Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Odteraz už žiletky na dovolenku neťahajte! Toto vám zabezpečí hladké a príťažlivé telo počas celého leta

Odteraz už žiletky na dovolenku neťahajte! Toto vám zabezpečí hladké a príťažlivé telo počas celého leta
Hladká pokožka počas celého leta? Žiadny problém!

Jemná ako zamat, hodvábna ako mušelín, vyzývavá a lákajúca pohladiť. Krásne hladká pokožka nie je snom, ale teraz už vašou výsadou.

Kožušina v štýle Tarzanovej sestry sa už dávno nenosí. Bujarým porastom kade tade už nikoho neoslníte a trápne sa domnievať, že si to nikto nevšimne, nemá zmysel. Hladká pokožka je príťažlivá, krásna a v dobe kultu tela priam nevyhnutná. Získať ju môžete holením žiletkou, čo je nepraktické, lebo po dvoch dňoch máte opäť poriadne strnisko a celú procedúru musíte znovu opakovať. Vytrhávanie elektrickým strojčekom je z kategórie trvácnejších výsledkov, ale za cenu menšieho či väčšieho utrpenia.

 

Najvýhodnejšou metódou, ako sa zbaviť nežiaducich chĺpkov na tele i tvári, je použiť výhody moderných strojov. Prístroje pracujúce na princípe intenzívneho pulzného svetla si poradia s chĺpkami raz a navždy. Ich výsadou je, že okrem tmavých chĺpkov odstraňujú aj svetlé a sivé chĺpky.

Žiletky už na dovolenke nebudete potrebovať.

Čaute, chĺpky!

Chĺpky na tvári sú väčšinou svetlé a s ich odstraňovaním si dlho nevedel nijaký prístroj poradiť. Dnes už je beauty priemysel tak ďaleko, že nehrozia žiadne vedľajšie účinky v podobe spálenín či opuchov. Špeciálne lejzre bez problémov nájdu svetlé chĺpky aj na opálenej pokožke. Môže sa aplikovať aj počas leta, ale určite nie na kožu, ktorá je spálená, je po návšteve solária alebo sauny. Po odchode zo salónu zabudnite na opaľovanie na priamom slnku. Aspoň dva až tri dni by ste mali dať kúpaliskám a plážam pokoj. Aj potom sa však nezabudnite krémovať produktmi s vysokým UV filtrom, najlepšie 50+.

Čítajte viac o téme » Intimna depilacia, Krása a zdravie žien

Autor: redakcia Madam Evy

NEPREHLIADNITE
Prvý sex s novým mužom: Tu je 9 jedinečných rád, ako predísť veľkým...
Tetovanie má vraj vplyv na sebavedomie: Koľko ich ale „musí“ žena mať?
Potenie mi ničí život! 3 spôsoby, ako si zachovať suché a voňavé tričko 
Hotové nočné mory! Pozor, tieto sny neveštia nič dobré
Dôvod, prečo vám hádajú viac rokov, môžu byť vaše pery!
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×