Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Z vrcholu až na úplné dno: Tieto celebrity majú hlboko do vačku

Z vrcholu až na úplné dno: Tieto celebrity majú hlboko do vačku
Kim Basinger

Mysleli ste si, že každý, kto je slávny, je aj bohatý? Omyl! Tieto celebrity majú hlboko do vačku.

Lindsey Lohan

Jej úspešná herecká kariéra sa skrížila s problémovým súkromným životom a nevzišlo z toho nič dobré. Siahla na svoje dno nielen v živote, ale aj v oblasti financií. Na kreditke má dlh 600 000 dolárov a na daňový dlh 300 000 dolárov. Aj napriek tomu, že jej Charlie Sheen dal šek na 100 000 dolárov, jej financie už nikdy nebudú také, ako na začiatku.

4 obrázky v galérii Lindsey Lohan

50 cent

50 cent sa stal slávnym niekedy v roku 2002. Okrem toho zarobil 100 miliónov dolárov investovaním do spoločnosti Vitamin Water, ktorá bola neskôr predaná spoločnosti Coca-Cola. Zjavne si svoje úspechy užíval natoľko, pretože v roku 2015 vyhlásil bankrot. Takže jeho umelecké meno 50 cent sa mu stalo osudným a momentálne asi vyjadruje aj zostatok na jeho účte.

 

Pamela Andreson

Pamela je síce známa svojou hereckou a modelingovou kariérou, no takmer o všetok svoj majetok prišla. Aby mohla štátu splatiť miliónové dlhy na daniach, musela predať takmer všetky svoje nehnuteľnosti, dokonca aj obrovskú vilu v Austrálii.

4 obrázky v galérii Pamela Anderson

Kim Basinger

Hviezda filmov L.A. Confidential, Batmana a iných filmov sa zadĺžila, keď bola na vrchole svojej popularity v 80tych a 90tych rokoch. Ocitla sa dokonca na súde, kvôli tomu, že odstúpila od zmluvy na točenie filmu. Musela zaplatiť 8,1 milióna dolárov a neskôr vyhlásiť bankrot. Snáď 

 

Nicolas Cage

Nicolas Cage si užíval svoju úspešnú hereckú kariéru, bol nominovaný na Academy Awards pre viaceré z jeho filmových úloh a aby toho nebolo málo, pochádza zo zámožnej rodiny Coppolla. Ako môže niekto takýto schudobnieť? Môže za to jeho extrémne pôžitkársky životný štýl, kupovanie súkromných ostrovov, zámkov, jácht, áut a iných nemalých vecí. Aj on musel veľa zo svojich "hračiek" predať, aby mohol splatiť svoj daňový dlh. Navyše ho čaká súd s investičnými spoločnosťami, ktorým nespláca svoje multimiliónové pôžičky.

4 obrázky v galérii Nicolas Cage

Čítajte viac o téme » Červený koberec, Pamela Anderson, Krásny život, Život, Lindsay Lohan, Život po tridsiatke, Celebritné vzťahy , Krásne róby celebrít

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Najväčšie kauzy sexuálneho harašmentu v histórii! (2. časť)
Drastické plastické operácie: Tieto hviezdy sa zo sna o veľkých prsiach...
Serena Williams otvorene o Kate Middleton: Čo si o nej naozaj myslí?
Snívalo sa vám toto? Aj milionári potvrdili, že sa nečakane dostanete...
Mysleli ste si, že ich poznáte? Skutočné mená svetových celebrít vás...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×