Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Detoxikačnému podvodu naleteli tisícky ľudí: Dajte si pozor, toto nemôže fungovať!

Detoxikačnému podvodu naleteli tisícky ľudí: Dajte si pozor, toto nemôže fungovať!
Niečo tu nevonia, nemyslíte?

Keď vyčistiť, tak poriadne. Detox hýbe svetom a prináša senzačné riešenia. Teda, iba ak by nie...

Neverte ničomu, čo počujete, a len polovici toho, čo vidíte. A dôkladne preverujte to, čo si na internete prečítate. Nechceme nikoho uraziť ani sa miešať niekomu do kšeftu a zároveň považujeme za veľmi chytré, aj keď morálne aké-také, keď niekto dokáže zarábať na ľudskej neinformovanosti a hlúposti.

 

Virtuálnych reklám a videí, ktoré sľubujú zázrak, je internet plný a každý jeden zdanlivo odborný článok už býva podpísaný Dr. Neviemakým. Zahraničným, samozrejme. Alebo skupinou „no name“ zahraničných vedcov. Ozaj, skúsili ste si niekedy meno odborníka zadať do Googla?

Občas sa stane, že aj naozaj existuje, vždy v prísnej spojitosti so spomínaným produktom s garanciou vrátenia peňazí. Väčšinou však narazíte na pestrú spleť ľudí s rovnakým menom a profilmi na Linkedin, Facebooku... Nijaký vedec, nijaký výskum, nijaké publikácie, len zjavne menej talentovaní menovci. A tiež reálne zážitky ľudí s liečbou z vášho okolia (skúste nájsť Veroniku z Vranova, čo zázračne schudla po tom, čo si detoxikovala organizmus), zázračné fotografie pred a po... to ešte niekto v dobe, keď slovíčko Photoshop poznajú aj predškoláci, na toto skočí?

Nie ste odčervené, nemáte vysprchované črevo, nie ste zbavené toxínov a choroboplodných zárodkov? Gratulujeme!

Btw...

• Svetovou expertkou na čistenie s cieľom schudnúť a skrásnieť je Victoria Beckham – ktorá za svet neprezradí svoju tajnú esenciu. Píše sa o slávičích hovienkach, ale pravdu pozná len ona.


Beyoncé a Jared Leto opáčili kúru s javorovým sirupom. Jared vtedy nikde nehral a Beyoncé nekoncertovala, lebo by ich zbierali z plátna i pódia. Kúra, ak funguje, vás dokonale vycicia z energie.

 

• Jeden zo zázračných preparátov dostupných na internete dostal cenu neexistujúceho magazínu Constipation (v preklade zápcha (!!!), pozn. red.) za najlepšiu antiparazitickú zmes. Nekomentujeme.

Čítajte viac o téme » Diety ktoré fungujú, Detská oslava

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Je toto vôbec možné?! Táto modelka na obrázku má neuveriteľných 63 rokov
Riziko predčasnej smrti? Táto skupina ľudí je viac ohrozená ako obézni!
Chcete si udržať postavu? Nikdy nepoužívajte túto nebezpečnú vec
Hriešne dobrá EVA s nádhernou Mišou Kocianovou na titulke a fashion...
Šialený diétny program Natalie Portman: Toto už prekračuje všetky medze!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×