Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Toto vám zachráni manželstvo! 8 typov bozkov, ktoré vzťah potrebuje ako soľ

Toto vám zachráni manželstvo! 8 typov bozkov, ktoré vzťah potrebuje ako soľ
Ako často a akým spôsobom sa bozkávate?

Na začiatku vzťahu je to ukradnutá pusa tu, dlhý vášnivý bozk tam... Ale keď ste spolu už niekoľko rokov, bozky sa začnú vytrácať...

...čo je obrovská škoda, v provm rade pre každého osobne, pretože sa tak pripravuje o dávku libida aj o intimitu. Neudržiava oheň vo svojom kozube lásky a vášne. A keď ten raz vyhasne, ťažko sa znova rozhorí. Najmä po boku tej istej osoby.

 

8 druhov bozkov, ktoré by nemali vo vzťahu chýbať

Každý vzťah potrebuje bozky ako soľ. A keďže každý bozk je iný, nasledujúcich osem je zvlášť dôležitých pre dlhotrvajúce vzťahy.

 Prečítajte si: 

6 vecí, ktoré robia ženy, keď sú neverné

9 univerzálnych trikov, ktoré pomôžu schudnúť každej babe

1 Bozk "Ahoj"

Pri odchode z domu a najmä po príchode späť by nemal chýbať bozk, ktorým povieme "Ahoj, som rád/rada, že som zase s tebou!" Páry, ktoré spolu fungujú už xy rokov, vedia, že je veľmi dôležité poradie - najskôr sa bozkáva partner, až potom deti či domáci miláčikovia. Ak je poradie iné, vo vzťahu vznikajú vážne trhliny a problémy. 

 

2 "Hurá" bozk

Práve ste dostali prácu snov. Vyšší plat. Našli dve čiarky na baby teste. Získali hypotéku na vysnívaný domov. V okamihoch, keď ste zaplavená šťastím, sa očakáva bozk, pri ktorom vás partner zdvihne hore a zatočí alebo s vami skáče bláznivo okolo, alebo čokoľvek iné, čo pre vás dvoch znamená: "Tešíme sa spolu!"

4 obrázky v galérii Bozk

3 Bozk "Všetko bude dobré"

Utešujúci bozk nemá veľa spoločného s radosťou a veselosťou, ale vyjadruje nehu, intimitu, blízkosť a chuť jeden druhého podržať. Bozk "všetko bude dobré" je niekedy nežný, inokedy vyzerá ako posledná vec v živote. Každopádne je veľmi dôležitý.

 

4 Bozk "Tak veľmi ťa ľúbim"

Občas vás zasiahne myšlienka, aký je ten váš chlap úžasný a v tele sa vám rozlejú radosť, pokoj, pýcha, vzrušenie. Presne toto je moment na bozk "tak veľmi ťa ľúbim". Nedá sa zahrať, iba keď je ten pocit naozaj vo vás, bude taký, aký má byť a adresátovi skutočne doručí mesidž.

4 obrázky v galérii

5 Bozk "Prepáč"

Niečo ste pokazili, prepískli, zničili. Namieste je nielen slovo "prepáč!", ale aj bozk tohto druhu. Zvyčajne je na začiatku veľmi opatrný, no neraz sa skončí vášnivým milovaním.

 

6 Hravý bozk

Navzájom sa milo prekárate, doberáte si jeden druhého, možno sa šteklíte. To je pravý čas na hravý bozk, v ktorom je štipka vášne, štipka drzosti a štipka pobavenia.

4 obrázky v galérii

7 Bozk "Vzrušuješ ma"

Toto nie je  bozk, ktorý vedie do spálne, pretože na milovanie nie je čas, je to skôr ukradnutý druh bozku, ktorý však v oboch zanechá hlbokú stopu a túžbu. Čo sa nemohlo naplniť teraz, stane sa neskôr.

 

8 Bozk "Si tak sladký"

Práve ste vonku na prechádzke, keď vám hovorí príhodu, pri ktorej sa musíte smiať a smiať. S očami zúženými od smiechu sa na neho pozriete a vtedy vám to dôjde - on je taký sladký, taký super a vie vás rozosmiať! Pobozkajte ho za to!

Čítajte viac o téme » Prvý bozk, Vzťahy a sex, Láska, Láska a vzťahy

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Robte to vonku: Na týchto netradičných miestach bude sex nezabudnuteľný!
Toto leto sa bude niesť v znamení tohto "oldschool" trendu: Idete do toho?
Ani muži nie sú bez chyby: Na tieto "výkony" by sme najradšej zabudli
12 vecí, ktoré muži pri sexe fakt neriešia: Ak sa tým napriek tomu...
Majte GENIÁLNY sex a majte ho veľa: Aby stál naozaj za to, pomôže vám...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×