Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Ľudia v tomto znamení majú najviac rozumu zo všetkých: O radu žiadajte práve ich!

Ľudia v tomto znamení majú najviac rozumu zo všetkých: O radu žiadajte práve ich!
Vždy povedia, čo si myslia a klebety či ohováranie ich vôbec nezaujíma.

Každé znamenie zverokruhu je svojim spôsobom jedinečné. Keď ale príde reč na múdrosť, jedno znamenie priam exceluje. Viete uhádnuť, ktoré?

 

Ľudia narodení v tomto znamení majú neustálu potrebu zlepšovať sa a ako osobnosť rásť. Všetko si vždy podrobne premyslia, sú rozumní, rozvážni a nonstop kalkulujú. Nedovolia tak svojim emóciám rozhodovať za nich.

 

Ak ste tipovali Vodnára, uhádli ste

Vodnári sú dôveryhodní a nadmieru úprimní - k sebe aj okoliu. Vždy povedia, čo si myslia a klebety či ohováranie ich vôbec nezaujíma. Je pre nich najdôležitejšia ich sloboda. Chcú si svoj život žiť slobodne a voľne a riadiť sa iba svojimi pravidlami. Na rady druhých dajú iba málokedy a taktiež ich nenechajú riadiť ich rozhodnutia. Toto znamenie je mimoriadne nezávislé, čo znamená, že sa o seba dokážu dokonale postarať.

3 obrázky v galérii Vodnári sú znamením protikladov – sú to samotári so skvelými sociálnymi schopnosťami a spoločnosť ľudí si užívajú.

Aj napriek ich nezávislosti sa ale úprimne zaujímajú a starajú o svojich blízkych. Urobia všetko, čo im ich moc a sila umožnia, aby danú osobu urobili šťastnou a dodali jej pocit bezpečia. Za odmenu chcú len jedno – práve svoju milovanú slobodu.

 

Vodnári majú dar komunikácie a aj preto vedia vždy nájsť riešenie a pomôcť druhým. Často je práve ich riešenie nové a originálne. Sú skvelými psychológmi, politikmi či sociálnymi pracovníkmi.

3 obrázky v galérii Toto znamenie je mimoriadne nezávislé, čo znamená, že sa o seba dokážu dokonale postarať.

Majú radi svoju intelektuálnu stránku a neustále túžia poznať svet o čosi viac. Dobrodružstvá a výzvy najradšej prekonávajú sami, pretože nechcú nasledovať kroky niekoho iného. Vodnári sú znamením protikladov – sú to samotári so skvelými sociálnymi schopnosťami a spoločnosť ľudí si užívajú. Dalo by sa povedať, že majú dve osobnosti a práve to ich robí takými výnimočnými.

Čítajte viac o téme » Znamenia horoskopu, Život, Krásny život, Život po tridsiatke

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Tieto 3 znamenia čaká veľmi zvláštna budúcnosť: Ste medzi nimi aj vy?
Narodili sa, aby zmenili svet: Tieto 3 znamenia majú tie najlepšie...
Budú aj vám priať hviezdy? Tieto tri znamenia čaká šťastný víkend!
Muž v tomto znamení vás dostane na psychické dno
Strelec Júl

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×