Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Neuveriteľné, k čomu ju donútili: Jennifer Lawrence sexuálne obťažovala ŽENA!

Neuveriteľné, k čomu ju donútili: Jennifer Lawrence sexuálne obťažovala ŽENA!
Jennifer Lawrence prezradila svoju skúsenosť so sexuálnym obťažovaním

Po škandále producenta Henryho Weinsteina sa začínajú vynárať ďalšie a ďalšie desivé prípady sexuálneho obťažovania v Hollywoode. Svoj pridala aj herečka Jennifer Lawrence a nie je to ľahký kaliber...

Harvey Weinstein, tvorca mnohých hollywoodskych blockbusterov a zároveň šovinistické prasa, usvedčené z mnohých sexuálnych obťažovaní herečiek otvoril pandorinu skrinku. Na svetlo sa vynárajú ďalšie desivé príbehy, jeden prezradila aj hviezdna feministka Jennifer Lawrence.

 

Keď začala s herectvom ako 19-ročná, bola donútená postaviť sa do radu, NAHÁ! Spolu s ostatnými, veľmi štíhlymi ženami stáli v kancelárii s prelepenými intímnymi partiami. Nebol to však muž, ale žena - producentka, ktorá Jennifer odporučila, aby nahé fotky využila ako inšpiráciu pre svoju diétu.

2 obrázky v galérii Jennifer Lawrence sexuálne obťažovala žena!

Tým to však neskončilo, keď sa so zážitkom zverila druhému producentovi filmu,  označil ju za "fuckable" a povedal jej, že by sa s ňou pokojne vyspal, aj keď vyzerá takto! Jennifer sa cítila ako v pasci. Pravdou totiž je, že herečky, ktoré sa dostali do stretu so sexuálnym obťažovaním či šikanou, boli v tom čase príliš mladé, aby dokázali čeliť oveľa mocnejším mužom a zdá sa, že aj ženám!

 

Kauza Harveyho Weinsteina a príbehy herečiek odkrývajú veľké bahno Hollywoodu, ktorý, ako nám je všetkým jasné, nikdy nebol glamour, párty a luxus. Herečky ako Angelina Jolie, Reese Witherspoon, Lawrence a mnoho ďalších totiž strávili tínedžerské roky snahou udržať jazyky producentov mimo ich hrdla. 

Čítajte viac o téme » Krásne róby celebrít, Celebritné rozvody , Ľudia, Celebritné vzťahy , Červený koberec

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Toto by ste zažiť nechceli: Miss Slovensko, Hanka Závodná, sa z Číny...
Povinná výbava Melanie Trump: Na ktoré veci nedá Prvá dáma dopustiť?
Nečakaná dohra na afterparty po prehliadke Victoria´s Secret: Zasahovala...
Príliš sladká Pink
Kráska v červenom
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×