Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

A teraz ste už videli všetko! Falošné chlpy v nose sú novým beauty trendom

A teraz ste už videli všetko! Falošné chlpy v nose sú novým beauty trendom
Čo je toto, preboha!

Máme len jednu otázku: Kam až zájde ľudská snaha zaujať? Najnovší "trend" je tým najhnusnejším, čo tu kedy bolo!

Písali sme o priesvitných igelitových nohaviciach, o džínsach, ktoré boli už v obchode zablatené, ako keby ste poorali celú Podunajskú nížinu. Písali sme aj o zvlnenom obočí! A keď občas narazíte na tieto témy, máte pocit, že už nič horšie nemôžu vymyslieť, ale nie je to tak. Ľudská myseľ je nevyčerpateľná studnica chorých nápadov a tak tu máme nový "trend", ktorý sa, dúfame, pre dobro všetkých, neuchytí. Toto sú umelé chlpy v nose!

Toto odporné "niečo" je hitom sociálnych sietí, a keď zbadáte fotku dokonalo nalíčenej slečny s trčiacim trsom chlpov z nosa, máte pocit, že ste videli už všetko. 

Umelé riasy si zohnete do kolieska, umiestnite do nosnej dierky a jemne vyčešete, môžete použíť aj riasenku a urobiť to ešte horším, ale aj bez zhustenia a predĺženia je táto beauty vychytávka dosť desivé.

 

Po prvé, vyzerá to ako keby vám z nosa vyliezali pavúčiky. FUJ! A po druhé, je obdobie chrípky a keď si kýchnete, je dosť možné, že vaše fejkové chlpy skončia u niekoho v káve, v tanieri atď.

 

A teraz vážne, dúfame, že je to zase len jeden z extravagantných a najmä chvíľkových insta-trendov, alebo nanajvýš halloweenska záležitosť. A zároveň sa spoliehame na naše malé prudérne Slovensko, ktoré je voči týmto veciam imúnne. 

Čítajte viac o téme » Krásny život, Beauty, Život, Krása a zdravie žien, Beauty triky, Beauty tipy, Ľudia, Život po tridsiatke

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Darujte pod stromček domáce kúpele
Šialený vianočný trend: Obočie ozdobené ako vianočný stromček vás vydesí!
Vyskúšali sme kozmetiku hollywoodskych hviezd Colbert MD: Pozrite sa,...
Aby mala Victoria Beckham peknú pleť, robí túto jednu zvláštnu vec!
Je tu nový ročník súťaže MISS SLOVENSKO!
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×