Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

OMG, že celebrity s fanúšikmi nespávajú? Omyl, tieto si ich aj zobrali!

OMG, že celebrity s fanúšikmi nespávajú? Omyl, tieto si ich aj zobrali!
Reese Witherspoon dlho nemala v láske veľa šťastia.

Celebrita k celebrite sadá, no keď príde do hry láska nečakane a spontánne, dajú sa prekonať aj rozdiely v spoločenskom postavení a stave na účte.

Sláva, nesláva, nikto nemôže rozhodovať o tom, do koho sa zamiluje. A tieto celebrity do toho skočili s fanúšikmi.

 

  1. Anne Hathaway

V roku 2008 jej kamarát predstavil dizajnéra šperkov, Adama Schulmana. Vtedy bol malým nenápadným hercom, no za to veľkým fanúšikom Anne. Dvojica sa do seba zamilovala a o 4 roky neskôr sa zobrali.

  1. John Travolta

Kelly Preston bola veľkou fanúšičkou Johna Travoltu už od svojich 16-tich narodenín. Na stenách svojej izby mala jeho plagáty a bola presvedčená, že sa jedného dňa stane jeho ženou. O desať rokov neskôr sa títo dvaja prvýkrát stretli počas nakrúcania filmu, no stali sa len priateľmi, pretože Kelly bola vydatá. Keď sa ale stretli znova, začali spolu chodiť. Po šiestich mesiacoch randenia ju John požiadal o ruku a v roku 1991 sa vzali.

Cannes Film Festival

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Preston (@kellyptravolta),

  1. Reese Witherspoon

Reese nemala v láske veľa šťastia. V roku 2010 ale stretla chlapíka menom Jim Toth, ktorý pracoval v Creative Artists Agency, v ktorej je Reese klientkou. Začali spolu randiť a už v roku 2011 sa zobrali. Toth prezradil, že obdivoval jej prácu ešte predtým, ako sa stretli. Reese zasa povedala, ze Jim bol jej inšpiráciou a podporoval ju vo všetkom, čo robila.

  1. Justin Bieber

Justin je preslávený tým, že si svoje fanúšičky užíval naplno. V roku 2013 zverejnil fotku bez trička, s nahou fanúšičkou v pozadí. Dokonca ich brával so sebou na party. Aj napriek početnému množstvu dievčat to ale nikdy nevyzeralo na vážny vzťah.

  1. Tom Cruise a Katie Holmes

Katie bola z Toma „hotová“ už od svojej puberty. Dokonca prezradila, že vždy snívala o tom, že sa za neho vydá. Títo dvaja sa v roku 2005 stretli a začali spolu chodiť. Zobrali sa v 2006 a láska im vydržala 6 rokov. Potom Katie podala žiadosť o rozvod.

Beautiful ex-couples !!! #tom #tomcruise #katie #katieholmes

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Cruise & Suri Cruise (@tomcruise_suricruise),

  1. Julia Roberts

Julia síce randila s mnohými hereckými kolegami, pravú lásku našla až u jedného z jej najväčších fanúšikov, Daniela Modera. Netajil svoj obdiv, no nanešťastie bol ženatý a Julia zadaná. Aby ju ale presvedčil, že o ňu naozaj stojí, rozviedol sa a Julia svoj trojročný vzťah taktiež ukončila. Vzali sa a majú spolu 3 krásne deti.

Happy Father's Day to you all. 🎉 Family is not just an important thing. ❤️ "It's everything." #juliaroberts #dannymoder

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Roberts Fanpage 💗 (@juliaroberts_fanpage),

  1. Nicolas Cage

Po tom, čo Nicolas randil v mnohými známymi hollywoodskymi herečkami, bol pre všetkých šok, keď si začal s Alice Kim. Všetko sa to zbehlo v reštaurácii, v ktorej Nicolas večeral a Alice pracovala. Vypýtala si od neho autogram a ako bonus si odniesla aj jeho telefónne číslo. Ešte v ten rok sa vzali a majú spolu dieťa. V roku 2016 sa ale rozišli.

#NicolasCage and wife #AliceKim's separation confirmed ______________ LINK IN BIO #Dre1allianceent.com #🌴s

Príspevok, ktorý zdieľa Tropixs (@thetropixs),

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Celebritné rozvody , Justin bieber, Anne Hathaway , Krásne róby celebrít, Randenie, Červený koberec

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Justin Bieber má novú priateľku: Pozrite sa, s kým znovu randí!
Mama speváčky a herečky Seleny Gomez skončila v nemocnici: Na vine bola...
Toto je jedna z najmocnejších žien Hollywoodu: Pokora ju ale neopúšťa!
Pre Meghan Markle nie je všetko ružové: Je až neľudské, o čo všetko môže...
Nechutní a hriešne bohatí: Týchto známych mužov by sme nechceli ani za ich...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×