Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Vyskúšajte tantrické milovanie a zažite naozajstnú rozkoš: Len vy, on a zatrasie sa zem!

Vyskúšajte tantrické milovanie a zažite naozajstnú rozkoš: Len vy, on a zatrasie sa zem!
Aby ste predĺžili orgazmus, začnite čo najpomalším nádychom.

Nemusíte na Ďaleký východ cestovať. Stačí, ak si prenesiete do spálne filozofiu najprv láska, potom tantra a zažijete jazdu, akú mohli vymyslieť len starovekí Indovia.

Na úvod si treba ujasniť, že tantra je celý duchovný systém, v ktorom nejde len o sex, ale o proces, ktorý nespoznáte s partnerom, s ktorým sa tajne schádzate každý štvrtok v kamoškinom byte. Tantra vás zamestná minimálne na niekoľko týždňov, skôr mesiacov, a ak ju chcete praktizovať dokonale, aj rokov.

3 obrázky v galérii Orgazmus, ktorého sa dočká, bude intenzívnejší než ten „normálny“.

Tzv. odľahčená tantra vám umožní aplikovať aspoň niektoré princípy, ktoré váš život obohatia bez toho, aby ste 30 hodín rozjímali alebo čítali hrubizné učebnice tantry. 

 

Jednota a splynutie, to je podstata úžasného tantrického sexu, takže pred samotným milovaním si vždy musíte naplánovať spoločnú meditáciu alebo kúpeľ. Dôležité je miesto činu, ktoré má byť príjemné a bezpečné. Prevoňajte si spálňu, odstráňte z nej zbytočnú elektroniku a pustite si obľúbenú hudbu. 

Tantrický pár sa delí o svoje sny, strach, túžby a jeho sexuálna láska je posvätná. Staroveké umenie tantry začína byť opäť in, pretože v nej ľudia nachádzajú opak povrchnosti dnešnej doby a prehlbovanie intimity s človekom, na ktorom im záleží. Ak budete dostatočne trpezliví a disciplinovaní, prežijete niekoľkohodinovú extázu s veľkolepým orgazmom.

Prečítajte si:

Aký je podľa žien DOBRÝ milenec? Takéhoto chlapa túžia mať v posteli Slovenky!

Tieto kolekcie vám vyrazia dych! Šialené novinky zo sexshopov, o ktorých musíte vedieť

SHOWTIME!

Odďaľovanie je najzákladnejší trik, ktorý si musíte osvojiť. Pôjde to ťažko, ale zaťať zuby sa oplatí. Prvý deň začnite vzájomným pozorovaním a meditáciou. Dotyky, ale mimo erotogénnych zón, zapojte na druhý deň, na tretí sa môžete bozkávať a kĺzať navzájom rukami po celom tele. Hladkanie a maznanie by vám malo postačiť na nasledujúce dlhé tri dni, to znamená masturbácia – áno, orálny sex – áno, penetrácia – v žiadnom prípade! Až na siedmy deň máte dovolené všetko. Nekonečne hlboké pohľady, predohry, dotyky a schopnosť zrieknuť sa vyvrcholenia vás naučia ovládať sexuálnu energiu, čo sa odrazí pozitívne na vašom tele aj duši.

3 obrázky v galérii Pokročilí žiaci dokážu prežívať orgazmus aj na päť a viac výdychov!

 Vyznávači tantry sú aj medzi celebritami, najznámejším nadšencom je Sting: „Absolútne najdôležitejšie v partnerstve je nájsť si na seba čas. Tantrický sex vás donúti, aby ste spolu trávili niekoľko hodín v totálnom relaxovaní. Zachrámi vám o manželstvo, verte mi."

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Láska, Láska a vzťahy

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Ako dosiahnuť, aby chlap pocítil prudkú rozkoš? Zmapujte jeho erotogénne...
Tak toto je sila! Zúfalé ženy prezradili, čo najhoršie si museli vypočuť...
Ako sa stať super milenkou...za víkend!
Budete sa červenať: Na tieto sexuálne zážitky muži nikdy nezabudnú!
Zamilovala sa do jogy aj inštruktora: Dočkala sa kamasútry naživo

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×