Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Pozor na porozchodové pomsty! Možno ani netušíte, kde všade visia vaše nahé fotky

Pozor na porozchodové pomsty! Možno ani netušíte, kde všade visia vaše nahé fotky
Možno ani netušíte, kde všade sú zavesené vaše sexi fotky!
Celá galéria
1 z 2

Kým robenie si sexi (hoc aj nahých) selfies ženám zvyšuje sebavedomie, odoslať ich frajerovi môže byť životnou pohromou.

Tak ako sme si my ženy vybudovali záľubu vo fotení sexi selfies, tak si muži našli záľubu v ich zbieraní. Je nám jasné, že každá z vás, ktorá sexi fotky pustila do éteru, naivne verila, že si ich dotyčný ihneď vymazal a ani so zbraňou pri hlave by vaše fotky nikdy nikomu inému neukázal. Nechceme vás strašiť, no štatistiky hovoria niečo iné.

 

Vraj 20% mužov, ktorí prakatizujú sexting si všetky šteklivé úlovky pekne archivujú do svojich súkromných zbierok a zase každý siedmy sa občas rád s nimi pochváli pred kamarátmi(!!!). Problémom nie je ani tak to, že váš milenec alebo partner má vo svojom mobile vaše nahé fotky, problém je, čo s nimi bude, keď mu dáte kopačky.

V Amerike veci zašli až tak ďaleko, že vznikla osobitá stránka (vďakabohu dnes už nefunguje), kde muži vešali intímne fotky svojich bývalých partneriek ako pomstu za rozchod. Zakladateľ si dal záležať na tom, aby sa fotky, ktoré váš ex vloží stránku okamžite prepopjili s inými sociálnymi sieťami ako je Facebook, Instagram alebo Twitter.

2 obrázky v galérii Nedávať ich "z ruky" je istotka.

Príležitosť vraj robí zlodeja a zlomený muž zasa zúfalé činy. Nemusíme hovoriť o tom, že táto stránka mala na svedomí niekoľko zničených osudov a kopu súdnych ťahaníc.

 

Ak raz niečo, čo by vás mohlo v budúcnosti zdiskreditovať niekomu posielate, musíte myslieť na to, že ohrdnutý chlap je schopný dostať vás do poriadnych... ehm, veď viete kam.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Vzťahy, Sex, Vzťahy a sex, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Aj ženy majú mokré sny: Čím to je, že najlepšie sexuálne zážitky prežívame...
5 najčudnejších porno žánrov, o ktorých ste (zrejme) netušili: Viete,...
Kto neskúsil tantrický sex, nezažil ozajstnú rozkoš! Takto docielite,...
Toto dokážu dominantní muži v posteli: Nechutné praktiky, kvôli ktorým...
Muži narovinu: Baby, urážajte sa koľko chcete, toto robíte v posteli...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×