Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Chcete si ho pripútať navždy? Kašlite na dokonalý look a robte toto!

Chcete si ho pripútať navždy? Kašlite na dokonalý look a robte toto!
Spontánnosť a šťastie je nákazlivé!

Mužom je väčšinou úplne jedno, ako ste namaľované a čo máte na sebe. Prevahu nad konkurenciou a ich vernosť si takmer bez námahy získate týmito trikmi!

1, Smejte sa! Úsmev každú ženu urobí atraktívnejšou- no čo je viac, muži majú v prítomnosti usmiatych žien lepšiu mienku aj sami o sebe.

 

2, Varte! Nie, nie je to klišé. Tak, ako láska išla cez žalúdok v minulosti, ide aj dnes, v dobe donáškových služieb. Aj keď nie ste dokonalá kuchárka, vaša snaha mu zavonia domovom, ktorý si bude chcieť vytvoriť práve s vami.

3 obrázky v galérii Varte s nadšením! Aj keď ovládate len dva recepty.

3, Nestraťte hravosť! Nekážeme vám, aby ste sa správali ako malá, ale prestaňte byť upätá, seriózna a večne vážna. Muži to majú rovnako, ako my. Tiež máme rady, keď nás chlap vie rozosmiať a občas len tak blbnúť.

 

4, Noste rozpustené vlasy! Nie je jasné prečo, ale na mužov rozpustené vlasy pôsobia strašne sexy. Ordinárne boby a drdoly , komplikované účesy a vrkoče v nich naopak vzbudzujú rešpekt.

3 obrázky v galérii Hrajte sa! Sama aj s ním!

5, Starajte sa o neho! Žiaden to neprizná, no každý z nich z času na čas zatúži po „mamičkovskej“ starostlivosti. Nevrčte na neho -  opatrujte ho, keď sa cíti mizerne. Ono sa vám to vráti!

 

6, Buďte prirodzená! Hneď, ako sa začnete hrať na niečo alebo niekoho, kým nie ste a domnievať sa, že je to sexi - brzdite. Nie je. Nechcú karikatúry ani napodobeniny iných žien. Buď vás chcú takú, aká ste, alebo vás nechcú. Nič medzi tým.

 

7, Nechudnite! Keď máte väčšie boky a hlavu v smútku, začnite sa tešiť! Mužov priam živočíšne priťahujú ženy so širšou panvou, pretože je to síce predpotopný, ale signál schopnosti priviesť na svet potomstvo. Kardashianky, Jennerky, Beyoncé... máme menovať ďalej?

 

8, Buďte milé! Neznamená to, že máte hovoriť celý deň v zdrobneninách. Milota a empatia sa pozná podľa malých gest, úsmevu, mince vhodenej do klobúka gitaristu v podchode...oni to vidia!

9, Majte svoje koníčky a svoj svet! Nie je nič otravnejšie, ako prísavka, ktorá rovnobežne žije život svojho partnera. Žite aj ten svoj, majte sny, ciele, koníčky, investujte do nich aj čas, ktorý by ste inokedy strávili s ním. Takto nás majú radi!

 

10, A nakoniec- noste červený rúž! Pristane každému- len treba trafiť správny odtieň. Červená je farba vzrušenia a jeho prísľub je pre mužov neodolateľný! Hovorí sa aj to, že si všetci v miestnosti vždy zapamätajú ženu v červených šatách! :)

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Vzťahy, Vzťah, Krása a zdravie žien, Nevera, Láska, Nevera cez internet, Vlasy a nechty

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Rozhodli ste sa odpustiť neveru? Takto sa vám to určite nepodarí!
Láska k sexu nie je vždy úprimná: Schválne, koľké z vás sexujú kvôli...
TOP 5 najabsurdnejších zdôvodnení rozchodu a pár faktov, ktoré vám otvoria...
Toto leto sa bude niesť v znamení tohto "oldschool" trendu: Idete do toho?
Rady do života od mužov: Čo s tým, keď mám doma snúbenca a v práci...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×