Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

A teraz ste už videli všetko! Falošné chlpy v nose sú novým beauty trendom

A teraz ste už videli všetko! Falošné chlpy v nose sú novým beauty trendom
Čo je toto, preboha!

Máme len jednu otázku: Kam až zájde ľudská snaha zaujať? Najnovší "trend" je tým najhnusnejším, čo tu kedy bolo!

Písali sme o priesvitných igelitových nohaviciach, o džínsach, ktoré boli už v obchode zablatené, ako keby ste poorali celú Podunajskú nížinu. Písali sme aj o zvlnenom obočí! A keď občas narazíte na tieto témy, máte pocit, že už nič horšie nemôžu vymyslieť, ale nie je to tak. Ľudská myseľ je nevyčerpateľná studnica chorých nápadov a tak tu máme nový "trend", ktorý sa, dúfame, pre dobro všetkých, neuchytí. Toto sú umelé chlpy v nose!

Toto odporné "niečo" je hitom sociálnych sietí, a keď zbadáte fotku dokonalo nalíčenej slečny s trčiacim trsom chlpov z nosa, máte pocit, že ste videli už všetko. 

Umelé riasy si zohnete do kolieska, umiestnite do nosnej dierky a jemne vyčešete, môžete použíť aj riasenku a urobiť to ešte horším, ale aj bez zhustenia a predĺženia je táto beauty vychytávka dosť desivé.

 

Po prvé, vyzerá to ako keby vám z nosa vyliezali pavúčiky. FUJ! A po druhé, je obdobie chrípky a keď si kýchnete, je dosť možné, že vaše fejkové chlpy skončia u niekoho v káve, v tanieri atď.

 

A teraz vážne, dúfame, že je to zase len jeden z extravagantných a najmä chvíľkových insta-trendov, alebo nanajvýš halloweenska záležitosť. A zároveň sa spoliehame na naše malé prudérne Slovensko, ktoré je voči týmto veciam imúnne. 

Čítajte viac o téme » Krásny život, Beauty, Život, Krása a zdravie žien, Beauty triky, Beauty tipy, Ľudia, Život po tridsiatke

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Zoštíhľujúci hit letnej sezóny: Dôkladne sa pripravte a zabaľte!
Aj z vás môže byť plážová hviezda: Úžasné last minute tipy pre krásne...
Módu má v malíčku a inšpiruje nás: Toto sú najlepšie outfity Veroniky...
Má unikátne vlastnosti: Takto používajte termálnu vodu na pleť!
Všimli ste si to tiež? Meghan Markle nosí o číslo väčšie topánky a my vám...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×