Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

(Ne)veríte na veci medzi nebom a zemou? 13 dôkazov, že váš život riadi vyššia sila!

(Ne)veríte na veci medzi nebom a zemou? 13 dôkazov, že váš život riadi vyššia sila!
Už sa vám stalo, že ste boli v zúfalej situácií a úplne nepochopiteľne prišla pomoc?

Ste racionálna duša, ktorá na veci medzi nebom a zemou vôbec neverí? Po prečítaná týchto trinástich dôkazov začnete pochybovať!

 

 • Opakujúce sa čísla

Stáva sa vám, že sa pravidelne pozriete na hodinky vtedy, keď ukazujú rovnaké čísla? Napríklad 22:22 alebo 13:13 alebo 3:33? A pri pohľade na tie hodiny ostanete na sekundu zaskočené a máte z toho čudný pocit? Je to pocit, že v miestnosti nie ste sami a že sa vám ktosi alebo čosi snaží niečo oznámiť alebo na niečo vás upozorniť. Duchovní guruovia hovoria, že opakujúce sa číslo tri znamená prítomnosť Krista.

 

 • Nočná návšteva

Už ste sa niekedy zobudili v noci na to, že je s vami určite niekto alebo niečo v miestnosti? Počuli ste dokonca kroky alebo šuchotanie alebo sa znenazdajky pootvorili dvere alebo pribuchlo okno? Dajte na svoj pocit. Ak sa vám pred tým napríklad snívalo so zosnulou osobou, môže to byť jej prítomnosť, pozdrav, prosba o odpustenie, modlitbu alebo upozornenie. V takejto situácií sa treba uvoľniť a uvedomiť si, že sa niet čoho báť. Ak s tým nemáte problém, bolo by fajn odriecť krátku modlitbičku.

 

 • Neočakávaná pomoc

Už sa vám stalo, že ste boli v zúfalej situácií a úplne nepochopiteľne prišla pomoc? Napríklad ste sa ponáhľali do práce, hľadali ste čip, ktorým otvárate do kancelárie dvere, všetko ste prehľadali a absolútne nikde nebol a odrazu sa objavil na mieste, kde ste už stopercentne hľadali? Potom ste nasadli do auta a zistili ste, že sa pred krátkou chvíľou odohrala na vašej ceste do práce nehoda? Nuž, to nebola ruka obyčajnej náhody ale božia ruka!

 

 • Vyriešenie nemožnej situácie

Naša známa bola práve na Islande, kde stroskotala v pokazenom aute aj s 5-člennou skupinou ľudí, ktorých sprevádzala. Nachádzali sa viac ako 300 kilometrov od civilizácie, nikde nebol signál a ani človiečika na ceste a odrazu po zúfalom vnútornom zvolaní po pomoci sa na prašnej ceste zjavilo auto, v ktorom boli dvaja – podržte sa – automechanici. Vyšli z auta, srdečne ich pozdravili a opravili jej mikrobus. Mali dokonca všetko potrebné náradie aj náhradné diely a do hodiny auto spojazdnili a zase odišli.

3 obrázky v galérii Stáva sa vám, že sa pravidelne pozriete na hodinky vtedy, keď ukazujú rovnaké čísla?

 • Pocit, ktorý musíte nasledovať, lebo neodchádza.

Mali ste niekedy čudnú túžbu napríklad zavolať svojej kamarátke alebo rodičom? Nechcelo sa vám, mali ste iný program, ale intuícia vám kázala im zavolať? Potom, keď ste zavolali, zistili ste, že má blízky problémy, napríklad akútnu depresiu a fakt potrebuje pomôcť? Tak toto opäť nebola len taká nezmyselná náhoda ale ruka vyššej sily!

 

 • Nový človek

Máte spomienku na nejakého človeka vo vašom živote, ktorý bol na vašej spoločnej púti životom veľmi krátko, ale za to neuveriteľným spôsobom zmenil alebo obohatil váš život? Môže ísť o ex-priateľa, ktorý vás naučil niečo dôležité alebo o kolegu, ktorý vám dal knihu a tá vám zmenila život. Mohol to byť však aj niekto úplne cudzí, napríklad okolo stojaci na zastávke električky, ktorý vás jemne postrčil na chodník, aby vás električka neprešla a viac ste ho už nevideli.

