Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Manželovi som mesiac nedopriala orálny sex: Bolo to ťažšie, ako som čakala!

Manželovi som mesiac nedopriala orálny sex: Bolo to ťažšie, ako som čakala!
Môjmu partnerovi sa tento nápad veľmi nepozdával, no nakoniec sa poddal.

Som normálna žena. Nepovažujem orál za hriech, no nepatrím ani k ženám, ktoré sú z penisu v ústach úplne „hotové“. Navyše si myslím, že existujú len dva dôvody, prečo ľudia praktizujú orál.

 

Z lásky alebo za peniaze. Ja partnerovi orál doprajem pravidelne, pretože ho milujem, on „to“ miluje a aj takto si udržiavame šťastný, normálny a zdravý sexuálny život. Keď moja kolegyňa prišla s nápadom, že partnerovi mesiac neurobí orál, tá myšlienka mi zostala v hlave. Aké by to bolo?

 

Prvý týždeň

Môjmu partnerovi sa tento nápad veľmi nepozdával, no nakoniec sa poddal. Prvé dni utiekli ako voda, pretože sme SPOLU robili veľa iných aktivít ako napríklad varenie trojchodovej večere, po ktorej sme boli obaja takí unavení, že na sex nezostal ani kúsok energie. Inokedy sme zasa robili toľko sexuálnej akrobatiky, že mu orál nebol treba.

3 obrázky v galérii Raz sa mi stalo, že som si to namierila hlavou do jeho rozkroku, no v poslednej chvíli som sa stopla.

Druhý týždeň

Nasledujúci týždeň bol viac-menej rovnaký ako predošlý. Raz sa mi síce stalo, že som si to namierila hlavou do jeho rozkroku, no v poslednej chvíli mi v hlave zasvietila červená kontrolka, ktorá ma stopla. Partnerovi to ale nedalo a o celej veci sme sa museli porozprávať. Potom sme ale boli v nejakej zlej nálade, takže sme so sexom skončili a namiesto toho sme do postele chodili frustrovaní a s knihou v ruke. Nasledujúce rána som medzi nami cítila zvláštne napätie, ako keď si uvedomíte, že ste spolu už dávnejšie nespali. A začala som si uvedomovať, že absencia orálu naozaj ovplyvňuje náš vzťah aj mimo spálne. Z našej sexuálnej rutiny „vypadla“ jedna vec a bolo to cítiť.

 

Tretí týždeň

Rozhodli sme sa, že našu spálňovú zostavu oživíme a tým nahradíme chýbajúci orál. Skúsili sme hry, hračky, polohy, miesta – a bola to zábava, no na druhej strane to bolo vyčerpávajúce. Takéto veci sme zvykli robiť len výnimočne. Prichytila som sa, že by som najradšej celú túto vec zahodila za hlavu a vrátila sa k starým dobrým orálom. Manžel si dokonca urobil kalendár, v ktorom škrtal dni, ako keby odrátaval dni vo väzení.

3 obrázky v galérii Skúsili sme hry, hračky, polohy, miesta – a bola to zábava, no na druhej strane to bolo vyčerpávajúce.

Koniec štvrtého týždňa

Keď sme sa dostali na koniec manželovho kalendára, cítila som sa, ako keby bolo pred nami veľké otvorenie dlho-očakávanej udalosti a ja som bola pripravená prestrihnúť pásku. Hneď po príchode som manželovi dopriala orál, na ktorý sme obaja tak čakali. Užili sme si ho obaja. Nasledujúce obdobie som manželovi robila orál častejšie, ako keby som sa cítila zle, že som ho na toto celé nahovorila.

 

A ponaučenie? Keď to máte rada, urobte mu to. Nech je vám jeho slastný výraz dôkazom, že ste dobrá v každej oblasti. Pretože každý muž to miluje.

Čítajte viac o téme » Výroky o sexe, Orgazmus, Pár, Sex, Dvojica, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
Nie je to ako z romantického filmu: Sex na pláži sa zmenil na horor!
Naštartujte ho z nuly na sto: VEĽMI nemravnou debatou!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×