Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Baby, uistite sa, či je "tam dolu" všetko OK: Aká je jej optimálna veľkosť a akej farby by mala byť?

Baby, uistite sa, či je
Vraj len 6 percent žien dosiahne orgazmus bez dráždenia klitorisu.
Celá galéria
1 z 2

Že čo nové by ste sa o svojej vagíne ešte mohli dozvedieť? To sme si mysleli aj my, kým sme nenatrafili na veľký celosvetový prieskum!

Vyplynula z neho prekvapujúca správa, že až 60 percent žien má aspoň jednu nezodpovedanú otázku o svojej vagíne. A pozor, ženy, ktoré majú vaginálne sebapoznanie na vysokej úrovni, dosahujú ľahšie a častejšie orgazmus! Nepestujte si zbytočné mysteriózne predstavy o území „tam dole“ a zbavte sa všetkých pochybností. Raz a navždy. 

 

1. Každá je iná
Ale čoby. Čo sa týka vagíny samotnej, sme na tom vlastne všetky rovnako a potvrdili by vám to aj chlapi po piatom pive. Samozrejme, myslíme teraz na normálne zdravé ústrojenstvo bez nejakých anomálií a takisto nepredpokladáme, že ste po pôrode pätorčiat. Čo sa z prípadu na prípad odlišuje, je však príslušenstvo. Čiže veľkosť klitorisu a pyskov. Netrápte sa prípadnou asymetriou, je úplne normálna, tak ako pri prsiach a iných častiach vášho tela.

2. Farba
Farba pokožky vašich najintímnejších partií nemusí mať (bohužiaľ) nič spoločné s farbou ostatných častí vášho tela. Takže aj prírodná blondínka môže mať dole farbu bordó a čiernovláska severský alabastrový odtieň.


3. Holiť či neholiť?
Deväť z desiatich gynekológov je proti celkovej depilácii. Ochlpenie nám podľa nich nenarástlo len tak pre nič za nič. Bráni vnikaniu baktérií do pošvy, zápalom a infekciám. No a prečo sa aj napriek tomu holíte, predsa viete i samy.

2 obrázky v galérii Ľudia, ktorí si holia intímne partie, sú náchýlnejší na infekcie.


4. Ako funguje
Ako dáždnik. V polohe „stand by“, čiže keď sa do nej nesnažíme niečo dostať, steny vagíny, plné záhybov, k sebe priliehajú. No a keď treba, tak sa roztiahnu. Čo znamená, že dokážu pojať aj naozaj výdatne obdareného milenca. Žiadne strachy, po akte s inkriminovaným nástrojom nezanedbateľných rozmerov sa pošva stiahne a bude zasa ako predtým.


5. Rozmery
Priemerná slušná pošva, ktorá sa nevymyká z rámca, má asi 2,5-centimetrovú šírku a 10-centimetrovú dĺžku. Napriek tomu stále platí bod 4. Hurá, no nie?! Elasticita pošvy, naša superluxusná zbraň, zaručuje zväčša roztiahnutie o 100 percent do dĺžky – a do šírky... ajajáááj. Ani sa nepýtajte.

 

6. Vaginálny orgazmus
Vraj len 6 percent žien dosiahne orgazmus výlučne pohybom dnu-von, teda bez dráždenia klitorisu. Šesť. Existencia výhradného vaginálneho orgazmu bez pomoci inej stimulácie je podľa súčasných prieskumov taká ohrozená ako povesť bodu G. Alebo len stúpa pravdovravnosť žien?

Čítajte viac o téme » Sex, Intímne zdravie, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
6 dôležitých vecí, ktoré by mala po sexe urobiť každá múdra žena
Vyťažte zo sexu maximum! Toto vám zabezpečí radosť z orgazmov aj vo vyššom...
10 extra horúcich trikov, z ktorých zošalie: Tú 6-tku mu doprajte už dnes...
Farba vašej menštruácie vám hneď napovie, aký problém môžete mať...
Presne pre TOTO ženy túžia po sexe so zajačikom!
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×