Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Neuveriteľné, k čomu ju donútili: Jennifer Lawrence sexuálne obťažovala ŽENA!

Neuveriteľné, k čomu ju donútili: Jennifer Lawrence sexuálne obťažovala ŽENA!
Jennifer Lawrence prezradila svoju skúsenosť so sexuálnym obťažovaním

Po škandále producenta Henryho Weinsteina sa začínajú vynárať ďalšie a ďalšie desivé prípady sexuálneho obťažovania v Hollywoode. Svoj pridala aj herečka Jennifer Lawrence a nie je to ľahký kaliber...

Harvey Weinstein, tvorca mnohých hollywoodskych blockbusterov a zároveň šovinistické prasa, usvedčené z mnohých sexuálnych obťažovaní herečiek otvoril pandorinu skrinku. Na svetlo sa vynárajú ďalšie desivé príbehy, jeden prezradila aj hviezdna feministka Jennifer Lawrence.

 

Keď začala s herectvom ako 19-ročná, bola donútená postaviť sa do radu, NAHÁ! Spolu s ostatnými, veľmi štíhlymi ženami stáli v kancelárii s prelepenými intímnymi partiami. Nebol to však muž, ale žena - producentka, ktorá Jennifer odporučila, aby nahé fotky využila ako inšpiráciu pre svoju diétu.

Jennifer Lawrence sexuálne obťažovala žena!

Tým to však neskončilo, keď sa so zážitkom zverila druhému producentovi filmu,  označil ju za "fuckable" a povedal jej, že by sa s ňou pokojne vyspal, aj keď vyzerá takto! Jennifer sa cítila ako v pasci. Pravdou totiž je, že herečky, ktoré sa dostali do stretu so sexuálnym obťažovaním či šikanou, boli v tom čase príliš mladé, aby dokázali čeliť oveľa mocnejším mužom a zdá sa, že aj ženám!

 

Kauza Harveyho Weinsteina a príbehy herečiek odkrývajú veľké bahno Hollywoodu, ktorý, ako nám je všetkým jasné, nikdy nebol glamour, párty a luxus. Herečky ako Angelina Jolie, Reese Witherspoon, Lawrence a mnoho ďalších totiž strávili tínedžerské roky snahou udržať jazyky producentov mimo ich hrdla. 

Čítajte viac o téme » Krásne róby celebrít, Celebritné rozvody , Ľudia, Celebritné vzťahy , Červený koberec

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Mama speváčky a herečky Seleny Gomez skončila v nemocnici: Na vine bola...
Vzťahy ako z rýchlika: Najrýchlejšie celebritné zásnuby všetkých čias!
Rihanna sa rozišla so svojím priateľom: Takýto dôvod si môže vymyslieť len...
Rozplakala svojho manžela: Takto si Amal uctila Georga Clooneyho!
Spoznali by ste ju? Speváčka Mariah Carrey podstúpila radikálny zákrok...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×