Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Diéta, na ktorej fičí Hollywood, vám dovolí pizzu, burger aj zmrzlinu: Výsledky sú famózne!

Diéta, na ktorej fičí Hollywood, vám dovolí pizzu, burger aj zmrzlinu: Výsledky sú famózne!
Diéta- nediéta? Vyzerá to lákavo!!

Aj vy ste už na instagrame žasli nad úžasnými premenami, ktorými prešli ľudia stravujúci sa podľa zdanlivo voľných pravidiel IIFYM? Pravda je takáto!

Základný pilier IIFYM je v dôslednej kontrole denného energetického príjmu. Tak, ako všade inde aj tu platí:

 

- Keď chceš chudnúť - výdaj energie musí byť väčší ako príjem

- Keď chceš udržať váhu - príjem a výdaj musia byť v rovnováhe

- Keď chceš naberať - príjem musí prevyšovať výdaj.

 

Zatiaľ jednoduché a logické. K svojmu optimu sa dopočítate takto:

Vzorec je pomerne zložitý. Ešteže žijeme v dobe technológií a zvládne to za vás IIFYM kalkulačka, ktorá z podrobných údajov vypočíta vaše makrá. Kalkulačku nájdete na www.iifym.com.  

 

Potrebujete ešte kuchynskú váhu. Do makier totiž vedia len tak z hlavy svoje jedlá napasovať len machri a macherky, ktorí počítajú kalórie od 13 rokov. Vy si budete musieť poctivo vážiť každú zložku jedla v surovom stave. Po odvážení prepočítavať napríklad s použitím aplikácie MyFitnessPal. Aby vám to sadlo do makier.

 

Ľudia masovým hashtagovaním a zdieľaním fotiek seba a jedál robia flexibilnému stravovaniu masívnu  reklamu, no tí, čo to nepochopili páchajú na inak dobre vymyslenom koncepte obrovské škody. Ešte raz prízvukujeme - IIFYM síce môže byť, ale NIE JE PRE KAŽDÉHO, aj keď sa na sociálnych sieťach tak tvári.

 - IIFYM nie je o tom, že sa budete napchávať biologicky nehodnotnými somarinami a budete chudnúť, lebo veď ste sa zmestili do makier. Garantujeme vám, že takýmto štýlom sa onedlho nezmestíte ani do džínsov, ktoré nosíte teraz. Plus hrozí vážne riziko, že ochoriete.

 

- IIFYM nie je o tom, že sa konečne zbavíte neobľúbenej ryže natural, brokolice a kuracích pŕs na prírodno. No nezbavíte. Zdravá a biologicky hodnotná strava je gro stravovania aj pri IIFYM. Téglik zmrzliny je úlet, ktorý si dovolíte, ak sa vám náhodou niekedy zmestí do makier!

Skvelý nápad!

- IIFYM vedie k výborným výsledkom! Ale zadarmo to nebude, dievčatá. Žiadne dobré výsledky v živote nie sú zadarmo. Na flexibilné stravovanie sa musíte dobre pripraviť a vytrvať. Nie je to 21 dňová diéta, ktorú sa vám úspešne podarí ukončiť za 14 dní!!

 

- IIFYM je prednostne pre tých, ktorým sa už sledovanie a počítanie kalórií životným štýlom stalo. Flexibilné stravovanie do neho (len) vnáša istú mieru voľnosti i nečakané výsledky.

 

Ak vás v živote žiadna kalória nezaujala natoľko, aby ste si aspoň zistili, čo to tá kalória je, bude pre vás lepšie zachovať si „ľahkosť bytia“. Nie je totiž všetko zlato, hoci sa to na sociálnych sieťach tak tvári.

Čítajte viac o téme » Chudnutie a cvičenie, Zdravá strava, Jarná dieta, Krása a zdravie žien

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Držíte niektorú z týchto diét? Okamžite s tým prestaňte, inak riskujete...
Nový trend v chudnutí: Šialená diéta, ktorá síce môže fungovať, ale má to...
Diéta nemusí znamenať depku a týranie: 5 spôsobov, ako si chudnutie užívať
Pozor na riskantnú CICO diétu: Tento hollywoodsky výstrelok je poriadne...
Jedzte toto jedlo aspoň 3 dni pred dovolenkou a kúpte si o číslo menšie...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×