Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Dlhé a husté vlasy za päť minút: Ako je to možné?!

Dlhé a husté vlasy za päť minút: Ako je to možné?!
Dlhé a husté vlasy na počkanie!

Kráčať do práce s účesom ako od kaderníka túži každá z nás. Ak je súčasťou vášho dňa zúfalé pozeranie na kefu plnú vlasov, je na čase vyskúšať clip-in vlasy. Krásne dlhé vlasy a perfektný účes si dokážete vytvoriť už za pár minút. 

 

Najjednoduchšie predĺženie vlasov

Veľa žien aj napriek ukážkovej starostlivosti o vlasy nemá to šťastie, aby si vypestovali hustú hrivu a dlhé vlasy bez lámania.

 

Rýchle a veľmi praktické riešenie sú nasadzovacie clip-in vlasov, ktoré si za pár minút nadpojíte doma. Na výrobu clip-in príčeskov sa používajú pravé ľudské vlasy európskeho typu, preto sa nemusíte obávať, že by nesplynuli s vašou pôvodnou farbou.

 

Clip-in pásy sú dlhé od 25 do 55 centimetrov, tie kratšie vlasy pekne zahustia. Stačí si len vybrať dĺžku, na akú sa cítite a môžete začať nasadzovať.

2 obrázky v galérii

Šetria čas aj peniaze

Nasadenie vlasov je jednoduché. Po pár aplikáciách získate zručnosť a nebude vám to trvať viac ako 5 minút. Nemusíte sa objednávať do vlasového štúdia, pretože si ho vytvoríte samy vo vlastnej kúpeľni.

 

Predlžovanie vlasov clip-in prameňmi neničí vlasy ako trvalé predlžovanie, ktoré je navyše časovo náročné a drahé. Za jednorázový nákup clip-in vlasov nezaplatíte viac ako za spoločenský účes a vlasy môžete opakovane nasadzovať.

 

Pri šetrnom zaobchádzaní je životnosť vlasov dlhá. Keďže ide o ľudské vlasy, mali by ste ich umývať kvalitnou vlasovou kozmetikou s vysokým obsahom vitamínov. Aby ste predišli zamotaniu alebo vytrhaniu vlasov z prameňov, pred spaním si ich zložte.

 

Z vlasov viete vytvoriť rovnako zaujímavé účesy ako z vašich vlastných, nebojte sa ich natáčať a či zapletať. Pri tepelnej úprave však nezabudnite pramene ošetriť ochranným prípravkom, aby sa neznížila ich životnosť.

 

Clip-in vlasy sú šikovný pomocník, s ktorým budete vyzerať štýlovo každý deň.

Čítajte viac o téme » Vlasy a nechty

Autor: PR článok

NEPREHLIADNITE
Chodíte pravidelne do postele s mokrými vlasmi? Robíte veľkú chybu!
Ariana Grande dala zbohom hnedej: Toto sú jej nové vlasy!
Držíte niektorú z týchto diét? Okamžite s tým prestaňte, inak riskujete...
DIP DYE efekt: Nový spôsob farbenia vlasov vás dostane
Kourtney Kardashian nepoužíva šampón: Na vlasy má oveľa lepšiu vychytávku!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×