Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Toľko vzrúša neunesiete! Ako prebiehajú swingers party a pre koho sú určené?

Toľko vzrúša neunesiete! Ako prebiehajú swingers party a pre koho sú určené?
Je to postoj k životu, životný štýl, v rámci ktorého sex zohráva dôležitú úlohu.

Nie, nebude reč o džeze. Budeme hovoriť o sexe, dokonca o skupinovom sexe, spojenom s výmenou partnerov.

Veľa ľudí si mýli swingerské párty a skupinový sex. Pri pohľade zvonka to vyzerá rovnako, no rozdiel je veľmi jednoduchý: kým pri skupinovom sexe sa účastníci tejto zábavy vôbec nemusia poznať, pri swingers párty súložia spolu manželské dvojice alebo stabilné páry. Už nejde o spontánny skupinový sex na nejakom internátnom žúre, ale o ľudí, ktorí žijú v harmonickom páre a skupinový sex je pre nich spestrením ich spoločného života.

 

Je to normálne?

Swingeri sú ľudia, ktorí dali prednosť vzrušeniu a novému zážitku pred nudou stereotypu. Robí im dobre, keď si môžu zasúložiť v spoločnosti podobne naladených ľudí a nerobia z toho tragédiu ani si to nelepia na čelo. Ide koniec koncov len o sex, o nič viac. Podľa výskumov sa swingerským aktivitám najčastejšie venujú stredoškolsky a vysokoškolsky vzdelaní ľudia vo veku okolo 40 rokov a často s dobrým príjmom a postavením. Dalo by sa povedať, že samí inžinieri, riaditelia, vysokoškolskí docenti, učiteľky a manažérky. Sú to ľudia, ktorí majú svoje priority už dávno zadefinované a necítia potrebu vrhnúť sa kvôli novému sexuálnemu zážitku do nového vzťahu. 

4 obrázky v galérii Byť pri súloži videný a pozerať sa, to je základ každej swingerskej párty.

Láka vás tento zážitok?

Jemná kombinácia exhibicionizmu a voyeurizmu je asi najväčším lákadlom na swingerskom sexe. Byť pri súloži videný a pozerať sa, to je základ každej swingerskej párty, až potom nastupuje dobrovoľná výmena partnerov. Každý z nás má v sebe kúsok exhibicionistu a kúsok voyeura, každý má chvíle, keď sa rád predvádza – či už doma pred zrkadlom, alebo na verejnosti v novom klobúku. A rovnako sa každý z nás aj rád pozerá, najmä vtedy, keď by sme sa vlastne ani pozerať nemali. Príchuť toho, že človek prekračuje bežné spoločenské normy, ba dokonca až tabu, akoby zvyšovala silu a intenzitu zážitku. Zakázané hračky sú tie najlepšie hračky, to vedia aj deti.

 

Treba sa ísť niekde prihlásiť? Ako to tam prebieha?  

Ponúk na internete je dosť a treba sa len prihlásiť. Organizované swingerské párty prebiehajú väčšinou v uzavretých kluboch alebo penziónoch, ktoré sú vybavené na špičkovej úrovni – v tých najlepších je k dispozícii sauna, vírivka alebo malý bazén, spoločenská miestnosť s barom a celý rad rôzne zariadených spální s veľkými posteľami a zrkadlami. V kluboch panujú prísne pravidlá a pri najmenšom náznaku neprístojnosti, obťažovania iných účastníkov alebo opitosti vás okamžite vypoklonkujú. Aj keď idete na swingers párty, ešte to neznamená, že tam budete musieť súložiť s každým, kto na vás dostane chuť. Dobrovoľnosť je základným pravidlom swingerov.

4 obrázky v galérii Ak nemáte partnerský vzťah v poriadku a myslíte si, že účasť na swingers párty mu pomôže, ste na omyle.

Výmena manželiek

Najtypickejšia časť pre swingerov je samotná výmena partnerov. Milovať sa v prítomnosti iných ľudí zvládnu aj slabšie povahy. Ale až priama výmena manžela či manželky s iným účastníkom je silným zážitkom. Veľa ľudí tvrdí: veď to je horšie ako zvieratá, aby manželka súložila s iným mužom v prítomnosti jej vlastného muža! Musím vám opäť pripomenúť, že swingers aktivity sú pre vyrovnaných ľudí a harmonické páry. Ak nemáte partnerský vzťah v poriadku a myslíte si, že účasť na swingers párty mu pomôže, ste na omyle.

 

Je to postoj k životu, životný štýl, v rámci ktorého sex zohráva dôležitú úlohu, ale zasa nie takú dôležitú, aby sa kvôli nemu človek rozviedol. Presne to vystihol jeden z účastníkov swingers párty: „Milujem svoju ženu, ale už ma sexuálne nevzrušuje. Mám ju preto opustiť? Na swingers párty chodia muži, ktorých ona vzrušuje a títo muži majú manželky či partnerky, ktoré zas vzrušujú mňa. Je to vzájomná výmena, pôžička, ktorá je výhodná pre všetkých, nikto nič nestratí ani nezíska.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Hriešne erotické tajné zoznamy žien: Spísané a podčiarknuté!
Buďte tým, kým chcete: Zahrajte si najobľúbenejšie sexuálne roly!
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
Obrovská LOŽ menom push-up: Toto si o nich naozaj myslia muži!
Pre TOTO zrelé ženy túžia po sexe so zajačikom

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×