Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

10 dobrých zvykov supermileniek: Muži chcú pri sebe ženy, ktoré dokážu toto!

10 dobrých zvykov supermileniek: Muži chcú pri sebe ženy, ktoré dokážu toto!
Nezaspite na vavrínoch nacvičených pohybov, ktoré zatiaľ nevinne voláte zvyk.

Okamžité malé zmeny zvládnete ľavou zadnou a zemetrasenie, ktoré bude nasledovať, sa Richterovou stupnicou ani nedá odmerať.

1. Jazykové cvičenia

Pri orálnom sexe sa nesústreďte len na pravidelnosť pohybov, sanie, poprípade, ako pri celej akcii vyzeráte, ale hlavne na jazyk. V princípe je takmer jedno, čo s ním budete robiť, len ho používajte. Najspoľahlivejšia pomôcka všetkých čias je síce infantilná, ale funguje: predstavte si, že je to nanuk.

 

2. Misionár de luxe

Poznáte ho naspamäť, máte ho najradšej, práve preto si ho vylepšite. Stačí, keď sa váš partner posunie trošku vyššie ako zvyčajne (smerom k vašej hlave) a pri vnikaní bude dráždiť váš klitoris omnoho intenzívnejšie.

 

3. Cez nohavičky

Spomínate na vaše sexuálne začiatky? Keď ste sa spočiatku tak dlho hladkali cez nohavičky (slipy, trenírky…), že potom, keď ste si ich vyzliekli a dotkli sa jeden druhého priamo, tak ste skoro omdleli od vzrušenia??? A máte to!!!

 

4. Masáž

Masáž jeho tela nahriatym voňavým olejom je skutočný dar z nebies, slasť nevídaná a pocit intimity, ktorý nič nenahradí. Nemusíte absolvovať rekvalifi kačný masérsky kurz ani študovať po nociach Kámasútru, stačí chuť a vláčne, ťahavé pohyby.

Máloktorý muž vás bude kritizovať, aby ste si ten sex náhodou nabudúce nerozmysleli.

5. Okysličte krv

Ak máte problém dosiahnuť orgazmus, dýchajte zhlboka, pravidelne a výlučne nosom. Ústa teda zatvorené, alebo využité iným spôsobom.

 

6. Na naháča

Tí, ktorí to majú vyskúšané, odprisahajú, že v tú noc, keď sa obaja vyzlečiete z rozťahaných pyžám, sa váš sexuálny život zmení. Telo o telo je instantný zázrak s okamžitými účinkami.

 

7. O stenu

Kedy ste to robili naposledy postojačky, opretí o stenu? Keď ste sa zoznámili? Ejha! Rýchlovka „na stojáka“ je vášnivá. A za takú vás potom bude považovať aj on!

8. Pozerajte sa

Nezatvárajte oči, prídete o najlepšie momenty. Plus pozerajte sa drzo a úúúplne zblízka na všetko, na čo si zmyslíte.

 

9. Plánujte

Ak sa necháte prevalcovať budovaním kariéry, tepovaním kobercov a písaním domácich úloh s deťmi, spomeniete si na dobrý sex najbližšie, keď si ponesie kufre k svojej milenke. Naplánujte si ho ráno a večer príďte na hotové. Príklad: Povedzte mu po zobudení Stretneme sa v spálni presne o 12 hodín. Buď tu a buď nahý.

 

10. Najprv plytko, potom hlboko

Vždy začínajte plytkými rýchlejšími vniknutiami, napriek tomu, že to hneď zvádza k dravému hlbočiznému prieniku. Jednak budete úspešne stimulovať citlivé body rozmiestnené na začiatku vagíny a jednak sa presne to isté stane s jeho žaluďom, takže o pár minút zavládne obojstranná spokojnosť. Toto garantujeme.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Sex, Vzťahy a sex, Milovanie

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Hriešne erotické tajné zoznamy žien: Spísané a podčiarknuté!
Obrovská LOŽ menom push-up: Toto si o nich naozaj myslia muži!
Buďte tým, kým chcete: Zahrajte si najobľúbenejšie sexuálne roly!
Bez okolkov a drzo narovinu: Chlapi priznali, prečo chcú mať v posteli...
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×