Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Fantastický rýchlokurz orálneho sexu: Vychytajte všetky chyby!

Fantastický rýchlokurz orálneho sexu: Vychytajte všetky chyby!
Mužský sex drive vychádza zo základného inštinktu – dostať sa do vás.

Posaďte sa, nalejte si víno a čítajte. Hodina orálneho sexu začína.

 

1. Entuziazmus

Muž vie, kedy sa vám chce a kedy tak úplne nie. Takže ak sa máte premáhať, radšej to odložte nabudúce. A zapamätajte si: muž si radšej tri mesiace počká na naozaj výborný orál, než by mal každý týždeň dostať len taký ten „z povinnosti“.

 

2. Lubrikant

Majte na pamäti, že penis je „navrhnutý“ tak, aby ho vagína stimulovala. Snažte sa preto čo najviac prispôsobiť prostredie – teplo, tesno a vlhko. Sliny sú asi najlepšia voľba, preto sa uistite, že ste vypili dostatok tekutín.

 

3. Poloha

Buď si ho pekne posaďte alebo postavte – bude to pre vás jednoduchšie. Muži sú naozaj vizuálne typy, takže by mal mať na vás priamy výhľad. Ďalšia vec je, aby ste používali jednu alebo obe ruky zároveň. Ak sa toho bude diať viac naraz, bude ešte šťastnejší.

3 obrázky v galérii Muž si radšej tri mesiace počká na výborný orál, než by mal každý týždeň dostať len „z povinnosti“.

4. Predpríprava

Mužský sex drive vychádza z jeho základného inštinktu – chce byť vo vás. Preto celú predprípravu nezdržujte, len ho jemne držte za penis, maximálne minútu – dve. O to intenzívnejšie bude, keď si ho prvýkrát vložíte do úst.

 

5. Štart

Svoje pery prehnite cez zuby, aby ste ho nepokúsali. Za začiatku sa zamerajte len na špičku penisu, ktorá je najcitlivejšou časťou jeho mužnosti. Netrápte sa kvôli hlbokému vniknutiu do úst, to je výsada porna a vôbec to nie je základná a prirodzená schopnosť. Ak to totiž chcete urobiť, musíte mať ústa naširoko otvorené, a to vôbec nie je sexy. Plus, extra pohyby jazykom nespôsobujú až taký rozdiel, takže to, ako je vám to prirodzené, je viac ako dosť.

 

6. Neignorujte zvyšok jeho tela

Penis, semenníky a vrchná časť nôh (do pol stehien) sú tie špeciálne miesta. Muži milujú, keď sa im hráte so semenníkmi, takže začnite jemne prstami, potom sa s nimi jemne pohrajte a samozrejme zapojte ústa. Penisu sa počas toho môžete venovať ručne. Môžete sa posunúť aj bližšie k análnemu otvoru, čiže k perineu, čo je miesto, kde je obrovské množstvo nervových zakončení. Ak s tým má ale problém, rešpektujte to.

3 obrázky v galérii Muži milujú, keď sa im hráte so semenníkmi.

7. Používajte svoje ruky

Muži uprostred toho všetkého vzrušenia nevedia rozoznať, či používate ruky alebo ústa, takže to môžete využiť, až kým na to nepríde. Napríklad, keď sa snažíte ísť čo najhlbšie, no nedá sa, môžete si pri koreni penisu pomôcť rukami.  

 

8. Rýchlosť

Ženy majú obyčajne rýchlejšie tempo, ako je potrebné. Príliš rýchle tempo môže spôsobiť, že muž bude mať pocit, že sa ponáhľate a nemôže si slasť riadne vychutnať. Pomalšie tempo mu to dovolí. Ak ale raz zrýchlite, nespomaľujte.

 

9. Vypľuť ALEBO prehltnúť

Žiadny muž nemá právo vám prikázať, aby ste prehltla. Ak sa vás snaží do toho dotlačiť, je to chudák. Ak nechcete prehltnúť, na konci použite len ruky. Aj to môže byť zbližujúce.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Dokonalý muž, Orgazmus, Sex, Vzťahy a sex, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Prečo skúsiť sex so starším mužom? Lebo v TÝCHTO 4 bodoch sú oveľa lepší
Bad girl rulez: Čo robia inak, že sú z nich všetci muži hotoví a zbožňujú...
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Astro sex špeciál: Staňte sa absolútnou hviezdou v randení, zvádzaní...
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×