Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Horúce hračičky do postele, ktoré vám zabezpečia rozkoš neskutočnej intenzity!

Horúce hračičky do postele, ktoré vám zabezpečia rozkoš neskutočnej intenzity!
Že všetko už bolo vymyslené? To može povedať iba ten, čo nečíta Zakázané strany!

Orálny sex bez príchutí máte stokrát do roka, preto je najvyšší čas pridať nejakú mňam ingredienciu do toľkého snaženia!

HLAVNE S CHUŤOU!

Pokoj, nemáte čo stratiť, o čo viac zachutí vám, o to viac zachutí aj jemu, preto odporúčame profíkov na voňavé mazľavé dobroty, napríklad americkú stránku bootyparlor.com. V ponuke majú čokoládové fondue s praktickým priloženým štetcom, s ktorým môžete vyskúšať nejaký svoj nehanebný body painting nápad. K nemu by sa hodili masky Good girl/Bad girl, využiteľné podľa toho, na akú hru máte chuť, a nesmieme zabudnúť ani na sexi produkt od machrov z Lelo, najerotickejšiu masážnu sviečku všetkých čias! Skúste čierne korenie + granátové jablko. Stačí zapáliť, počkať si, kým sa roztopí na hodvábny olej, a týmto
teplým olejom mu to pekne... ehm, veď viete, ponatierajte. Stojí síce niečo vyše 20€, ale stojí za každý cent! Na lelo.com si určite preklikajte aj  kolekciu sexi pomôcok na spútavanie a ľahký výprask, budete nadšení!

 

Prečítajte si:

Keď oholená, tak poriadne! Prekvapte ho sexi zostrihom, aký sa len tak nevidí!

Tí sa nezdajú! Ak sa rozhodnete stráviť dovču v Grécku, pozor na sexuchtivých domácich!

A nezabudnite na sexi prádielko!! Možno sú fakt všetky tie prieskumy pravda, že je chlapom jedno, v čom prídeme do postele, ale VÁŠ pocit bude na nezaplatenie! Lacné gaťky, podprsenka ani korzet to nespravia, bohužiaľ. Každá lepšia bohyňa by si preto mala našetriť, prípadne aj klesnúť do vydržateľného debetu kvôli jedinému megakúsku zvodnému nič, ktoré budete nosiť len na špeciálne príležitosti. Veríme, že sa vám ich naskytne habadej! Takže ak, tak lemoncurve.com, alebo hoďte očkom po kolekcii Jeana Paula Gaultiera pre La Perla.

Victoria´s Secret Store.

P. S.: lacnejšie kúsky neváhajte použiť v akcii. Samodržiace pančuchy primerane mocne omotané okolo koreňa penisu zadržia krv a tým pádom skvalitnia erekciu a aj ručné vykonanie celej veci s jemnými nohavičkami natiahnutými na dlani je terno.

Čítajte viac o téme » Milovanie, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Tieto domáce pomôcky sú ako stvorené na poriadny ORGAZMUS!
Nuda v spálni? Prineste do postele novú energiu a vyskúšajte tieto polohy
Viac než kamoška: Pozor, bude vás prosiť, aby ste sa mu venovali!
Konečne odhalené: TOP 5 mužských komplexov v posteli!
Posteľová gymnastika: Najobľúbenejšie sexuálne polohy trochu INÁČ!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×