Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Fakt si myslíte, že s vami vydrží? Páni, toto vás čaká, ak si narazíte mladú frajerku!

Fakt si myslíte, že s vami vydrží? Páni, toto vás čaká, ak si narazíte mladú frajerku!
Jedného dňa slečna precitne a zistí, že vaše kŕčové žily a šediny sú jej vlastne odporné...

Vášnivý vzťah s kráskou, ktorá by vám mohla byť dcérou, vyzerá ako to najlepšie, čo vás, muža v najlepších rokoch, mohlo stretnúť. Selanka však netrvá dlho a následky bývajú fatálne.

Páni, na slovíčko...

Podľahnúť čaru mladého svižného tela a hladkej tváričky s iskrou v oku je ľahké. Zvlášť pre niekoho, koho neodbytne nahlodáva pocit, že život sa už preklopil do tej druhej, podstatne nepríjemnejšej polovice a že ďalej to pôjde už len z kopca. Keď vás postretne šťastie v podobe mladej vášnivej milenky, mozog automaticky prepína na „stand by“ režim a za vás rozhodujú celkom iné orgány. Rútite sa do záhuby. V tej chvíli to vidia všetci a každému je jasné prečo. Okrem vás. My vás chápeme. Ale máme vás radi, a preto vám na tanieri servírujeme niekoľko pádnych argumentov, prečo to nebude vždy také ružové, ako sa vám momentálne zdá.

Niektorí muži jednoducho odmietajú prijať fakt, že sa vekom preklopili do druhej polovice.

Kde vy končíte...

Vo vzťahu so ženami máte už čo-to za sebou, viete, kedy treba mlčať, kedy zaťať zuby a v pokoji osamote vyfučať. Tú istú mieru empatie čakáte i od partnerky, lenže žieňa ešte zďaleka nepreskákalo to, čo vy, a tak ste na poli jej výskumu mužsko-ženských vzťahov tak trochu pokusným králikom. Svoje emócie sa ani nesnaží krotiť a tlačí ich do vás, koľko sa dá. Hysterické záchvaty, vydieračské slzy, provokácie každého druhu – len malá ukážka bohatého menu. Neprepadajte blahej nádeji, že vaša milá je jedna tabula rasa bez emocionálnych záťaží z minulosti. Ešte ju možno nestihli poznačiť životné frustrácie vašich rovesníčok, no nesie si so sebou mindráky, ktoré zrelé ženy už dávno prekonali. A fakt, že vy nezačínate celkom na zelenej lúke, takisto mnoho vecí komplikuje. Vaše predchádzajúce vzťahy, manželstvá a deti vlečiete so sebou a jej sa to nebude vždy páčiť. Inými slovami - jednoducho ju omrzíte a zabuchne za vami dvere.

Čítajte viac o téme » Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Láska, Milovanie, Láska a vzťahy , Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Robte to vonku: Na týchto netradičných miestach bude sex nezabudnuteľný!
Vždy sa nájdu pozície, ktoré ste ešte nevyskúšali: Tak schválne,...
Teória je jedna vec, realita druhá: Toto je správanie neverníka v praxi
NAJväčší sexuálny trapas: Pri milovaní sa mi naozaj stalo toto!
Najväčší ženský sex-mindrák vyriešený: Toto si zapíšte za uši!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×