Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

7 pomocníkov, ktorých by ste mali mať v kabelke, keď ste mimo domova

7 pomocníkov, ktorých by ste mali mať v kabelke, keď ste mimo domova
Dámska kabelka je všestranné úložisko s kapacitou čiernej diery.

Dámska kabelka je opradená mnohými mýtmi. Je to všestranné úložisko s kapacitou čiernej diery, ktorá však nikdy nestačí. Mali by sme varovať svoje polovičky, že vlastníme viac ako len jednu a že si ju beriete so sebou všade. Tak čím ju naplniť, aby to malo zmysel?

1. Vreckovky(vlhčené)

Pravý džentlmen vždy v prípade potreby ponúkne dáme vreckovku, ale pretože nie vždy je nablízku (džentlmen i vreckovka), mali by sme balíček nosiť vždy so sebou. Tie z nás, ktoré už sú mamami, považujú vlhčené vreckovky za dennú nevyhnutnosť na zašpinené detské ústočká.

 

2. Gél na podráždenú pokožku

Podráždená pokožka potrebuje utíšiť čo najskôr, pretože každá z nás má milión dôležitejších vecí, na ktoré sa musí sústrediť, ako je svrbnenie. Rýchlu úľavu prináša Fenistil gél, antihistaminikum s chladivým efektom. Pokožka sa rýchlo upokojí a my sa môžeme venovať niečomu užitočnejšiemu, ako je škriabanie sa.

 

7 obrázkov v galérii

3. Balzam na pery (farebný)

Naše pery si zaslúžia starostlivosť aj mimo domova. Dokonalú výživu a ochranu zaistí hebký balzam. Vyberajte si šikovné balenie, také, čo nemusíte aplikovať prstami, ktoré môžu byť špinavé. A pretože vieme, že krásne chcete byť v každej situácií, jemným odtieňom červenej či ružovej nič nepokazíte.

7 obrázkov v galérii

4. Gumička(so sponkou)

Nie každá z nás má vlasy až po pás. Všetky sa však zhodneme na tom, že vlasy splývajúce do očí, šteklia, bránia vo výhľade, čo je nepraktické. Sponku pripnite na gumičku, nech sa nerozlučná dvojka nestratí, ale radšej pribaľte aj druhú či tretiu. Aj tak sa stratia.

7 obrázkov v galérii

5. Dámské potreby

Telo, obzvlášť to ženské sa nikdy nepýta. Tampóny, vložky, každej je príjemnejšie niečo iné. Pre všetky prípady majte so sebou aspoň 2 kusy. Pre lepší pocit si zaobstarajte malú taštičku alebo púzdro, ktoré bude pekné aj na pohľad.

7 obrázkov v galérii

6. Pero

Hoci žijeme v dome onlinovej, staré dobré pero a zápisníček vždy môžu prísť vhod. Na písanie poznámok, zapisovanie nákupu alebo nekonečného výkladu niekoho na druhom konci telefónu. Nespochybniteľnou výhodou zápisníčku je, že papierom nemusí byť pokladničný bloček či Vaše zápästie. Doporučujeme schovávať v oddelenom priečinku a pri výbere zvoliť dolnejší materiál.

7 obrázkov v galérii

7. Žuvačky

Pre chuť, svieži dych, ale aj pre krátenie dlhej chvíle. Výhodou je priľnavosť žuvačky, ktorá pomôže odstrániť zvyšky jedla zo zubov. Len nezabudnite pred dôležitou schôdzkou ju elegantne vyhodiť a nežuvať ako nedbalý teenager.

7 obrázkov v galérii

 

Viac informácií na: www.fenistil.sk


Pozorne si prečítajte príbalovú informáciu . O správnom použití sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Fenistil 1 mg / g gél je liek s použitím na pokožku. Obsahuje dimetindeni maleas.


V prípade otázok kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o, Hvězdova 1734 / 2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com, tel: +420 222 001 111. Prípadné nežiaduce účinky prosím hláste na: ch.safety@gsk.com.


Ochranné známky sú vlastnené alebo licencované skupino uspoločností GSK .©2017 skupina spoločností GSK alebo poskytovateľ príslušnej licencie
Dátum prípravy materiálu: 9/2017, ZINC: CHCSK/CHFENI/0013/17

Čítajte viac o téme » Krásny život, Život, Krása a zdravie žien, Intímny život, Život po tridsiatke

Autor: PR článok

NEPREHLIADNITE
Doktor Internet: Tie najväčšie "dobre mienené" nonsensy, ktoré vám len...
Zlozvyky, ktoré nášmu zdraviu škodia najviac: Ešte viac, ako samotné...
Najznámejšie hollywoodske lesbičky: O koľkých z nich ste to vedeli?
Na muža v tomto znamení nikdy nezabudnete: Zažijete ten najlepší sex...
Najväčšie celebritné kauzy sexuálneho harašmentu v histórii! (1. časť)

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×