Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Nemáte rada flirtovanie on-line? Tu je 11 spôsobov, ako sa s ním zoznámiť v reálnom živote

Nemáte rada flirtovanie on-line? Tu je 11 spôsobov, ako sa s ním zoznámiť v reálnom živote
Kto chce rande, nemôže sedieť doma!

Kde bolo, tam bolo, v časoch, keď ešte neexistoval internet, museli ľudia, ktorí sa chceli s niekým zoznámiť, opustiť svoje domovy. No keďže láska existuje oveľa dlhšie než virtuálna realita, zdá sa, že zoznamovanie sa naživo je odsúdené na úspech.


Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, stále existujú miesta, kde sa môžete s niekým zoznámiť bez toho, aby ste boli niekde nalogovaná, prihlásená, on-line. Tu je zoznam príležitostí, kedy aj vy môžete stretnúť svoju lásku. Nie, nebudete pritom ležať na gauči v teplákoch a sledovať obľúbený seriál. Ale na druhej strane môžete dotyčného hneď ovoňať, pozerať mu do očí a urobiť niekoľko prvých testov, ktoré rozhodnú, či sa ešte stretnete alebo nie.

 

7 horúcich sexi hier, ktoré musíte vyskúšať: Bude teplo, teplo, horúúúco!

7 vecí, ktoré by mal každý pár robiť spolu: Schválne, máte v mene lásky odvahu na šestku?

 

Príležitosti, kde číha láska:

1 Strenutie s kolegami

Rozhodutie nezačať si s niekým v práci je určite rozumné. Mnohý prieskumy aj príbehy zo života dokazujú, že randenie s kolegom býva problematické – česť výnimkám – ale ak ste pozvaná na firemnú žúrku alebo na víno s kolegami, choďte! Nikdy neviete, kto koho pozná a čo sa z toho vyvŕbi.

 

2 Podujatia, na ktoré ide priateľ

Čeknite si na facebooku, akých verejných udalostí sa chcú zúčastniť vaši priatelia a pridajte sa. Ak jeden ide na otvorenie novej výstavy a druhý na verejné čítanie do kníhkupectva, urobíte len a len dobre, ak pôjdete s nimi, preotže zistíte, čo sa deje vo svete, dostnete sa trochu mimo zóny vášho komfortu, no zároveň tam nebudete sama. A ktovie, kto všetko tam ešte bude...

 

5 obrázkov v galérii Nechýbajte na žiadnej oslave narodenín vašich kamarátov.

 

3 Narodeninová oslava

Aj oslava narodenín vašich priateľov je dobrá príležitosť, ako sa zoznámiť s novými ľuďmi. Zvlášť, ak ide o priateľa, s ktorým si naozaj rozumiete a zdieľate spoločné hodnoty. Je vysoko pravdepodobné, že ľudí podobného razenia tam bude viac. Aj opačného pohlavia.

 

4 Cestujte do práce verejnou dopravou

Nie, vo verejných dopravných prostriedkoch nie sú všetci single, ale dokážete nájsť iné miesto, ktoré je plné ľudí, je relatívne bezpečné a zároveň je v ňom bežné nadviazať s neznámym človekom nezáväzný pokec? Keď nabudúce zbadáte fešáka, ako číta vašu obľúbenú knihu, počúva muziku, ktorá sa páči aj vám alebo hrá hru, v ktorej ste preborníčka, hneď máte tému na štartovací small talk. A ďalej sa uvidí...

 

5 obrázkov v galérii Aj v tejto električke sa môže zrodiť láska...

 

 

5 Robte ako dobrovoľníčka

Dobrovoľníctvo je úžasné z viacerých dôvodov. Napríklad preto, že sa vďaka nemu dostanete do skupiny ľudí, ktorí rozmýšľajú podobne ako vy. Teda, ak si vyberiete dobrovoľnícku činnosť v oblasti, ktorá vás naozaj zaujíma a baví. keď nič iné, spoznáte nových priateľov. 

 

6 Hovorte s cudzími ľuďmi

Nie každý chlap, ktorý vás osloví, je uchýlák. Dajte rozprávaniu sa s cudzími šancu. Naprríklad aj tým, že keď niekde chvíľu čakáte, nebudete hneď ťukať a kukať do telefónu. 

 

7 Zaobstarajte si psa

Aj prechádzky so psom sú skvelou príležitosťou na stretnutia. Buď si naobstarajte vlastného miláčika, alebo môžete občas vyvenčiť nejakého tvora z útulku. Budete sa diviť, ako rýchlo vás počas prechádzky osloví iný psíčkar. A možno nie iba jeden.

 

5 obrázkov v galérii Prechádzky so psom vám uroaií dobre. A určite prinesú do života nových ľudí.

8 Prihláste sa na kurz

Varenia, kaligrafie, otužovania, potápania... Ak vás niečo zaujíma, tak to robte. Zároveň je to príležitosť nadviazať nové známosti.

 

9 Využite dohadzovačov

Nebráňte sa zubami nechtami, keď vás chce niekto z priateľov alebo z rodiny zoznámiť s iným človekom. To, že mamina sesternica z druhého kolena je totálne nudná, neznamená, že taký musí byť aj chalanisko, s ktorým vás chce dať dokopy. Naopak, je veľmi veľa párov, ktoré sa zoznámili prostredníctvom svojich priateľov, lebo tí oboch poznali a dokázali odhadnúť, že to môže klapnúť. 

 

10 Vyskytuje sa niekde pravidelne

Majte miesto, kam pravidelne chodíte. Či to bude fitko alebo kaviareň za rohom, tak ako sa na ňom budete postupne udomácňovať, budete tam nachádzať aj bližšie vzťahy s ľuďmi.

 

5 obrázkov v galérii Choďte sama na nákupy alebo na kávu a dívajte sa okolo seba.

 

11 Robte viac vecí sama

Že to znie čudne? Ani náhodou. Keď idete sama na nákup alebo hoci aj do kina, pravdepodobnosť, že sa budete viac obzerať okolo seba a možno sa na niekoho usmejete, je vyšši,a ako keď ste s kamoškou. Navyše, aj pravdepodobnosť, že vás osloví iný muž sa zvyšuje. Ľahšie nazbiera odvahu skúsiť vás zaujať, keď ste sama.

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Láska na prvý pohľad, Zakázané strany, Vzťah, Vzťahy a sex, Láska

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Robte to vonku: Na týchto netradičných miestach bude sex nezabudnuteľný!
Vždy sa nájdu pozície, ktoré ste ešte nevyskúšali: Tak schválne,...
NAJväčší sexuálny trapas: Pri milovaní sa mi naozaj stalo toto!
Keď to nejde, tak to nejde: Prekážky, ktoré váš vzťah len tak ľahko...
Vzťahy ako z rýchlika: Najrýchlejšie celebritné zásnuby všetkých čias!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×