 • Prepnutý kanál

Stalo sa vám, že ste zapli televíziu  a bežal tam nejaký kanál, ktorý vôbec nikdy nesledujete, ale práve sa v ňom hovorilo niečo, čo ste veľmi potrebovali počuť? Dostali ste odpoveď na dlho kladenú vnútornú otázku alebo dokonca riešenie na nejaký problém, o ktorom nikto nevedel? Aj to sa deje!

 

 • Odpoveď z rádia

Už sa vám stalo, že ste mali depku jak svet, zapli ste si pri šoférovaní rádio a tam šlo zrovna niečo, čo vám totálne sadlo na aktuálny emocionálny stav alebo to, čo ste riešili? Možno ste boli v depresii a trápila vás myšlienka, že vás ľudia okolo nemajú radi a zrovna sa zapla pesnička, ktorej text vás presviedčal o opaku. Stalo sa vám to?

 

 • Zásah čudnej náhody

Už sa vám stalo, že ste zmeškali vlak, ktorý havaroval alebo ste si zvolili zrovna v jeden deň inú cestu do obchodu a práve v ten deň sa na starý zchodník zrútil balkón, spadol strom alebo sa zosunul silný sneh? Stalo sa vám, že ste mali v kabelke liek, ktorý nikdy so sebou nenosíte, ale potrebovala ho práve vaša známa a jej pomohol? Aj také vecí sa dejú.

3 obrázky v galérii Vyliečili ste sa, napriek tomu, že vám lekári nedávali žiadne šance? Asi už viete, že to bol zázrak.

 • Šťastie v nešťastí

Našej známej sa stalo, že odhalila neveru svojho ex-priateľa tak, že jeho milenka zdvihla jeho mobil pri sexe priamo zadkom. Známa tak počula, ako sexujú a nachytala ich inflagranti. Nešťastie je, že jej bol chlap neverný. Šťastie, že na to konečne po dlhých rokoch spoločných útrap prišla a odišla od neho.

 

 • Zázračné vyliečenie

Poznáte niekoho, kto sa vyliečil, a pritom mu klasická medicína nedávala žiadnu šancu? My áno! Naša známa dostala akútnu encefalitídu, nevedela už ani hovoriť, ani sa poriadne hýbať a odviezli ju na IS-ku. Potom, ako jej dávali štyri dni života alebo život v absolútnom ochrnutí, sa jej stav začal rapídne zlepšovať. Doktori nechápali, čo sa deje. Po mesiaci na IS-ke odrazu po svojich odišiel domov úplne zdravý človek bez akýchkoľvek zdravotných ťažkostí.

 

 • Pocit dokonalého šťastia

Stalo sa vám, že ste pri pohľade na prírodu, more, hory alebo len tak v bežnom živote zacítili absolútne dokonalý pocit šťastia – až tak, že vám vyhŕkli slzy? Bolo to niečo medzi vďačnosťou a dojatím a uistením sa, že život je vlastne úplne fajn a krásny?

 

 • Nepochopiteľný návrat k modlitbe

Stalo sa vám, že ste sa ako ateistka nikdy nemodlili alebo ste skrátka dvadsať rokov neboli v kostole, ale v čase smútku ste zrazu zopli ruky a začali sa prihovárať bohu? A potom prišla úľava? To nie je náhoda! Veriaci pravidelne využívajú modlitbu na spojenie s vyššou múdrosťou, pomocou a láskou.

Čítajte viac o téme » Znamenia horoskopu

Autor: Katarína Mikulová

NEPREHLIADNITE
Narodili ste sa ako Lev, Škorpión alebo Vodnár? Od partnera v tomto...
Strelec Máj
Váhy Máj
Býk Máj
Baran Máj

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×