Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Mimoriadne horúca storka: Štvorku som si obľúbila až na vysokej škole - tú posteľovú!

Mimoriadne horúca storka: Štvorku som si obľúbila až na vysokej škole - tú posteľovú!
Neboli sme lacné baby, ktoré vyspávali s chlapmi, iba sme ich balili.

Na základnej škole som dostávala štvorky a rodičia sa za mňa hanbili. Toľko do mňa hustili a toľko ma po každej štvorke trestali, až som tú známku znenávidela.

Na strednej som vo svojom zabehnutom trende pokračovala. Úplne mi to stačilo. Mojim rodičom však nie. Zúrili, pretože ma videli na vysokej škole. A viete čo? Na tú vysokú som sa aj dostala. Tato vybavil, čo už. Najskôr som sa veľmi hnevala, ale časom som zistila, že na univerzite sa žije úúúplne inak. Vôbec nemusíte riešiť školu, tri mesiace si užívate a školu začnete riešiť až počas skúškového obdobia. Fantázia! Všetci ma poznali, všetci! Čiastočne za to mohlo moje meno v kombinácii so vzhľadom. Volám sa totiž Albína a ako taký Albín trochu aj vyzerám. A, paradoxne, som si našla na vysokej najlepšiu kamarátku, ktorá bola ako čokoládka.

4 obrázky v galérii Na vysokej som si našla najlepšiu kamarátku, ktorá bola ako čokoládka.

Volala sa Bronislava a stala sa na celých 5 rokov mojou spolubývajúcou aj najlepšou kamoškou. Vždy sme sa smiali, že sme A a B, dve písmená abecedy, takže k sebe patríme. S Broňou sme zbožňovali tráviť večery popíjaním vínka a kvákaním. A ešte sme chodili na koncerty. Bože, boli sme z tých hudobníkov úplne paf! Po koncertoch sme zostávali na after party, kde sme koketovali raz s basgitaristom, raz so spevákom, raz s manažérom kapely. Bavilo nás to, dodávalo nám to sebavedomie, užívali sme si. Tu a teraz.

4 obrázky v galérii Po koncertoch sme zostávali na after party, kde sme koketovali so všetkými členmi kapely.

Jedného dňa som nabehla do našej intrákovej izby a pustila Broni pesničku od novej kapely, ktorú som niekde započula. „Albína, akožeee, to čo jeeee. Moc dobrééééé!“ páčilo sa jej to. A tak sa táto kapelka stala naším dídžejom a vždy, keď sme sa sprchovali, obliekali, maľovali do mesta či popíjali vínko, hrala v pozadí. A zrazu mali neďaleko nášho mesta koncert a nám sa výnimočne chcelo teperiť sa niekam vlakom. „Albína, ideme na istotu, jasné?“ ubezpečovala sa Broňa. „Sto percent. Bez bozku neodídeme,“ plánovali sme si. Chceli sme si ich dať ako trofeje na vitrínku a ani nám nenapadlo, že sa im nebudeme páčiť. No páčili sme sa im. Boli sme milé, chichotali sme sa a naša spontánnosť spôsobila okrem toho, že som stratila sveter, aj to, že sme zrazu stáli pri bare so spevákom a s gitaristom a kecali s nimi. Pozvali nás na drink a keď odchádzali, spýtala som sa ich, či môžeme u nich prespať.

4 obrázky v galérii

Broňa trochu zmrzla, toto nebol náš štýl. Neboli sme lacné baby, ktoré vyspávali s chlapmi, iba sme ich balili. No týchto som chcela. A Broňa sa ako dobrá kamarátka jednoducho pridala. Vzali nás do hotela, kde spali. Boli z Čiech a po koncerte mali vypité, takže trepať sa domov nemalo význam. Prišli sme do izby a najskôr nám porozprávali – spevák o svojej manželke a gitarista o svojej frajerke, a potom nás poriadne pretiahli. Hudobníci nepoznajú pravidlá, ale to sme vedeli. Zaľúbiť sa do hudobníka je čistá tortúra, ale aj to sme vedeli. Ležali sme na manželskej posteli a Broňa si to rozdávala so spevákom a ja s gitaristom, takto popárikovaní sme boli od začiatku. No potom sme si ich aj tak vymenili a Broňu nakladal gitarista a mňa spevák. Šialené. Najšialenejšie bolo, keď som Broni roztiahla nohy a začala jej klepkať po klitorise bruškom prsta a neskôr aj jazykom. Hudobníci sa zatiaľ pozerali, boli vo vytržení a moja kamoška len šepkala „panebože, panebože!“. A ja doteraz neviem, či to bolo od rozkoše, alebo od hanby. :-)

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Sex, Zakázané strany, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Hriešne erotické tajné zoznamy žien: Spísané a podčiarknuté!
Buďte tým, kým chcete: Zahrajte si najobľúbenejšie sexuálne roly!
Obrovská LOŽ menom push-up: Toto si o nich naozaj myslia muži!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×