Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

7 prehreškov sexuálneho života: Po tomto sa nečudujte, že z vás nie je až tak „paf“!

7 prehreškov sexuálneho života: Po tomto sa nečudujte, že z vás nie je až tak „paf“!
Keď si to celé „odmaká“ len on, nečudujte sa, že už nezavolá.

Na kvalitu sexuálneho života neraz vplývajú úplné maličkosti. Nedovoľte, aby vám týchto 7 prehreškov úplne zničilo sexuálny život!

Tréning robí majstrov - a trénovať pod perinou je navyše zábava! Čo však robiť v prípade, keď sa vám zdá, že sa sex zmenil len na akúsi povinnú jazdu? Aby pod tou vašou nevyhasla vášeň, vyhnite sa týmto chybám. Keď zo svojej spálne vyženiete tieto zdanlivé maličkosti, efekt bude ohromný!

 

1. Ležíte ako poleno- spoločný zážitok vyžaduje spoločnú snahu a entuziazmus. O tom, že sex je fyzicky náročná aktivita niet pochýb. Do toho, aby sa vám to obom páčilo sa musíte aj obaja zapojiť. Keď si to celé „odmaká“ len on, nečudujte sa, že už nezavolá.

 

2. Bojíte sa dať mu spätnú väzbu- spätná väzba je výborný nástroj na to, ako sa zlepšovať. Pozor- neradíme vám, aby ste ho „konštruktívne“ kritizovali. Dajte mu vedieť, že sa vám to, čo sa práve deje páči a aj to, ako veľmi sa vám to páči. Slová nie sú vždy nevyhnutné, vy už viete, ako na to.

Neopakujte stále tie isté chyby.

3. Majte jasno- pri sexe sú dva druhy prekvapení- tie, ktoré oboch potešia a tie druhé. Práve v tých druhých sa oplatí mať jasno. Sex má byť pre oboch príjemný zážitok a keď nechcete prekročiť hranice toho druhého, mali by ste o tom, kde ich má váš partner vedieť.

 

4. Sex z milosti- keď sa vám do sexu nechce, alebo sa s ním rozhodnete vyspať len preto, aby ste mu pomohli prestať myslieť na stres v práci, vedzte, že to za veľa stáť nebude. To, v akom rozpoložení majú partneri sex, veľmi intenzívne vplýva nie len na kvalitu sexu samotného, ale aj na vzťah.

 

5. Idete do toho po hlave- to, že predohru potrebujú len ženy je dávno vyvrátený mýtus. Nehovoríme, že ho máte trištvrte hodiny škrabkať po chrbte, keď to ani jedného z vás nebaví- ale ideálne je, keď sa pred samotným sexom vzájomne naladíte na rovnakú vlnu.

 

6. Myslíte len na seba- keď si bude pripadať ako na hodine telesnej, bičovaný vašimi pokynmi, verte, že si nabudúce zoženie radšej ospravedlnenku. Váš vrchol nie je o nič dôležitejší, ako ten jeho. Najlepší sex je taký, keď obom partnerom záleží na tom, aby z neho mal potešenie aj ten druhý.

7. Hovoriť je fajn, ale!- príliš veľa prípadne cez čiaru môže pôsobiť skôr odpudivo, ako príťažlivo. Tiež myslite na to, že nie každý je fanúšik „dirty talkingu“ . Veľa rečí v posteli zabíja intimitu. Nech to vo vašej spálni neznie ako na komentovanom športovom zápase so simultánnym prekladom.

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Potešenie, Sex, Vzťahy a sex, Vzťah, Láska, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Nemáte čas na sex? Takto ho ľahko vtesnáte do každého dňa
Zlepšite jeho výdrž počas sexu: Pár drobných trikov mu pomôže
Múdrosť dlhých manželstiev: TOP rady tých, čo s tým úspešne prešli!
Naštartujte ho z nuly na sto: VEĽMI nemravnou debatou!
Je váš partner stále unavený a stuhnutý? Prebuďte ho k životu TAKOUTO...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×