Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Niekto to rád hlboké. Päť pozícií pre poriadnu hĺbku!

Niekto to rád hlboké. Päť pozícií pre poriadnu hĺbku!
Niektoré ženy to rady hlboko.

V posteli sa dá stvárať veľa vecí, predlžovať vzrušenie, zintenzívňovať ho, užívať si dráždenie. Ale niekedy chceme jednoducho poriadny orgazmus. Rýchly a intenzívny!

 

To si vyžaduje hlboké vniknutie. Sú polohy, v ktorých je to jednoduchšie než v iných. Tu je päť, medzi babami, najobľúbenejších polôh pre hlbokú penetráciu. Všetky vychádzajú z klasického misionára alebo zo psíčeka a určite si nejaké obľúbite.

 

Pikantné a strhujúco úprimné! Čo si chlapi NAOZAJ myslia o "ručnej práci"?

Vyspite sa do krásy! 10 beauty procedúr pred spaním s neuveriteľným účinkom

 

Šťastné nožničky

Jednoducho si ľahnite na chrbát, boky podporte vankúšom, nohy zodvihnite hore a otvorte ich ako nožničky. Partner si k vám kľakne a každú nohu chytí za členok, aby mohol preniknúť krásne hlboko. Ak chcete byť nápomocná, nohy si hore podržíte sama, chlap tak má viac možností variovať uhol a prirážať.

 

Kovadlina

Východisková pozícia je podobná ako v predchádzajúcej polohe, len s tým rozdielom, že si svoje nohy položíte na partnerove ramená. Alebo si ich môžete oprieť o jeho hrudník a pomáhať tak regulovať hĺbku preniknutia.

 

Motýľ

Pre hlbokú penetráciu, ktorá vás a vášmu partnerovi umožňuje navzájom sa vidieť, vyskúšajte polohu motýľa. Ľahnite si na kraj postele alebo robustný stôl a zodvihnite nohy. Váš partner sa k vám postaví a aby do vás mohol preniknúť, zodvihne vám boky poriadne vysoko. Aby ste to celé fyzicky vydržali, môžete si nohy položiť na jeho plecia.

 

Variácie klasického misionára umožňujú hlboký prienik.

 

Lenivý psíček

Nenáročná poloha a naozajstný hlboký zážitok! Ľahnite si na brucho, zadok vyvýšte pomocou vankúšov, ktoré si dáte pod seba a nohy majte spolu. Partner si za vás kľakne a je to. Podľa toho, ako vytrčíte zadok, môžete meniť uhol preniknutia. Koláče bez práce!

 

Korytnačka

Výhodou tejto pozície je hlboká penetrácia bez ohľadu na veľkosť penisu. Kľaknite si na kolená, predkloňte sa a rukami si chyťte nohy, ktoré si mierne roztiahnete. Tým urobíte svoju vagínu akoby plytkou, partnerovi stačí, aby si za vás kľakol, chytil vás za boky a môžete začať divokú jazdu!

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Sex, Vzťahy a sex

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Pre TOTO zrelé ženy túžia po sexe so zajačikom
10 dôvodov, prečo by ste všetok svoj voľný čas mali stráviť sexom
Buďte tým, kým chcete: Zahrajte si najobľúbenejšie sexuálne roly!
Hriešne erotické tajné zoznamy žien: Spísané a podčiarknuté!
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×