Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Čistá kúpeľňa aj po jeho holení? Je to možné!

Čistá kúpeľňa aj po jeho holení? Je to možné!
To najlepšie pre vášho miláčika

Spoločné bývanie mužov a žien často skrýva isté nástrahy, aj keď sa môžu líšiť. Keďže páni často nemajú rovnaké predstavy o poriadku ako my, ideálnym riešením je nájsť kompromis. Ukážkou takejto situácie môže byť holenie, po ktorom vyzerá kúpeľňa, obzvlášť umývadlo, ako po nájazde celej lode Vikingov.

Ak teda existuje technologické riešenie, je jednoduchšie využiť ho, než sa pravidelne prieť o detaily. Philips BT7210/15 je zastrihávač fúzov, brady a kotliet, s ktorým tento problém vybavíte jednoducho. O oholené fúzy sa totiž postará integrovaný vákuový systém, ktorý ich vysaje skôr, než stihnú niekam popadať, takže sa páni oholia bez toho, aby narobili neporiadok.

 

Široké možnosti nastavenia od pol milimetra do jedného centimetra umožňujú zachovávanie obľúbeného štýlu každému, kto sa najpohodlnejšie cíti so strniskom alebo kratšou bradou. Napokon, kratší, no stále mužný zostrih je veľmi aktuálny, pričom bude móda „bradáčov“ čoskoro minulosťou. Vďaka prídavným nástavcom si však na svoje prídu aj tí, ktorí si bradu, fúzy či bokombrady upravujú v rôznych dĺžkach, prípadne v presných líniách.

7 obrázkov v galérii

Nie každý muž vyhľadáva pomoc profesionálnych barberov, ktorí vedia poradiť, aký vzhľad brady a fúzov sa komu hodí. Kto už ale svoj štýl má, zvládne si ho upraviť aj sám, v domácich podmienkach. V prípade, že by váš partner rád zaexperimentoval s novým lookom, no nie je si istý, či mu pristane, môže použiť aplikáciu Philips Grooming, vďaka ktorej sa uvidí s novou vizážou za pár sekúnd. Stačí, ak bude pri fotení do appky oholený.

7 obrázkov v galérii

Philips BT7210/15 funguje na integrovanú batériu, vďaka ktorej je pripravený k 75 minútam plnej prevádzky už po hodine nabíjania. O stave batérie informuje dobre viditeľný indikátor. Ak však v zhone zabudne batériu nabiť, nie je to problém, nakoľko môže rovnako využiť aj sieťové napájanie.

7 obrázkov v galérii

Samozrejmosťou sú nerezové čepele, ktoré sa len tak ľahko neotupia. Pri holení sa o seba jemne otierajú, čím sa brúsia pri každom používaní. Všetky časti, ktoré sa pri holení dostanú do kontaktu s fúzami, stačí jednoducho opláchnuť, no k dispozícii je pribalená aj čistiaca kefka. Technológia Lift&Trim dvíha chĺpky priamo k čepeliam, takže holí hneď prvým ťahom. Vysoká presnosť holenia zabezpečí rovnomerné strnisko alebo strih. Navyše holí nasucho, takže netreba používať veľké množstvo prípravkov. Obhajovať svoj imidž pračloveka časovou tiesňou už tak ľahko neobstojí!

Viac na www.philips.sk

Autor: PR článok

NEPREHLIADNITE
Božský účes vďaka ponožke: Krásne vlnité vlasy môžete mať zajtra aj vy!
Takto budete mať aj vy dokonalé prsia: 5 krokov k vytúženému dekoltu
Teraz sa podržte: Obľúbená farba o vás dokáže prezradiť ohromné veci!
Trpím, trpíš, trpíme: Čo všetko sme schopné urobiť pre krásu?
Zubná pasta proti čiernym bodkám? 3 neuveriteľné, ale účinné beauty triky!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×