Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Veci, z ktorých vaša vagína zaplače: Toto si tam dolu nikdy nerobte!

Veci, z ktorých vaša vagína zaplače: Toto si tam dolu nikdy nerobte!
Vaše spodné partie budú žiariť šťastím, ak si dáte pozor na tieto veci!

Farbenie, škrabanie a piercingy sú len malou časťou zoznamu vecí, ktoré vašu vagínu nepotešia. Nech je vám tento článok dostatočným varovaním.

1. Domáce recepty

Beauty recepty "z chladničky" možno pomôžu vašej pleti, no určite to neskúšajte na svoju vagínu. Vo vnútri sa nachádza exkluzívne pH a svojimi kuchárskymi počinmi ho akurát tak zmätiete. Výsledkom môže byť infekcia, bolesť a následne niekoľko týždňový celibát. 

 

2. Skinny jeans

Vaše/Naše obľúbené skinny jeans by ste tiež nemali vyťahovať každý jeden deň. Vagína potrebuje priestor na dýchanie, nech to znie už akokoľvek. V prípade, že sa ich nechcete vzdať, vymeňte tangá za bavlnené nohavičky.

 

3. Parfumovaná kozmetika

Podobne ako pri domácich receptoch aj parfumovaná kozmetika a sprchové gély s peelingom dokážu narobiť vo vagíne bordel. Nakúpte si radšej produkty určené len na intímne partie, sú jemnejšie a neobsahujú vonné oleje a parfumy. Tam dole to jednoducho nemusí voňať ako v parfumérii. 

Bavlna je vždy najvhodnejší materiál!

4. Škrabanie

Ruky preč! Škrabanie postihnutého miesta môže spôsobiť ranky a rozniesť alebo zaniesť infekciu všelikam. Ak je svrbenie na nevydržanie dajte si krátku sprchu a zájdite k doktorovi.

 

5. V- piercing

Nerobte, jednoducho to nerobte!

 

6. Farbenie

Ak škodí parfumovaný sprchový gél, čo asi tak s vašou drahou urobí farba na vlasy alebo ochlpenie? Je to naozaj veľmi zlý nápad. Ombré ani farebný melír tam dole nepotrebujete.

 

7. Sprchovanie

Hovoríme o častom sprchovaní a šuchaní sa dokonale napenenou sprchovou hubkou. Nie je to zdravé ani pre pokožku na celom tele, nieto ešte pre vagínu. Radšej sa zamerajte na to, aby ste na sebe mali stále čistú bielizeň. Vhodná rada je aj nepreháňať to pri praní s avivážou.

Čítajte viac o téme » Intímny zápach, Krása a zdravie žien, Žena, Intímny problém, Intímne miesta, Intímne zdravie, Intímne miesta, Intímna hygiena

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Páni, tak toto je nechutné: Tieto choroby majú na svedomí vaše špinavé...
Vedľajšie účinky hormonálnej antikoncepcie sú desivé!
Venujte si tam dolu sexi zostrih: Väčšina mužov to miluje takto
Šteklivé zákulisie: 4 veci, ktoré ste o natáčaní porna nevedeli!
15 pikantných rád sexuálnej diablice: Milovanie, na ktoré nikdy nezabudne!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×