Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Erotický príbeh: V sexe ma vyškolil mladý neznámy zajačik

Erotický príbeh: V sexe ma vyškolil mladý neznámy zajačik
Stále ho vidím pred sebou. Vysoký, tmavý chalan, a TIE OČI.

Bol to tuším štvrtok, vracala som sa od jazera. Vždy som rada plávala v lete v chladnej vode, ale až tak na večer, keď bolo už len pár ľudí. Bola to dokonalá osviežujúca chvíľa, ktorá zo mňa zmyla celý deň a prebudila všetky moje zmysly.

Telo splynulo s prírodou a ja som si schladila svoju horúcu... hlavu:-) Potom som sa len narýchlo zabalila do osušky a šup do auta. Zrazu počujem divný zvuk, nejaké prasknutie, začne ma ťahať do protismeru – je mi jasné, že mám defekt. Čo teraz?! Vonku letný súmrak, cesta nie je vôbec preplnená, nuž čo, vystúpim a stopujem. Je podvečer, všetci sa ponáhľajú a nikto nemá záujem zabíjať čas s nejakou ženskou s pokazeným autom. Opriem sa o kapotu a chytám hysterický záchvat, ešte aj ten prekliaty telefón som nechala doma. Zrazu zastaví modrá škodovka. Alebo sivá? Neviem, ale poteším sa. Vystúpi z nej muž, určite o pár rokov mladší odo mňa, a bez zbytočných otázok, vlastne takmer bez slova, otvorí kufor a začne vymieňať poškodenú pneumatiku za novú. Bola to bleskovka. Netrvalo dlho a auto bolo funkčné. Rozlúčili sme sa podaním rúk. VTEDY sa mi pozrel hlboko do očí. Celá som sa zachvela. Už len tri kilometre a som doma, no cestu príliš nevnímam. Vidím v duchu len tie oči.

4 obrázky v galérii Takéto stretnutia sú náhodné a neopakovateľné.

Idem rovno pod sprchu. Púšťam na seba striedavo horúcu a ľadovú vodu. Stále ho vidím pred sebou. Vysoký, tmavý chalan, a TIE OČI. Zrazu mám pocit, že niekto klope. Kto to je? Nikoho nečakám. V osuške idem otvoriť. Pred dverami stojí on. Nevraví nič, len na mňa pozerá. Srdce mi pulzuje až v krku. Vpúšťam ho dnu. V kuchyni ma zdvihne na kuchynskú linku. Kladiem mu ruku na hruď. Chcem ho odsunúť. Bozkáva mi však ruku a mňa zalieva horúčava. Kľaká si na kolená a láska ma od končekov palcov cez lýtka, stehná, až odhrnie osušku a hltá moje nahé telo. Som ako vystrašené decko, ktoré sa bojí, že tá neha pominie. Bradavky na prsiach zaujali bojovú polohu, sú vztýčené a jasne naznačujú, že sa vydal správnym smerom. Jazykom mi ich nežne dráždi, hladí, až sa nám ústa spoja v dlhom bozku.

4 obrázky v galérii Láska ma od končekov palcov cez lýtka, stehná, až odhrnie osušku a hltá moje nahé telo.

Nestíham mu rozopínať rifle, všetko začína naberať na intenzite, dýchame čoraz ťažšie a rýchlejšie. Chytím ho v rozkroku, zastoná. Nohami sa oviniem okolo neho, prenáša ma do spálne. Naše telá splývajú zrazu tak rýchlo, že nevnímam nič, len náš pot a nekonečnú radosť. Zrýchľuje tempo, pot našich tiel sa mieša a ja nechcem, aby sa táto chvíľa skončila. Keď sme vyvrcholili, s úsmevom mi povedal: „Nedovolím ti plakať.” Líham si mu na rameno a teplo jeho tela ma príjemne hreje. Bez zbytočných otázok, bez toho, aby sme vedeli, kto sme, si zaspávame v náručí. Zobudím sa na to, že sopka v mojom tele sa opäť začína prebúdzať. Nesnívalo sa mi – to sa jeho jazyk so mnou hral. Naše telá postupne splývajú v opätovnom objatí a rytme, bez toho, aby sme cítili hlad alebo smäd.

4 obrázky v galérii Naše telá postupne splývajú v opätovnom objatí a rytme, bez toho, aby sme cítili hlad alebo smäd.

Noc sa končí a on sa pomaly poberá. Nepýtam sa na nič, len on si pýta moje telefónne číslo. Mysľou mi preletí, načo? Takéto chvíle sú neopakovateľné. Dávam mu ho s myšlienkou, že aj tak nezavolá. Ešte jedno pohladenie, ešte jeden bozk na čelo a pár slov, z ktorých sa mi zachytí v hlave len jedno – Róbert.
Odišiel. Ostala som sama so svojimi myšlienkami. Je to irónia, no za túto noc vďačím smole. Je ticho, ticho, stále ticho. Na tretí deň zvoní telefón a ja viem, že je to on.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Sex, Zakázané strany, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Viac stresu ako vzrušenia: Toto je najstresujúcejšia sexuálna poloha
Leto je za dverami, hormóny sa búria: Ak nechcete len „šúchať nohami“, sex...
Sex fakty, ktoré vás prekvapia: Bod číslo 10 platí na všetky ženy
Sexuálna praktika pre pokročilých: Nie každý muž do toho s vami pôjde!
Vyrovnajte sa s tým po svojom: Viac ako 20% mužov vzrušuje toto "tabu"

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×