Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Dlhé a husté vlasy za päť minút: Ako je to možné?!

Dlhé a husté vlasy za päť minút: Ako je to možné?!
Dlhé a husté vlasy na počkanie!
Celá galéria
1 z 2

Kráčať do práce s účesom ako od kaderníka túži každá z nás. Ak je súčasťou vášho dňa zúfalé pozeranie na kefu plnú vlasov, je na čase vyskúšať clip-in vlasy. Krásne dlhé vlasy a perfektný účes si dokážete vytvoriť už za pár minút. 

 

Najjednoduchšie predĺženie vlasov

Veľa žien aj napriek ukážkovej starostlivosti o vlasy nemá to šťastie, aby si vypestovali hustú hrivu a dlhé vlasy bez lámania.

 

Rýchle a veľmi praktické riešenie sú nasadzovacie clip-in vlasov, ktoré si za pár minút nadpojíte doma. Na výrobu clip-in príčeskov sa používajú pravé ľudské vlasy európskeho typu, preto sa nemusíte obávať, že by nesplynuli s vašou pôvodnou farbou.

 

Clip-in pásy sú dlhé od 25 do 55 centimetrov, tie kratšie vlasy pekne zahustia. Stačí si len vybrať dĺžku, na akú sa cítite a môžete začať nasadzovať.

2 obrázky v galérii

Šetria čas aj peniaze

Nasadenie vlasov je jednoduché. Po pár aplikáciách získate zručnosť a nebude vám to trvať viac ako 5 minút. Nemusíte sa objednávať do vlasového štúdia, pretože si ho vytvoríte samy vo vlastnej kúpeľni.

 

Predlžovanie vlasov clip-in prameňmi neničí vlasy ako trvalé predlžovanie, ktoré je navyše časovo náročné a drahé. Za jednorázový nákup clip-in vlasov nezaplatíte viac ako za spoločenský účes a vlasy môžete opakovane nasadzovať.

 

Pri šetrnom zaobchádzaní je životnosť vlasov dlhá. Keďže ide o ľudské vlasy, mali by ste ich umývať kvalitnou vlasovou kozmetikou s vysokým obsahom vitamínov. Aby ste predišli zamotaniu alebo vytrhaniu vlasov z prameňov, pred spaním si ich zložte.

 

Z vlasov viete vytvoriť rovnako zaujímavé účesy ako z vašich vlastných, nebojte sa ich natáčať a či zapletať. Pri tepelnej úprave však nezabudnite pramene ošetriť ochranným prípravkom, aby sa neznížila ich životnosť.

 

Clip-in vlasy sú šikovný pomocník, s ktorým budete vyzerať štýlovo každý deň.

Čítajte viac o téme » Vlasy a nechty

Autor: PR článok

NEPREHLIADNITE
Trápne a nemoderné: Ak máte na nechtoch toto, ste poriadne out!
Rihanna opäť radikálne zmenila účes: Čo hovoríte na túto farbu?
Bláznivé plážové vlny nepotrebujú gravitáciu: Učte sa od super kaderníka...
Podrobný tutoriál, ako si vyčarovať najtrendy účesy tejto sezóny!
Plážové vlny cez noc? Triky na krásne vlnité vlasy, ktoré ste ešte...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×