Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Vzrušujúce či zvrátené? S partnerom si v posteli vymenili úlohy a takto to dopadlo!

Vzrušujúce či zvrátené? S partnerom si v posteli vymenili úlohy a takto to dopadlo!
Hoci sme boli k sebe otvorení, táto sexuálna fantázia ma prekvapila.

Hra sa im úplne vymkla spod kontroly – odchýlila sa od pôvodného scenára a oni si vymenili roly. Napriek tomu podali obaja oskarový výkon.

Keď som vkročila do spálne, nemohla som uveriť vlastným očiam. Na posteli sedel môj priateľ, evidentne vzrušený, natiahnutý do mojich najobľúbenejších nohavičiek. Jeho chlpaté stehná vykúkali spod hodvábnej čipky. V pomykove, neschopná akejkoľvek reakcie, som sa vrátila do kúpeľne, aby som sa upokojila. Hoci sme boli k sebe vždy otvorení a zhovievaví k svojim sexuálnym fantáziám, táto ma prekvapila.

 Prečítajte si:

Mimoriadne horúca storka: Štvorku som si obľúbila až na vysokej škole - tú posteľovú!

Nasledujúci deň som nohavičkový incident prebrala na obede so svojou kamarátkou. Priznala som sa jej, že to vlastne neodsudzujem ani sa nad tým nepohoršujem, skôr mi to pripadá strašne smiešne. S priateľom sme mali vždy skvelý sex, no bral ho tak vážne, nikdy pri ňom nežartoval. Ešte aj vtedy, keď sedel v mojich nohavičkách, sa ani len neusmial. Kamarátka mi navrhla, aby som celú situáciu obrátila na žart a za odplatu ho prekvapila ako chlap. O pár minút sme to už mali namierené do sexshopu, kde som si kúpila „pripínací penis”.

3 obrázky v galérii S priateľom sme mali vždy skvelý sex, no bral ho tak vážne, nikdy pri ňom nežartoval.

  Večer, keď bol zaneprázdnený prípravou večere, som sa rýchlo prezliekla a potichu sa za ním priplichtila do kuchyne. Musela som si hrýzť do jazyka, aby som pri pohľade na seba nevybuchla od smiechu. Keď začal krájať zeleninu obrátený chrbtom ku mne, využila som chvíľu, podišla k nemu, silno sa na neho pritisla a začala sa o neho obtierať. Po chvíľke mu to došlo. Prekvapený sa ku mňa otočil a otvoril ústa, že niečo povie. V hlave som si celý deň premietala scenáre, ako ho šokujem, ako asi zareaguje, čo urobí, a keď prišla tá chvíľa, šokoval on mňa – znova. Podišiel ku mne a s nožom, ktorým dovtedy krájal šalát, rozrezal napnuté nohavičky na „mojom penise”. „Nie je ti takto voľnejšie?” spýtal sa ma. Situácia sa začala vymykať z môjho scenára. Nebola to zábava, ako som si myslela. Uvedomila som si, že ma tá myšlienka vzrušuje. On bol na tom takisto. Podišla som k nemu, pritisla ho na kuchynskú linku, otočila ho a stiahla mu trenírky. Roztopená kocka masla na tanieri predo mnou nám poslúžila ako lubrikant. Cítila som, ako sa mu zo začiatku triasli nohy, no evidentne sa mu to páčilo.

3 obrázky v galérii Zopakujte si učivo zo Zakázaných strán a buďte pripravené na budíček.

Neskôr, keď sme si konečne mlčky sadli k večeri, ani jeden nevedel, čo povedať. „Mimochodom, tie nohavičky som si včera obliekol len preto, aby som ťa rozosmial,” začal. „No z tvojej reakcie som vyrozumel, že som asi prestrelil.” „A pokojne si ma v tom nechal,” povedala som. „Keď som ťa dnes videl s penisom, mal som pocit, že si ma predsa len pochopila a teraz to hráš ty na mňa. Stále som čakal, že to už nevydržíš a začneš sa smiať” dodal. Neveriacky som pozerala na neho. Naletela som mu na jeho žartík. On to hral, ja som to hrala, no celé sa to zvrtlo na realitu, ktorá sa nám obom zapáčila.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Pár, Sex, Dvojica, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Láska, Milovanie, Láska a vzťahy

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Buďte tým, kým chcete: Zahrajte si najobľúbenejšie sexuálne roly!
Hriešne erotické tajné zoznamy žien: Spísané a podčiarknuté!
Pre TOTO zrelé ženy túžia po sexe so zajačikom

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×