akokoľvek intenzívna, nedokáže prekonať rozdielne životné ciele, hodnoty či sny o budúcnosti ani rozdielne životné štýly.

 

6. Úprimnosť je najlepšia stratégia

Iste. Klamať sa nepatrí a my vás na nič také nenavádzame. Len nemusíte priznávať všetko hneď a na rovinu. Napríklad, že sa vám nepáči darček, čo vám kúpil, jeho matka, že je príšerná kuchárka a jeho priatelia sú idioti, na koho myslíte pri sexe s ním a že už ste mali s niekým iným lepší sex alebo koľko v skutočnosti stála nová kabelka a že ste si k nej kúpili aj dvoje topánky.

3 obrázky v galérii Láska všetky rozdiely prekoná! Táto veta pochádzajúca z antiky už priviedla mnohých ľudí do nešťastia.

7. Láska ide cez žalúdok

Varenie je vo všeobecnosti veľmi sexi aktivita. Dnešní mladí muži považujú varenie za zábavu, a tak im to treba nechať a radšej si ísť urobiť manikúru. Preto nepočúvajte ani rady, že ak chcete, aby vás konečne požiadal o ruku, napečte kura a štrúdľu, aby rozvoniaval celý byt a on sa cítil ako u mamičky. Nechcete predsa, aby si vás zobral muž, ktorý sa chce oženiť s vlastnou matkou. 

 

8. Nikdy nechoď spať naštvaná

Pohádali ste sa do krvi. Mlčíte chrbtom k sebe, každý na svojej strane postele. Možno vám niekto povedal, že by ste nikdy nemali chodiť spať v takomto rozpoložení, mali by ste sa pokúsiť o zmierenie, pretože aj tak nezaspíte, celú noc sa vám to bude premieľať v hlave a ráno sa znovu pohádate. Lenže niekedy je lepšie držať sa hesla „ráno je múdrejšie večera“. Nielen preto, že vy máte čas si to v noci premyslieť a ráno prísť s rozumným riešením, ale aj preto, že mužom trvá dlhšie, kým im niektoré veci doklapnú až do hlavy.

 

9. Všetci si zaslúžia druhú šancu

Nie, nezaslúžia. Nezaslúži si ju človek, čo vás podviedol, zmlátil, oklamal (nemyslíme v tých drobnostiach uvedených kdesi vyššie). Máte právo ísť ďalej sama a neskúšať, či sa naozaj polepší. Možno sa polepší, ale to už je vec nejakej inej ženy. Ono, aj keď bol slušný, len ste sa rozišli pre nejakú ozajstnú hlúposť, aj tak mu nemusíte dávať druhú šancu. Teda, ak nie je otcom vašich krásnych troch detí a spolumajiteľom vašej firmy, domu, auta a psa.

 

10. Pomsta je sladká

Dal vám kopačky a vy sa mu chcete pomstiť. Iste, pre kamarátky to môže byť veľká zábava, ale vaše zlomené srdce sladká pomsta nevylieči. Skôr naopak. Nikdy žiaden dokonalý plán pomsty nevyšiel presne tak, ako bol naplánovaný. Budete sa cítiť ešte horšie, navyše hlúpo a malicherne. Najsladšia pomsta je rýchlo zabudnúť, pohnúť sa ďalej a byť šťastná. 

Čítajte viac o téme » Randenie, Láska a vzťahy , Láska v kríze, Pár, Láska magická, Dvojica, Vzťah, Vzťahy a sex, Láska

Autor: Elena Akácsová

NEPREHLIADNITE
Viete na rande urobiť dobrý prvý dojem? Vaše znamenie vám to prezradí
Horúci letný horoskop lásky: Hviezdy budú priať týmto piatim znameniam!
Múdrosť dlhých manželstiev: TOP rady tých, čo s tým úspešne prešli!
Ste už roky single? 4 kruté dôvody, prečo vás muži zďaleka obchádzajú
Dievčatá, kam to máte namierené? Takíto milenci na vás čakajú v rôznych...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×