Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Ryby by mali skúsiť psychológiu, Škorpióni právo! Na akú profesiu sa hodíte VY podľa zverokruhu?

Ryby by mali skúsiť psychológiu, Škorpióni právo! Na akú profesiu sa hodíte VY podľa zverokruhu?
Aká práca je pre vás najvhodnejšia podľa znamenia?

Rozmýšľate aj vy nad tým, či vykonávate profesiu, ktorú naozaj chcete? Alebo sa pre svoju pracovnú cestu len rozhodujete? Pomôcť by vám mohlo napríklad aj to, v akom znamení ste sa narodili. Hodí sa pre vás kreatívna profesia?

Ryby

Ryby ťažko zvládajú tlak, preto málokedy pôsobia na vodcovských pozíciach. Naopak, sú veľmi vášnivé a kreatívne, preto sa cítia najlepšie na pozíciach ako výtvarníci či psychiatri a psychológovia.

Baran

Barani majú v povahe "zachraňovať". A občas aj doslova. Preto medzi najideálnejšie profesie pre toto znamenie patria napríklad záchranár, vojak či hasič, ale uplatniť by sa mohli aj v kreatívnom biznise. Napríklad v takej reklamnej agentúre.

Býk

Pre toto znamenie je stabilita na prvom mieste. Istota, pre ktorú sú ochotní pracovať naozaj tvrdo ich ženie za kariérou. Právo, moderovanie, ale aj dizajn či pedagogika. Toto všetko je pre Býkov najvhodnejšie.

Zabúdate? Použite tento trik na zlepšenie pamäte a už sa vám to nestane!

Neviete za čo pôjdete na dovolenku? 10 rád, ako ušetríte veľa peňazí každý deň

Blíženci

Hlavne nie stereotyp či nuda. Blíženci milujú kreativitu a prácu, ktorá ich duchovne bude napĺňať. Čo by to malo byť? Rozhodne profesie ako učiteľ, záchranár či architekt.

Rak

Raci sú starostliví, a preto často vyhľadávajú práve prácu, kde svoje materské či rodinné pudy môžu prejaviť naplno. Ľudské zdroje, sociálny pracovník či učiteľ v škôlke je pre nich to najlepšie. Samozrejme by sa však uplatnili aj vo vedúcich pozíciach ako generálny riaditeľ alebo aj ako vojaci.

Zistite, ako vás vaše znamenie ovplyvňuje.

Lev

Moc, sláva či pozornosť. Po tom túži nejeden Lev. A podľa toho si vyberajú aj profesiu. Práve na pozíciach ako módny návrhár, realiťák či umelec nájdete najviac Levov.

Panna

Spisovatelia, kritici, editori alebo technici. To je tým pravým orechovým pre všetkých narodených v znamení Panny.

Viete, ako vaše telo (ne)znáša lepok? Všímajte si 8 znamení, ktoré všetko raz-dva prezradia!

Váhy

Váhy preferujú prácu, pri ktorej sú neustále v kontakte s ľuďmi. Majú rady komunikáciu, preto vyhľadávajú zamestnania ako pracovník v cestovke, diplomat alebo predajca.

Škorpión

Nezávislosť a zodpovednosť. To je charakteristika Škorpiónov. A profesie pre nich? Lekár, vedec, detektív či právnik.

Strelec

Filozofi do morku kostí, ktorí sú nepoučiteľní idealisti. To sú Strelci. Rovnako tak milujú aj prírodu a zaujímajú sa veľmi o zdravý životný štýl. Preto nikoho neprekvapí, že sa uplatňujú najmä v cestovnom ruchu, zverolekárstve či ako tréneri.

Kozorožec

Manažéri, vedci, učitelia či IT technici. Toto všetko by je podľa hviezd tým naj pre všetkých ľudí narodených práve v znamení Kozorožca.

Vodnár

A čo posledné znamenie? Vodnári urobia najlepšie, ak začnú hľadať uplatnenie v ekológii, letectve, ale aj ako kreatívni umelci. Napríklad módne návrharstvo.

Čítajte viac o téme » Práca, Znamenia horoskopu

Autor: Radka Vargová

NEPREHLIADNITE
Muži sa do tohto jedného znamenia dokážu zamilovať až po uši: Aj keď sú...
Máj prináša šťastie týmto 3 znameniam: Ste medzi nimi aj vy?
Narodili ste sa ako Lev, Škorpión alebo Vodnár? Od partnera v tomto...
Morské panny ožívajú: Ak ich chcete vidieť naživo, vyberte sa sem
Váhy Máj

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×