Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

6 nových polôh, ktoré z vás spravia kráľovnú sexu

6 nových polôh, ktoré z vás spravia kráľovnú sexu
Byť dobrá v posteli nie je vôbec ťažké.

Zmena je život a v posteli to platí dvojnásobne! Ak máte svoje osvedčené polohy, gratulujeme! No nie je dôvod nepridať k nim ďalšie.

Nemusíte byť majsterkou okresu v gymnastike, aby ste v posteli zažiarila. A okrem toho si to aj parádne užila! Nasledujúce polohy vás katapultujú na planétu Extáza a ani vaša polovička nepríde skrátka.

Prečítajte si: 

Nakŕmte svoj mozog! Tentoraz nie informáciami, ale správnym jedlom

Doprajte si tam dole úľavu aj osvieženie: Ako sa robí vaginálny detox?

Tanečnica

Zatancujte si spolu intímny valčík bez jediného kroku. Stačí sa postaviť tvárami oproti sebe. Partner vám zodvihne jednu nohu hore a podrží ju ovinutú okolo svojho pása, kým bude do vás vnikať. Výborná poloha na stimuláciu klitorisu.

 

Lyžičky

Modifikovaná verzia polohy na psíčka, ktorá poskytuje príležitosť na hlbokú penetráciu, ale milenci sú telami a tvárami bližšie k sebe, takže je to intímnejšie. Pokľaknite si na posteľ alebo na zem a nechajte partnera vstúpiť do vás zozadu, trupy zostávajú vzpriamené. Pritom sa ho čo najviac dotýkajte a on má tiež dosť možností, kam zablúdiť rukami.

 

Luk a šíp

Ohnite sa až k zemi a chyťte sa kolien, členkov alebo zeme, podľa toho, kam pohodlne dočiahnete a udržíte rovnováhu. Partner do vás v tejto polohe vnikne odzadu krásne hlboko. Nie je síce najintímnejšia, ale zato veľmi intenzívna.

3 obrázky v galérii Rozkoše nikdy nie je dosť.

Lotosový kvet

On si sadne s prekríženými nohami a vy si sadnete na neho, pričom svoje nohy obtočíte okolo jeho drieku. Na pohľad vytvoríte krásny kvet, no najmä si vychutnáte vzrušujúce láskanie klitorisu. Poloha je veľmi, veľmi intímna, hoci trochu náročná na balans. 

 

Proti prúdu

Ak milujete, keď ste hore, táto poloha je pre vás to pravé! Chlap nech si pekne ľahne na chrbát, nohy pokrčí v kolenách, rozkročí ich a zdvihne smerom k hrudi. Vy na neho vysadnite, ale otočená tvárou od neho. Môžete dokonale kontrolovať nielen hĺbku a intenzitu penetrácie, ale aj hrať sa so svojím klitorisom. Jeho nohy vám pomôžu udržať rovnováhu.

3 obrázky v galérii Dostaňte ho novou polohou.

Na krídle

Ľahnite si na bok a vrchnú nohu zodvihnite tak vysoko, ako sa dá. Partner si kľakne na kolená, vašu spodnú nohu má medzi svojimi a môže do vás ľahko a hlboko preniknúť. Ak počas jeho "jazdy" navyše zapojíte do hry nejaký ten Kegelov cvik a budete sťahovať svaly pošvy, obaja budete mať čo robiť, aby ste nevyleteli z kože.

Čítajte viac o téme » Milovanie, Sex, Zakázané strany, Sexuálna fantázia

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Prečo skúsiť sex so starším mužom? Lebo v TÝCHTO 4 bodoch sú oveľa lepší
Obrovská LOŽ menom push-up: Toto si o nich naozaj myslia muži!
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si DOBRE...
Tu ma vášnivo bozkaj: Tieto miesta budú možno prekvapujúce!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×