Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

10 tipov, ako vzrušujúco stráviť spoločný čas: Bez detí!

10 tipov, ako vzrušujúco stráviť spoločný čas: Bez detí!
Je čas byť vo dvojici!

Nie vždy sa dá randiť a udržiavať ohník pod kotlíkom vzťahu. Niekedy chýbajú peniaze, inokedy čas, občas zase nepraje počasie a ľahké nebýva ani zohnať opatrovateľku. Ale čas na lásku treba!

Vonku fúka a leje, v peňaženke je prievan a láska dohára? Nevadí, kým ešte tlie, nie je neskoro! Inšpirujte sa našimi desiatimi spôsobmi, ako sa dá byť spolu napriek všetkému. Iba s ním. Počas sychravých dní a dlhej krutej zimy, ktorá nás čaká, sa vám iste nejaké zídu!

 Prečítajte si: 

Veľký slovník dotykov: To, ako vás partner objíme, v sebe nesie skrytý význam

Hotový zázrak na tanieri! 4 rýchle a super zdravé recepty s moringou

10 spôsobov ako vzrušujúco stráviť spoločný čas

1. Čokoláda na povzbudenie vášne

Pripravte trojchodovú večeru tak, aby bol v každom chode bol aspoň kúsok čokolády. Chlapa určite dostanete na kus dobrého mäsa (stejk) s čokoládovou omáčkou s čili. To potom s nadšením zje aj čokoládovú penu ako dezert a s láskou bude spomínať na čokoládovo-fazuľové guľky obaľované v kukuričných lupienkoch, ktoré boli ako predjedlo.

 

2. Striptérske drobnosti

Zavrite sa do spálne a hrajte sa. Nie na profesionálov, ale na bežných smrteľníkov s vlastným vkusom. Najskôr mu vy prezraďte, čo by sa vám páčilo, keby si dal dole, potom sa poradie zmení. V hre môžete pokračovať celé hodiny, ak to vydržíte...

 

3. Tematický večer

Vyberte si tému, ktorá bude ústrednou pre daný večer a zábava sa môže začať. Ak je napríklad témou Taliansko, môžete si dať špagety, pozrieť dobrý taliansky film a pre väčšiu srandu sa medzi tým baviť po taliansky - výrazne gestikulovať, zvyšovať hlas a všetko preháňať. Výber tém je nekonečný, od rôznych krajín, cez rôzne dekády až po mimozemšťanov...

 

4. Kempovanie v obývačke

Najmä počas nekonečne upršaného víkendu poteší veľkáčov aj maláčov hra na indoor kempovanie. Dajte dokopy všetky veci, ktoré by ste si brali na reálnu stanovačku, urobte si bunker alebo stan a ďalej sa fantázii medze nekladú. Pre ešte autentickejšiu zábavu by mohli zostať tabu všetky veci a zdroje, ktoré bežne v prírode nie sú: elektrina, televízor, wifi... 

 

5. Súkromný fototermín

Ešte si pamätáte, kedy ste si vy dvaja urobili spoločnú fotku? Tak sa dajte do práce a foťte sa spoločne na rôznych miestach doma. Zábava bude pri fotení, prezeraní obrázkov aj pri výrobe rôznych animácií.

3 obrázky v galérii Foťte sa spoločne doma!

6. Pyžamová party - bez detí!

Ak sa o ratolesti niekto predsa len postará, namiesto toho, aby ste sa vyobliekali a vyrazili do ulíc, navlečte si pyžamá, na zem v obývačke navŕšte všetky vankúše, vankúšiky, deky a paplóny. Chýbať by nemal popkorn a kadejaké (aj nezdravé) snacky. Dovolená je telka a všemožné hry pre dospelých. Ale pozor, zmena! Nocuje sa v obývačke!

 

7. Nahodení na doma

Oblečte si naozaj, naozaj niečo pekné a slávnostné, pokojne aj promočné šaty, zapáľte more čajových sviečok, ostatné svetlá zhasnite a všetko je pripravené na nevšedný romantický večer doma.

 

8. V koži druhého

Aj táto aktivita si vyžaduje obliekanie, ale iného druhu, pretože sa budete hrať na niekoho iného. Každý nech si vyberie postavu, ktorou bude daný večer (herec, seriálový hrdina, sused...) a hurá do hrania!

3 obrázky v galérii Vínna cesta v obývačke? Prečo nie!

 9. Karaoke večer

Kto ho nezažil, ten netuší, aká to môže byť zábava. Nepotrebujete ani mikrofón, stačí telka a prístup na internet, napríklad na Youtube. Vyberte si pesničky podľa ľubovôle alebo podľa vopred zvolených kritérií (rockové balady, ľudové pesničky, mimoňovské songy) a dajte hlasivkám zabrať. Možno budete potrebovať aj nejaké to pivo či víno - na odvahu a na zvlhčenie suchých hrdiel.

 

10. Vínna cesta v obývačke

Nikam nemusíte chodiť, ak vopred nachystáte niekoľko rôznych fliaš vína (vôbec nemusia byť drahé) a niečo malé pod zub (syry, pagáčiky, jednohubky). Otvárajte fľašu za fľašou a vychutnávajte. Nemali by ste pritom sledovať televíziu, lebo tá na vínnu cestu nepatrí. Skôr si to žiada nejakú dobrú muziku, veľa vychutnávania a rozprávania.

Čítajte viac o téme » Vzťahy, Vzťahy v rodine, Vzťahy a sex, Láska, Láska a vzťahy

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Kráľovskú rodinu opäť čaká svadba: Po Meghan je to ďalší dôkaz,...
Barrack Obama je vzťahový poradca: Toto je jeho jediná rada pre šťastné...
Muž v tomto znamení vás dostane na psychické dno
Šokujúce vekové rozdiely: Tieto celebritné páriky to rozhodne neriešia!
Chcete ho mať pri sebe? Zabudnite na týchto 5 klišé, ktoré zabíjajú vzťahy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×