Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Toto dokážu dominantní muži v posteli: Nechutné praktiky, kvôli ktorým končia ženy u psychológa!

Toto dokážu dominantní muži v posteli: Nechutné praktiky, kvôli ktorým končia ženy u psychológa!
Príbehy, z ktorých mrazí!

Nech už váš sexuálny život vyzerá akokoľvek, vždy by mal vychádzať zo vzájomnej lásky a úcty, preto ak ho vzrušuje len vaše ponižovanie, môže to na vás z dlhodobého hľadiska zanechať nepekné stopy. o tom vedia svoje naše čitateľky.

Katka, (27) Nepočkal ani kým sa oblečiem
"Bol to môj prvý partner, veľmi som ho milovala. Prebudil vo mne neskrotnú sexualitu a skúšali sme všetko možné. Anál bol samozrejmosťou, aj sex bez akejkoľvek nehy s jeho rukami, ktorými ma počas "toho" škrtil. Rozchádzal sa so mnou, kedy chcel a ja som stále dobehla, keď pískol. Na koniec ma raz takto "pretiahol" vonku a odišiel skôr, ako som sa stihla obliecť. Ostala som sama v lese špinavá, modrinová a veľmi som plakala."

 

Mirka (23) Myslela som, že ma zbožňuje, ale seba zbožňoval viac
"Môj prvý bol dominantný samec a keďže bol prvý, mala som pocit, že jeho praktiky sú v poriadku. Bola som doňho zbláznená, a tak som s ním robila všetko - anál bol samozrejmosťou, či dokonca piss. Postupne sme chodili do sexshopu, vkladal do mňa rôzne kolíky, nasádzal mi putá, ocikal ma a takej sa ma zmocnil. Dnes viem, že som mala strašne malé sebavedomie a ten sex mi nikdy nedal to, čo mám dnes, keď sa milujem s partnerom, ktorý naozaj zbožňuje moje telo a nikdy by ma takto neponižoval. Bol to narcis, ktorý sa na mne oplzlo vyvršoval."

 

 

Linda (33) Po rozchode som musela ísť na terapiu
"S dominantným sexom si už dávam pokoj. Mala som dlhoročný vážny vzťah, ktorý bol veľmi nevyrovnaný  - on bol ten mnou obdivovaný, obskakovaný, milovaný a ja som bola furt "sfuknutá" za každú kravinu. Mala som pocit, že máme skvelý sex, lebo sa so mnou vedel hrať, no neštítil sa ma aj ocikať, fackať a nadávať mi počas styku. Po rozchode s ním som musela absolvovať psychoterapiu, kde som pochopila, že som sa nechala hrozne ponižovať za maskou lásky. Pche! Okolo lásky to ani nešlo, dnes to viem a takú chybu už viac nespravím."

 

Martina (37) Vykrúcal mi ruky a hlavu dával pod hladinu
"Mne to ani nespomínajte. Jeden môj "ex" si robil dobre pri predstave, že ma topí vo vani, prikladá na krk nôž, vykrúca ruky. Čistá psychiatria, už nikdy viac! Vášeň áno, ale jedine s úctou ku mne!!! Kiež by toto všetky tie mladé dievčatá vedeli a nesexovali s každým a hocijako hlava nehlava... ani nevedia, ako si tým ubližujú!"
 
Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Sex, Zakázané strany, Zakázané stránky, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Orgazmus ako liek: Najlepšie "poslúži" ten, o ktorý sa postaráte sama
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
Buďte tým, kým chcete: Zahrajte si najobľúbenejšie sexuálne roly!
Hriešne erotické tajné zoznamy žien: Spísané a podčiarknuté!
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×