Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Každý prst na nohách niečo znamená: Urobte si netradičný test osobnosti, ktorý je až desivo presný!

Každý prst na nohách niečo znamená: Urobte si netradičný test osobnosti, ktorý je až desivo presný!
Nohy hovoria svojou vlastnou rečou. čo by povedali o vás?

Aké máte prsty na nohách? Krátke či dlhé? Sú vaše chodidlá skôr úzke alebo skôr široké? A ktorý prst je najdlhší? Odpovede na tieto otázky prezradia veľa o vašej osobnosti a charaktere.

Keď nohe kraľuje palec

Ak je najväčším prstom na nohe vnútorný palec a ostatné prsty sú vedľa seba zoradené zostupne podľa veľkosti (malíček je najmenší), ste veľmi inteligentná, kreatívna a vždy vymyslíte nejaký nevšedný spôsob, ako vyriešiť svoje problémy. Ste vyslovene nádoba plná nápadov. Čo na druhej strane môže znamenať, že občas mávate problém sústrediť sa iba na jednu vec a niekedy veci vzdáte skôr, než sú hotové. 

Prekvapivé výsledky novej štúdie z Dánska: Nebojte sa materstvo odložiť na neskôr, má to svoje výhody!

Dvojica v rovinke

Rovnako dlhý prvý a druhý prst sú znakom nevšedných vodcovských schopností, pretože sa do vecí nevrháte po hlave, ale všetko si pekne premyslíte. Tiež to znamená, že ste aktívna, vynaliezavá a vždy si stojíte za tým, čomu veríte. Máte silnú túžbu robiť to, o čom ste presvedčená, že je správne.

 

Vyhráva číslo dva

Druhý prst dlhší ako prvý znamená, že ste excelentná v multitaskingu. Dokáže ľudí ľahko presvedčiť, aby súhlasili s vašimi názormi. Ste veľký vyjednávač a svoje úlohy efektívne doťahujete do poslednej bodky. 

3 obrázky v galérii Čo prst, to iná vlastnosť.

 

Perfekcionistická trojka

Čím dlhší je prostredný prst, tým ste dynamickejšia a vynaliezavejšia v práci. Mať v nej úspech je hlavným zmyslom vášho života. Ste perfekcionistka, ktorá väčšinu energie venuje svojej kariéra a ostatné je tak trochu na vedľajšej koľaji. Naopak, ak je prostredný prst krátky, ľahko zabúdate na starosti a viete si vychutnávať aj malé radosti v živote.

 

Rodinná štvorka

Ak je váš štvrtý prst dlhý a rovný, na prvom mieste je vždy rodina. Vašou najsilnejšou stránkou je schopnosť načúvať problémom druhých ľudí a snaha vyriešiť ich. Rodina je pre vás najsilnejším motívom vášho bytia a zároveň achillovou pätou, pretože rodinné problémy vás dokážu položiť. Krátky štvrtý prst znamená, že rodina a milostný život pre vás neznamenajú toľko, ako iné veci.

3 obrázky v galérii Nohy hovoria svojou vlastnou rečou. čo by povedali o vás?

Sila v malíčku

Kratučký malíček svedči o detinskosti, čo znamená, že sa viete skvele uvoľniť a ste vyhľadávanou sparing partnerov na párty, čo vám môže niekedy spôsobovať problémy v živote. Ak viete odtiahnuť malíček od štvrtého prsta, ste odvážna, očarujúca a impulzívna.

 

Dobrodružstvo alebo rozmaznávanie?

Široké chodidlá naznačujú túžbu po dobrodružstve, ich "majitelia" sú neustále v pohybe, vždy niečím zamestnaní. Majiteľky úzkych a dlhých chodidiel zas na seba nechávajú druhých čakať a milujú, keď ich rozmaznávajú. Majú silný zmysel pre krásu a estetiku.

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Málo sa hýbete? Lenivý lifestyle sa odráža nielen na vašej postave, ale aj...
Vedci už našli odpoveď: Pre toto prestaňte sexovať len z povinnosti!
Vyskúšajte fantastický recept na suché päty: S týmto zázrakom budete mať...
Staňte sa majsterkou holenia: Takto treba správne narábať so žiletkou!
Majte nohy ako bohyňa: S touto super pedikúrou to hravo dosiahnete!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×