Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

7 horúcich sexi hier, ktoré musíte vyskúšať: Bude teplo, teplo, horúúúco!

7 horúcich sexi hier, ktoré musíte vyskúšať: Bude teplo, teplo, horúúúco!
Skúsili ste už všetko? To si len myslíte!

Vzrušenie v posteli je nanajvýš žiadúce. No ako to roztočiť, keď sa do vzťahu vkradne rutina? Treba sa hrať! Niektoré hry jednoducho nikdy neomrzia!

Chceli by ste skúsiť niečo nové, ale už vám došla fantázia? Spoločné sledovanie porna je, ehm, nuda... V tom lepšom prípade. Zahrajte sa jednu z našich hriešne dobrých hier. Vzrušenie sa bude stupňovať, srdcia budú búšiť ako šialené a ten zvyšok si radšej iba predstavte alebo rovno zažite...

 

1. Hádaj, na čo myslím

Myslite na jeden konkrétny bod na vašom tele. On musí prísť na to, ktorý to je. Ale nekladie otázky. Bozkáva vás tu aj tam, kým ho neodhalí. Je iba na vás, či budete čestná a prezradíte mu ho, alebo ho necháte vybozkávať vás celučičkú celú...

5 najlepších webov na bookovanie hotelov, vďaka ktorým bude vaša dovolenka konečne dokonalá!

10+7 zábavných maličkostí, ktorými príjemne prekvapíte partnera: Po 16-tke túži každý chlap!

2. Strip pong

Na jedálenský stôl naaranžujte do každého rohu po tri plastové poháriky. Vy hráte na jednej strane, on na druhej. Cieľom je trafiť sa na tri pokusy aspoň do jedného pohára. Kto to dokáže, ten si vyberie, čo si protihráč vyzlečie. A víťaz berie všetko: bude mu splnená jedna sexuálna fantázia!

3 obrázky v galérii V strip pngu vyhráva každý.

3. Vyber si kartu, akúkoľvek kartu

Stačí balíček obyčajných kariet, aby ste si užili horúci a nevšedný sex. Len si z neho náhodne vyberte  najskôr jednu, potom druhú... Srdce znamená bozkávanie, žaluď masáž, listy sú symbolom orálnej stimulácie a gule sú hladenie. Číslo na karte znamená počet sekúnd, ktorý si kartami určenú sexuálnu stimuláciu budete užívať. 

 

4. Nie tak rýchlo!

Ľahnite si nahá v spálni na posteľ a otázkami zisťujte, koľko toho váš drahý o vás naozaj vie. Akú polohu máte najradšej, čo najradšej nosíte, ako sa volá vaša mama? Aha, aby sme nezabudli, jeho miesto je vo dverách. Za správnu odpoveď môže urobiť krok vpred, za nesprávnu vzad. Veríme, že sa dokáže priblížiť k posteli, aby ste to mohli odpáliť vo veľkom štýle. Ale ak kvôli nesprávnym odpovediam nakoniec vycúval až do druhej miestnosti, nestál za to!

 

5. Za sedem minút v nebi

Nastavte kuchynské stopky na sedem minút, zavrite sa spolu do kúpeľne a šup na to. Máte presne sedem minút na to, aby sa stalo všetko, čo sa má stať. Keď zazvoní zvonec, hry je koniec. Budete sa diviť, čo všetko zvládnete pod tlakom času.

3 obrázky v galérii Vadí alebo nevadí ti vymasírovať mi, ehm, polky?

6. Vadí? Nevadí?

Pozor, toto je hra, ktorá môže trvať pekne dlho! A mala by zahŕňať naozaj sexi obsahy, ako napríklad, vadí alebo nevadí posielať mi horúcu správu do práce každých 20 minút? Vadí alebo nevadí hovoriť so mnou perverzne nasledujúcu štvrťhodinku? Vadí alebo nevadí ti preskúmať moju štrbinku tvojou zubnou kefkou?

 

7. Óóó, to je také nevhodné

Netreba hneď riskovať sex na verejnosti, aby ste zažili ten pocit vzrušenia, že vás niekto nachytá. Stačí zdržať sa o chvíľu dlhšie v kúpeľni na párty u kamoša, vyštartovať po sebe, kým si do kúpeľne odskočila spolubývajúca alebo chytiť ho za rozkrok počas jazdy na eskalátore v preplnenom nákupnom centre...

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Nie je orgazmus ako orgazmus: Ktorý z tých vašich majú muži radšej?
Narodeniny, výročie, povýšenie? Pripravte mu večer, na ktorý nikdy...
Zaručene zošalie: Tieto erotické "výmysly" musíte na partnerovi okamžite...
Zamestnanie vplýva aj na sexuálny život: Najvášnivejší bude, ak robí...
Veci, ktoré by ste sa normálne nikdy nedozvedeli: O týchto "zvrhlostiach"...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×