Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Záľuba, ktorá spája dcéry slávnych milionárov: Zažiť ich svet môžete aj vy

Záľuba, ktorá spája dcéry slávnych milionárov: Zažiť ich svet môžete aj vy
Georgina Bloobmerg

Dcéra Steva Jobsa, Billa Gatesa, Stevena Spielberga, či jediná dedička Onassisovho impéria, Athina, všetky majú spoločnú exkluzívnu záľubu: nie v kabelkách, či šperkoch, ale nádherných KOŇOCH!

A práve tieto baby, ktoré nepadli ďaleko od stromu a rozhodli sa zasvätiť život konským dostihom, sa objavujú na Slovensku doslova na dosah ruky! Exkluzívne preteky sa totiž pravidelne celé leto, až do konca jesene, konajú v multifunkčnom areáli x-bionic sphere v Šamoríne. Môžete sa tu voľne prechádzať a pozorovať rušný život, ktorý sprevádza tento krásny šport.

Hotový raj na zemi! Vieme, kde na Slovensku prežijete nezabudnuteľný víkend

Neverili by ste, aké sú tieto mladé ženy skromné a "obyčajné", nesprevádzajú ich žiadne špeciálne opatrenia, len žijú športom. Takto sme tu videli Eve Jobs, ktorá si potrpí na súkromie a napriek možnostiam, aké v živote má, podobne ako jej spomínané kamarátky, sa rozhodla práve pre kone. Nie nadarmo sa označuje za jeden z najkrajších športov na svete. V sedlách sedia i mnohé ďalšie celebritné dcéry, ktorým sa dostalo tradičnej výchovy. Springsteenova, Bloombergova, Schumacherova, Abramovičova a mnohé ďalšie.

5 obrázkov v galérii Jessica Springsteen

5 obrázkov v galérii Eva Jobs

Tieto nádherné kone totiž niečo stoja, preto možnosť pokochať sa nimi patrí medzi jedinečné zážitky. Šamorín je naše nové Monte Carlo a práve tu nájdete toto všetko + najlepšie kúpalisko v republike. Ak máte v sebe jazdeckú vášeň sledujte aktuálny program na xbionicsphere.com, napríklad tento víkend sa uskutočnia majstrovstvá Európy mladých jazdcov a koncom jesene najelegantnejšie a najexkluzívnejšie podujatie sezóny v najväčšej vnútornej jazdeckej hale v Európe.

 

5 obrázkov v galérii Jennifer Gates

5 obrázkov v galérii Sofia Abramovic

Autor: Radka Vargová

NEPREHLIADNITE
Ktoré znamenie vám bude najvernejším priateľstom, a ktoré má problémy...
Teraz sa podržte: Obľúbená farba o vás dokáže prezradiť ohromné veci!
5 viet, ktoré múdri a úspešní ľudia do mailu NIKDY nenapíšu!
Návod na prežitie pre ženu: Toto sú najužitočnejšie rady, aké ste kedy...
Čo majú spoločné Dolce & Gabbana a cestoviny?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×