Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Tak trochu šokujúce zistenie: Váš obľúbený spôsob sedenia prezrádza, čo máte rada aj aká ste kamoška!

Tak trochu šokujúce zistenie: Váš obľúbený spôsob sedenia prezrádza, čo máte rada aj aká ste kamoška!
Ako najradšej sedíte a čo to prezrádza o vašom charaktere?

Mávate pri sedení kolená pri sebe a chodidlá od seba? Alebo radšej sedíte s každým kolenom na inej strane a päty sú blízko jedna k druhej? Existuje päť základných spôsobov sedenia, ktoré o vás kadečo prezradia.

Seď rovno a nohy maj pri sebe, tak to robia dámy! Zvykla ma upozorňovať mama. Mala som síce sotva štyri roky, oveľa radšej by som sedela úplne inak, ale bontón je bontón. Každá však máme sebe vlastný spôsob, ako pri sedení ukladáme nohy. Ako sedávate, keď vás nikto nevidí, nehodnotí a bontón vám môže byť ukradnutý?Mimochodom, pozície sa tiež môžu meniť v závislosti od toho, ako sa cítite. Či sa niečoho obávate, alebo ste naopak uvoľnená a šťastná.

5 vecí, ktoré potrebujú muži počuť narovinu a bez okolkov

Dokonalý pitný plán: Kedy je dobré dať si pohár vody a prečo?

Pozícia ako písmeno A

Ak sedávate s kolenami pri sebe, chodidlá sú naopak od seba vzdialené a špičky prstov smerujú dovnútra, máte sklon veci riešiť ako pštros: keď je zle, strčíte hlavu do piesku a počkáte si, kým všetko prehrmí. S ľuďmi, ktorí obľubujú túto polohu, sa ľahko komunikuje, sú zábavní a ničím sa dlho netrápia. Ich tvorivosť je očarujúca. No niekedy hovoria rýchlejšie ako myslia.

7 obrázkov v galérii Pozícia ako písmeno A.

Pozícia obráteného V

Jedna noha je prekrížená cez druhú, pričom špička spodnej smeruje dopredu a špička vrchnej, prekríženej nohy mierne do strany. Takto sedávajú ľudia, ktorí sa radi nechávajú unášať denným snením, ale svoje sny vedia aj dosahovať. Majú veľkú predstavivosť a vždy sú vítaní v akejkoľvek spoločnosti, pretože sa s nimi dá rozprávať vážne aj veselo na témy hlboké aj úplne plytké. Radi cestujú, ľahko nadväzujú nové priateľstvá a vždy horia od nedočkavosti začať niečo nové. Vedia až závratnou rýchlosťou zásadne zmeniť svoj vzhľad, vymeniť partnera, prácu, či miesto, kde žijú – vrátane zmeny krajiny. 

7 obrázkov v galérii Pozícia obráteného V.

Pozícia širokého V

Chodidlá su na zemi blízko seba a každé koleno smeruje do inej strany – vznikne tak poriadne široké "véčko". Títo ľudia naozaj vedia, ako vyzerá pohodlie. Oblečenie ich až tak nezaujíma, zato keď si majú vybrať parfém alebo krém, vedia tým stráviť celé hodiny. Sú trochu preberační a trochu rozmarní. Okolo nich je zvyčajne tvorivý chaos, v ktorom sa však dokonale orientujú. Najväčšou slabinou týchto ľudí je nízka schopnosť dlhodobo sa koncentrovať na náročné a nepríjemné úlohy.

7 obrázkov v galérii Pozícia širokého V – taká obľúbená mužmi.

Pozícia dvojitého I

Jedna noha pekne rovnobežne vedľa druhej, nič nie je prekrížené, nič nesmeruje do strany. Takto sedávajú ľudia, ktorí nikdy nemeškajú a neznášajú, keď ich iní nechávajú čakať. Sú inteligentní, citliví a nemajú radi konflikty. Cítia sa nepríjemne, ak niekto prejavuje svoje city na verejnosti (či už je to vášnivý bozk alebo manželská hádka). Ak človek sedí s nohami vedľa seba, spolieha sa iba sám na seba. Ak pri sedení dvíha špičky dohora a päty ostávajú na zemi, nie je na škodu byť ostražitý – sediaci síce vyzerá pokojne, ale je pripravený kedykoľvek zaútočiť.

7 obrázkov v galérii Pozícia dvojitého I.

 

Pozícia dvojitého nakloneného I

Nohy sú pri sebe ako v predchádzajúcej pozícii, ale sú naklonené mierne nabok. Takto sedávajúci ľudia sa nehrnú do manželstva ani do zakladania rodiny skôr, než majú v rukách dobré vzdelanie a slušnú kariéru. Veria, že všetko má svoj čas. Sú to ľudia vytrvalí, verní druhým aj svojmu životnému cieľu. Ambície sú ich hlavnou hnacou silou, mávajú iba málo rozmarov. Vzhľad je pre nich veľmi dôležitý a nikto si neuvedomuje, čo všetko robia pre zachovanie perfektnej formy. V tom, ako vyzerajú, je ich jediné slabé miesto, jediná vec, ktorou si nie sú stopercentne istí a aj preto veľmi zle prijímajú (aj kamarátsku) kritiku.

7 obrázkov v galérii Dvojité naklonené I.

Čítajte viac o téme » Ľudia, Vzťahy a sex

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Najdrahšie celebritné rozvody všetkých čias: Tieto hviezdy prišli o ťažké...
Najškandalóznejšie aféry Hollywoodu: Tieto celebrity milujeme a ani sme...
Najškandalóznejšie aféry Hollywoodu: Tieto celebrity milujeme a ani sme...
Posledné lístky v predaji! Príď sa zabaviť a zaži 3 exkluzívne koncerty
Chcete byť šťastné? Navždy zabudnite na tieto 3 slová, ktoré bežne...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×