Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Muži verzus ženy: Kto si to "hore" užíva viac?

Muži verzus ženy: Kto si to
Keď je žena hore, je to absolútne najvzrušujúcejšia poloha na svete.

Ženy už dávno netrávia v intímnych chvíľach celý čas na chrbte. Realitou sa stáva boj 
s mužmi o to, kto bude hore!

Problémy vo vzťahu?

Niektoré páry spolu začali bojovať a problémy bežného dňa sa začali odzrkadľovať aj v posteli.

Keď sa my s frajerkou cez deň hádame, večer v posteli to tak aj vyzerá. Doslova sa pretláčame o to, kto bude navrchu. Akoby ten, ktorému sa podarilo získať pozíciu hore, mal zároveň počas celého dňa pravdu,“ priznal sa dvadsaťročný Jozef. Odhliadnuc od pozadia pomsty a zneužívania sexu ako nástroja moci, je to sexi, nie?No hej, keď je žena hore, je to absolútne najvzrušujúcejšia poloha na svete. To sa o mužoch vie, že sa radi pozerajú. A takto máme k dispozícii nielen frajerkino telo, ale vidíme, ako sa hýbe, ako svoje telo dokáže ovládať, ale aj to, ako jej rozkoš postupne mení mimiku tváre. A z toho som ja úplne vzrušený,“ dodal.

5 obrázkov v galérii Platí to isté, čo pri všetkých iných polohách - NEROBTE NIČ, na čo sa necítite.

Neistota u žien pretrváva

Povedali by sme, že dnešných mužov žena hore nielen vzrušuje. Páči sa im, že si všetko jednoducho odmakáme samy. Oni si len tak ležia na chrbte, kochajú sa výhľadom a užijú si orgazmus. Ešte stále existuje mnoho žien, ktoré sa pozícii „na koníčka“ vyhýbajú.

 

Ja viem, že sa to môjmu chlapovi páči. Vždy pri striedaní polôh navrhne, teraz poď hore ty, ale musím sa do toho nútiť. Ja sa neviem dostatočne uvoľniť, keď som hore a viem, že ma stále sleduje. Skúšam to. On si ľahne na chrbát, ja si na neho vysadnem obkročmo a v hlave si stále opakujem, že teraz to roztočím, teraz to roztočím. V skutočnosti som však strnulá a neohybná ako na štátniciach.“ (Ivka)

 

A ručíme vám za to, že Ivka nie je jediná s takýmto problémom. Platí tu, samozrejme, to isté, čo pri všetkých iných polohách - NEROBTE NIČ, na čo sa necítite. Snaha sa cení možno tak v škole, ale v posteli robte veci, pri ktorých ste sebaistá a nebudete mať z nich depku. To fakt nepotrebujete.

5 obrázkov v galérii Ešte stále existuje mnoho žien, ktoré sa pozícii „na koníčka“ vyhýbajú.

Ja som z toho chorý, keď to nejakej žene vyslovene prekáža. Kedysi ženy len ležali na chrbte a mali zavreté oči, lebo veď misionár. Ale nepoznám nič lepšie, ako keď je žena na mne a vidím, ako sa jej hýbu prsia. Tiež vidím jej lono a najrajcovnejšie je to vzrušenie v jej tvári.“ (Dano)

 

Presne tak, muži vravia o vzrušení v našich tvárach, nie o strese, takže buď sa uvoľnite, alebo to ani neskúšajte.

 

Začiatky sú ťažké

Mne to na začiatku tiež nebolo po chuti. No odkedy som zistila, že v tejto polohe dosiahnem bleskovo vyvrcholenie, nedám na ňu dopustiť. Veľmi ma to vzrušuje a rovnako aj partnera.“ (Monika)

 

Ja si myslím, že prvýkrát má každá žena zmiešané pocity pri tom, keď sú partnerove oči na nej. Nie sme zvyknuté prevziať na seba v sexe všetku zodpovednosť a dokonca udávať rytmus a tempo toho celého. Ale fakt sa hore vždy urobím. Pohybujem rýchlo panvou a to trenie, ktoré nastáva medzi mnou a ním, je ako rozbuška.“ (Lucia)

5 obrázkov v galérii Odkedy som zistila, že v tejto polohe dosiahnem bleskovo vyvrcholenie, nedám na ňu dopustiť.

Pozor na nástrahy!

Áno, táto poloha je pri dosahovaní orgazmu zo strany ženy veľmi vďačná, pretože je počas sexu veľmi komfortne stimulovaný aj klitoris. Môžeme si korigovať aj uhol, rýchlosť, tlak, orgazmus v tejto polohe teda až taká veda nie je. Čo sa, bohužiaľ, práve v tejto polohe stáva pomerne často, je zlomenina penisu. Keďže máme všetko pod kontrolou my a nie muži, majitelia penisu, nastáva riziko, že sa dostane do zlého uhla a my začneme veľmi tvrdo prirážať, lebo sme sa konečne uvoľnili. A prichádza k puknutiu, krvácaniu či nebodaj zlomenine. Poloha žena hore teda patrí pre mužov k najvzrušujúcejším a pre ženy je akýmsi garantom orgazmu. No prináša aj odreniny na mužskom tele a ženskom egu. Preto k nej pristupujte s potrebnou dávkou jemnocitu:-)

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Viac stresu ako vzrušenia: Toto je najstresujúcejšia sexuálna poloha
Vždy sa nájdu pozície, ktoré ste ešte nevyskúšali: Tak schválne,...
12 vecí, ktoré muži pri sexe fakt neriešia: Ak sa tým napriek tomu...
Vyrovnajte sa s tým po svojom: Viac ako 20% mužov vzrušuje toto "tabu"
Zasa tie erotické sny? Zistite, čo naozaj znamenajú

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×