Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Odhaľte muža podľa jeho spálne: Čo o ňom prezrádza?

Odhaľte muža podľa jeho spálne: Čo o ňom prezrádza?
Sú oknom do trinástej komnaty, ktorá o svojom majiteľovi veľa vypovedá.

Stojíte pred dverami jeho najintímnejšieho sveta a stále si nie ste istá, či je to muž, s ktorým sa oplatí skončiť v posteli? Máte šťastie, EVA to za vás otestovala.

Vstúpili sme do spální štyroch mužov a s pomocou sexuologičky MUDr. Danice Caisovej zisťovali, čo prezradí o mužovi miestnosť, v ktorej prespáva. Ak ste dobrá pozorovateľka, všimnite si podobnosť s niektorou z týchto spální. Možno zistíte, že ste našli pána Božského. A možno je to vaša posledná šanca na útek pred totálnym trapasom...

 

Ivo, šoubizový manažér 

Moja spálňa je malá. Posteľ, televízor, lavica na cvičenie a dosť – mne to tak vyhovuje. Aj tak ju využívam iba na to, aby som po pracovnom dni padol od únavy do postele. Páči sa mi, že je tu tak tesno, pôsobí to na mňa útulne. Už keď som si ju zariaďoval, vedel som, že chcem, aby v nej boli tmavé žalúzie pre prípad, že by som si potreboval pospať cez deň. A v noci cez okno nad posteľou môžem pozorovať hviezdy. To je ťažká romantika.

 

Pohľad sexuologičky:

Veľmi málo osobný interiér. Oplýva nedostatkom detailov, a preto táto spálňa pôsobí takmer dojmom hotelovej izby. Muž, ktorý ju obýva, si zrejme potrpí na vonkajšie prejavy  luxusu. Očividne dbá o svoje zdravie a dodržiava životosprávu. V sexe však bude vecný, vášnivosť mu veľa nehovorí. Síce presne vie, čo chce, no žena nemôže očakávať, že s ňou bude hovoriť o pocitoch. Pôsobí spoľahlivo a zodpovedne, ale málo romanticky.

3 obrázky v galérii V noci cez okno nad posteľou môžem pozorovať hviezdy.

Jaro, tanečník a choreograf 

Pre mňa je podstatné mať v izbe veľkú posteľ, na inom veľmi nezáleží. Čo sa týka farieb, tak som tu všetko podriadil kombinácii bledého a tmavého dreva, ktorú možno vidieť v celom byte. A čo iné človek potrebuje v spálni? Ja tu mám knihy a rádio, ktoré slúži zároveň ako budík. Televízor však v spálni rozhodne mať nechcem! Podľa mňa je to totiž jedna z vecí, ktorá akýkoľvek posteľný ‚život’ zabíja.

 

Pohľad sexuologičky:

Je to naozaj mužský interiér? Nie je to iba neosobný biznis interiér, ktorý slúži na odpočinok medzi dvoma služobnými cestami? Táto spálňa je natoľko strohá, že jedinou ozdobou je obraz nahej ženy nad hi-fi súpravou. Muž, ktorý ju obýva, je veľmi praktický, triezvo rozmýšľajúci muž. Sex pre neho nie je vzrušujúcou hrou, nepotrpí si na romantické večere ani rafinované zvádzanie. Možno aj pri milovaní myslí na prácu a povinnosti. Je málo spontánny, hoci kdesi hlboko túži byť dobrodruhom či pirátom. Jeho zmysel pre povinnosť mu však nedovolí dlhé denné snívanie ani to, aby tieto túžby naplnil.

 

Dušan, fotograf 

Úprimne povedané, všetok nábytok v spálni som pri zariaďovaní podriadil modrej rozťahovacej sedačke, ktorá spĺňa aj úlohu postele. Posteľ je koniec koncov v spálni to najdôležitejšie. Napríklad paraván je v tomto prípade iba dekoratívny doplnok. Hoci, občas sa človek hanbí aj sám pred sebou. (smiech) V spálni trávim dosť času aj čítaním a poriadok je ‚vecou vedľajšou’. Závisí od toho, kedy vstanem a koľko mám času.

3 obrázky v galérii Možno aj pri milovaní myslí na prácu a povinnosti.

Názor sexuologičky:

Tento muž je romantik a muž mnohých paradoxov. Má zmysel pre detail a dopraje si pôžitok. Vonkajší vzhľad je pre neho dôležitý. Rád sa obklopuje peknými vecami. Je náročný na vzhľad a krásu partnerky, ale má rád aj materské typy, pri ktorých cíti istotu. Rád šokuje, ale v intímnych chvíľach môže prekvapiť nečakanou nehou. Je čistotný a poriadkumilovný.

 

Jozef, umelec (38)

Boli časy, keď bol ateliér pre mňa viac spálňou než tá skutočná. Dnes ho na tento účel využívam iba príležitostne. Ako vidieť, poriadkom to tu veľmi nežiari, ale na druhej strane pri práci to aj tak nie je podstatné, účel svätí prostriedky.“ (úsmev)

 

Pohľad sexuologičky:

Muž, ktorý si máločo odoprie v živote aj v sexe. V sexe je veľmi náruživý  a trošku aj ľahkomyseľný. Následky ho veľmi nezaujímajú. V posteli sa nebráni experimentom a riadi sa heslom ‚žijeme iba raz’. Romantické večere a večery nie sú jeho silnou stránkou. Nerád sa totiž viaže. A ako vidieť, neoddeľuje prácu od zábavy.

Čítajte viac o téme » Dokonalý muž, Život, Sex, Krásny život, Intímny život, Život po tridsiatke, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Andrea Konečná

NEPREHLIADNITE
Na muža v tomto znamení nikdy nezabudnete: Zažijete ten najlepší sex...
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Tu ma vášnivo bozkaj: Tieto miesta budú možno prekvapujúce!
Bad girl rulez: Čo robia inak, že sú z nich všetci muži hotoví a zbožňujú...
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×