Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Baby, uistite sa, či je "tam dolu" všetko OK: Aká je jej optimálna veľkosť a akej farby by mala byť?

Baby, uistite sa, či je
Vraj len 6 percent žien dosiahne orgazmus bez dráždenia klitorisu.

Že čo nové by ste sa o svojej vagíne ešte mohli dozvedieť? To sme si mysleli aj my, kým sme nenatrafili na veľký celosvetový prieskum!

Vyplynula z neho prekvapujúca správa, že až 60 percent žien má aspoň jednu nezodpovedanú otázku o svojej vagíne. A pozor, ženy, ktoré majú vaginálne sebapoznanie na vysokej úrovni, dosahujú ľahšie a častejšie orgazmus! Nepestujte si zbytočné mysteriózne predstavy o území „tam dole“ a zbavte sa všetkých pochybností. Raz a navždy. 

 

1. Každá je iná
Ale čoby. Čo sa týka vagíny samotnej, sme na tom vlastne všetky rovnako a potvrdili by vám to aj chlapi po piatom pive. Samozrejme, myslíme teraz na normálne zdravé ústrojenstvo bez nejakých anomálií a takisto nepredpokladáme, že ste po pôrode pätorčiat. Čo sa z prípadu na prípad odlišuje, je však príslušenstvo. Čiže veľkosť klitorisu a pyskov. Netrápte sa prípadnou asymetriou, je úplne normálna, tak ako pri prsiach a iných častiach vášho tela.

2. Farba
Farba pokožky vašich najintímnejších partií nemusí mať (bohužiaľ) nič spoločné s farbou ostatných častí vášho tela. Takže aj prírodná blondínka môže mať dole farbu bordó a čiernovláska severský alabastrový odtieň.


3. Holiť či neholiť?
Deväť z desiatich gynekológov je proti celkovej depilácii. Ochlpenie nám podľa nich nenarástlo len tak pre nič za nič. Bráni vnikaniu baktérií do pošvy, zápalom a infekciám. No a prečo sa aj napriek tomu holíte, predsa viete i samy.

Ľudia, ktorí si holia intímne partie, sú náchýlnejší na infekcie.


4. Ako funguje
Ako dáždnik. V polohe „stand by“, čiže keď sa do nej nesnažíme niečo dostať, steny vagíny, plné záhybov, k sebe priliehajú. No a keď treba, tak sa roztiahnu. Čo znamená, že dokážu pojať aj naozaj výdatne obdareného milenca. Žiadne strachy, po akte s inkriminovaným nástrojom nezanedbateľných rozmerov sa pošva stiahne a bude zasa ako predtým.


5. Rozmery
Priemerná slušná pošva, ktorá sa nevymyká z rámca, má asi 2,5-centimetrovú šírku a 10-centimetrovú dĺžku. Napriek tomu stále platí bod 4. Hurá, no nie?! Elasticita pošvy, naša superluxusná zbraň, zaručuje zväčša roztiahnutie o 100 percent do dĺžky – a do šírky... ajajáááj. Ani sa nepýtajte.

 

6. Vaginálny orgazmus
Vraj len 6 percent žien dosiahne orgazmus výlučne pohybom dnu-von, teda bez dráždenia klitorisu. Šesť. Existencia výhradného vaginálneho orgazmu bez pomoci inej stimulácie je podľa súčasných prieskumov taká ohrozená ako povesť bodu G. Alebo len stúpa pravdovravnosť žien?

Čítajte viac o téme » Sex, Zakázané strany, Intímne zdravie, Vzťahy a sex, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Počuli ste už o adaptogénoch? Tento prírodný zázrak nakopne váš sexuálny...
Ste počas sexu mĺkva ryba? Dobrovoľne sa pripravujete o toto
Baby priznali počet milencov: Chlapom v šoku padne sánka!
Zvrhlé otázky žien, na ktoré chcú poznať odpoveď: Páni, ako by ste...
Milujete mužov, no vzrušuje vás myšlienka na lesbický sex? Tu sú pikantné...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×