Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Táto baba je zviera! Skutočný príbeh ženy, ktorá v posteli stráca zábrany

Táto baba je zviera! Skutočný príbeh ženy, ktorá v posteli stráca zábrany
Cassanova sa mi páčil už od puberty. Cítim sa totiž ako on.

Cassanova bol milovník žien, spisovateľ a všeličo iné. Jeho meno je spájané so smilstvom či nemravnosťou. Nie vždy ale je Cassanova muž.

Meno Casanova je rovnako vznešené ako to moje – Vivien. Bol to milovník žien, ktorý lámal srdcia a zanechával za sebou dámy, ktoré si nevedeli vynachváliť noci plné vášne prežité s týmto milencom. Mal rád dobrodružstvá so ženami a orgazmy každého druhu. Bol aj spisovateľom a všeličím iným, no to ľudia nevnímajú. Pri mene Casanova vyťahujú iba nálepku SMILNÍK a NEMRAVNÍK. Mne sa zapáčil už v časoch puberty. Vždy som o ňom rada písala referáty a prezentovala ho ako pôžitkára a osobnosť hodnú pozornosti. Cítim sa totiž ako on. Dokonca ma mnohé priateľky označujú za Casanovu v ženskom tele. Mám dlhé kučeravé žiarivo červené vlasy. Plné prsia a zadok, ktorý je poriadne šťavnatý. Považujem sa za veľmi sexi a moje vyžarovanie pôsobí ako magnet na chlapov. Nie, nemám sex každú noc, mala by som pocit, že som štetka. Mám však sex každý týždeň, to hej.

5 obrázkov v galérii Považujem sa za veľmi sexi a moje vyžarovanie pôsobí ako magnet na chlapov.

Každú stredu otvorím diár a zavolám si kamaráta, ktorý ma obšťastní. Štyria rôzni muži každý mesiac. „Vivien, však sa už spamätaj. Dokedy chceš šukať ako divá?“ čistila mi minule žalúdok kamarátka. „Áááále, čo si. Keby som si to rozdávala s chlapmi, ako hovoríš, striedala by som ich každú noc. A to nerobím.“ „No nerobíš, lebo si pracujúca žena a na 7 takýchto nocí nemáš energiu ani gule, ale ako dopadne každá tvoja dovolenka? Há?“ Prevrátila som oči. „Si Casanova, zlatko.“ „Tak som. Ja si len rada užívam. Ber to ako hotovú vec. Ty si ideš zacvičiť do fitka a ja mám sex. Normálka.“ Mala som plné zuby tejto diskusie a všetkých ďalších, ktoré boli na jedno kopyto. Casanova, Vivien, veď to je jedno, akú nálepku kto dostane. Ide o to, aby si užil život.

 

A tak som zdvihla telefón a zavolala Petrovi. Bol to jeden z mojich „nakladačov“, no patril k tým pravidelnejším a schopnejším. Keď prišiel, hneď mi namiesto pozdravu vopchal jazyk do úst. Namiesto Ako sa máš? ma plesol po zadku. A kým som mu nalievala vodu, už si naťahoval kondóm na penis. Bolo to presne to, čo som chcela. Čo som potrebovala a po čom som túžila! Vopchal mi prsty do pošvy a nešetril ma ani chvíľu. Pohyb dnu a von mu išiel perfektne, postupne zrýchľoval a ja som sa urobila už v prvom kole. Ležali sme na podlahe, fajčili cigaretu a rozprávali sa. „Že akýýý orgazmus, Peter. Si ten naj.“ Usmial sa, pretože mu to bolo úplne jedno, a začal mi šepkať do ucha brutálne vzrušujúce veci. „Vieš o tom, že červenovlasé ženy sú tiež naj? Keď vidím tie tvoje veľké kozy, tak ani neviem, čo ti mám urobiť skôr.No ja som nebola z tých, ktoré by čakali, čo asi tak urobí. Vysadla som si na neho a začala rytmicky krúžiť panvou.

5 obrázkov v galérii Vysadla som si na neho a začala rytmicky krúžiť panvou.

Au,“ stisol zuby. Hej, bola som krutá, tvrdá a rýchla. Nemala som záujem o žiadnu lásku, chcela som poriadny sex. Chcela som byť zničená. Stískala som stehná a nepočúvala jeho „počkaj, už budem“. Ja som jazdila ako na koni, zbavená zmyslov, bez myšlienok, poháňaná eufóriou. Peter zrazu vyvrcholil rovno do mňa a lapal po dychu. Keďže som užívala antikoncepciu, bolo mi to jedno. A či ma utrel? Nie. V partnerstvách to tak býva, že vás po milovaní utiera partner. Ja som „so svojimi chlapmi“ nebola v žiadnom partnerstve. My sme si len navzájom urobili neskutočne dobre, vypočula som si vetu Vivien, ty si bohyňa a poslala som ich preč. Pre mňa sa sex nijako nespájal s citmi a rada som si užívala nezávisle od toho, čo mi hovorilo srdce. Veď koľko mužov rozmýšľa a správa sa rovnako? Alebo je v poriadku, keď takýto životný štýl bežne praktizujú muži, ale keď tak žije žena, nepatrí sa to?

Čítajte viac o téme » Sex, Zakázané strany, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Už si nemusíte lámať hlavu: tieto 4 sexuálne „abnormality“ sú úplne...
Po čom vlastne muži túžia? Odpoveď je jasná, dávkujte mu týchto 5 vecí
Viac stresu ako vzrušenia: Toto je najstresujúcejšia sexuálna poloha
Leto je za dverami, hormóny sa búria: Ak nechcete len „šúchať nohami“, sex...
Sex fakty, ktoré vás prekvapia: Bod číslo 10 platí na všetky ženy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×