Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Pikantné a strhujúco úprimné! Čo si chlapi NAOZAJ myslia o "ručnej práci"?

Pikantné a strhujúco úprimné! Čo si chlapi NAOZAJ myslia o
Majú alebo nemajú muži radi, kď im to robíme rukou?

Muži sa stávajú majstrami v ručnej práci oveľa skôr, než si nájdu prvú frajerku. Takže keď sa potom pustíme do práce my, niekedy sme chválené, niekedy kritizované.

Trochu drzo a veľmi otvorene sme sa opýtali 7 statočných mužov, čo si myslia o našej "ručnej práci". Ich odpovede boli prekvapujúce, zábavné, kritické a boli nevšednou hodinou anatómie.

 Prečítajte si: 

Ako schudnúť, keď celý deň sedíte za stolom? Nebudete veriť, ale dá sa aj to!

Na zničenie vzťahu stačí jediná emócia: Ak robíte toto, pripravte sa na rozchod!

"Ručná práca je v lepšom prípade decentná cena útechy a v tom najhoršom príjemné plytvanie časom. Najčastejšia chyba, ktorú zažívam opakovane, je, že sa žena sústredí na nesprávnu časť penisu. Na telo. Ale dámy, tam je veľmi málo nervových zakončení, väčšine z nich je na žaludi!" poučil nás Erik H.

5 obrázkov v galérii Niektorí chlapi si to rukou radšej robia sami.

"Mne osobne ručná práca nevadí. Sex by bol určite lepší, ale aj tento spôsob má svoje výhody. Jednou z nich je podľa môjho názoru to, že dovoľuje dvojici spontánnosť. Sú situácie, keď nie je možné sexovať, ale ručná práca sa urobiť dá. A určite vnáša do vzťahu príjemné vzrušenie a napätie," tvrdí Boris T.  

 

"Rád by som dal babám niekoľko rád. Náš mužský prívesok nie je veľmi múdry. A keď si to robíme sami, sme skôr leniví a málo vynaliezaví. No vždy oceníme, keď baba prejaví viac iniciatívy alebo fantázie, napríklad keď jemne vrtí zápästím. Je to neuveriteľne vzrušujúce a pritom také jednoduché. Čím menej trenia, tým lepšie, lebo je to ako keď sa šmýkate po asfalte holým zadkom, nič príjemné. Tiež by bolo fajn, keby ste sa pritom tvárili trochu vzrušene alebo aspoň entuziasticky, pretože my muži sme veľmi vizuálni. A pomáhajú nám aj komplimenty," prezradil Andrej L.

 

"Lepšie si to urobím sám. Je to fajn ako predohra, ale potreboval by som lubrikant, keby to malo trvať dlhšie," povedal Peter N.

 

"Myslím si, že väčšina chlapom má radšej penetráciu alebo orál ako ručnú prácu, pretože keď si to nerobíme sami, celé je to akési čudné a hlavne penis vtedy nie je v prirodzenej polohe. Nemám to veľmi rád," tvrdí Kristián P.

5 obrázkov v galérii "Ako predohra je to fajn, viac nie..."

"Vôbec ale že vôbec nemám rád, keď mi to baba robí rukou. Keď sa na to vrhne, hneď mi ide hlavou: A prečo mi ho už nefajčí?! A keď sa k tomu vôbec nedostane, frustrácia je nesmierna. Ďalší dôvod, prečo nemám rád ručnú prácu, je potom ten bordel. Sperma je potom všade navôkol. Oveľa lepšie je, keď baba kombinuje prácu rúk s prácou úst," otvorene povedal Vlado B.

 

"Niekedy sa baby priveľmi sústredia na opačnú časť penisu, na koreň. Venovať sa pritom jemne a s citom treba druhému koncu," stručne zrhnul Vašo V. 

Čítajte viac o téme » Výroky o sexe, Sex, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Už si nemusíte lámať hlavu: tieto 4 sexuálne „abnormality“ sú úplne...
Sex fakty, ktoré vás prekvapia: Bod číslo 10 platí na všetky ženy
Striptérka otvorene o svojej práci: Bez problémov odpovedala aj na tieto...
Lucia otvorene: Rozdiel medzi milenkou a milencom je zásadný, skúsila som...
Pikantne: Ako vyzerá "normálna" žena tam dolu?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×