Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Som vydatá, ale spím s inými! Prečítajte si skutočný príbeh o otvorenom manželstve

Som vydatá, ale spím s inými! Prečítajte si skutočný príbeh o otvorenom manželstve
Na manželstvo niekedy treba viac ako dvoch ľudí!

Toto je príbeh čitateľky, ktorá je vydatá a stále randí s inými mužmi. Jej manželovi to neprekáža!

Nina je vydatá už 14 rokov. So svojím manželom sa spoznali na vysokej škole a ich vzťah prečkal aj jej ročné pôsobenie  na škole v Barcelone. Kým spolu chodili a počas prvých rokov manželstva sa na iného muža ani nepozrela, pred dvomi rokmi však prišla zmena.

 

Nina bola na služobnej ceste v Prahe, a aby zabila nudu na hotelovej izbe, stiahla si do mobilu Tinder. Len tak, zo srandy. Keď sa jej na displeji objavil sympatický mladý Čech, posunula to tým (ne)správnym smerom. Nina mu na večeri povedala, že je vydatá a o hodinu na to už skúšali, čo vydrží skrinka na toaletách reštaurácie.

 

Po tomto incidente si svoj úlet zopakovala ešte dvakrát a priznala sa manželovi. "Naše manželstvo bolo v poriadku. Nehádali sme sa, chodili sme na dovolenky, milovali sme sa tak raz za dva/ tri týždne, asi to je to, čo mi chýbali najviac. Obidvaja veľa pracujeme a niekedy to proste nejde. Ja mám potreby, ktoré mi on nevie splniť. Tak som navrhla "otvorené manželstvo"." 

Považujte to za nový trend, alebo jeho hlúposť, ale Ninin manžel s dohodou súhlasil. Nina mu nedala na výber, povedala, že buď to bude takto alebo bude musieť z manželstva odísť. Ich vzťah momentálne opisuje, ako najšťastnejší. Všetko napätie z práce si vybijú sexom s inými a doma sú pokojný a milujúci pár.

 

Čo si o tom myslíte vy? Dokáže fungovať manželstvo, ktoré má pár nových členov, skrytých pod perinou? Nina je presvedčená, že monogamia neexistuje a skutočná láska vraj nemá nič spoločné s fyzickou potrebou. Píšte nám vaše názory, sme rovnako zmätené ako vy!

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Vzťah so ženatým, Vzťahy, Vzťahy v rodine, Vzťah, Láska

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Jana sa rozhodla zmeniť svoj život: V prvom rade to znamenalo rozvod
Túto špecifickú skupinu mužov sme mali rozhodne obísť, no nedalo sa!
Tajili to už poriadne dlho: Prečítajte si srdcervúci odkaz Jennifer...
Vedeli ste to? Keď sa vám niekto páči, automaticky zmeníte túto jednu vec!
Toto číslo vás prekvapí: Koľko sexuálnych partnerov musíte vystriedať, aby...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×