Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Toto chce poriadnu guráž! Čo všetko bola ochotná holandská kráľovná kvôli trónu podstúpiť?

Toto chce poriadnu guráž! Čo všetko bola ochotná holandská kráľovná kvôli trónu podstúpiť?
Princ Willem-Alexander so svojou vyvolenou.

Temperamentná argentínska kráska spoznala svojho budúceho manžela - holandského kráľa - v roku 1999 v New Yorku, kde sa začala rozprávka, o akej sa jej doposiaľ ani nesnívalo.

V tom čase korunný princ Willem-Alexander, ktorého pre jeho pokojnú povahu Holanďania prezývali "kráľ pivo", nemal šancu uniknúť. Svoj úlovok si Máxima poistila tým, že sa v roku 2001 presťahovala do jeho tesnej blízkosti. V tom istom roku prijala holandské občianstvo, čím chcela dokázať, že to s láskou k svojej budúcej krajine myslí naozaj vážne. 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Dočkáme sa tento rok kráľovskej svadby? Harryho rodina urobila silné a veľavravné gesto!

Môže sa dostať vymetačka barov na trón? Môže! Príchod nórskej princeznej na kráľovský dvor sprevádzal jeden škandál za druhým

Najväčšou prekážkou na jej ceste k holandskému trónu bol práve Máximin otec (Jorge Zorreguietta pôsobil ako minister poľnohospodárstva vo vláde argentínskej vojenskej junty začiatkom 80-tych rokov, kde za vlády diktátora Generála Videla zmizlo viac ako 30 tisíc odporcov režimu - pozn. redakcie). Problém sa vyriešil, keď Máxima súhlasila s neprítomnosťou svojich rodičov na kráľovskej svadbe, čím verejnú mienku definitívne upokojila a už jej nič nebránilo stať sa holandskou princeznou.

Princezná Maxima.

Svoje ÁNO si Alexander a Maxima povedali 2. februára 2002 v amsterdamskej katedrále Nieuwe Kerk. Aj keď to v začiatkoch vyzeralo všelijako, z odstupom času môžeme zhodnotiť, že Willem-Alexander si nemohol vybrať lepšie. Máxima je krásna, inteligentná a z princa dostala to najlepšie. Z nemastného-neslaného suchára sa stal obľúbený kráľ a otec troch krásnych dcér, v ktorých má, podľa jeho vlastných slov, obrovskú oporu. 

Čítajte viac o téme » Ľudia, Vzťahy a sex

Autor: Eva Hrdličková

NEPREHLIADNITE
Najškandalóznejšie aféry Hollywoodu: Tieto celebrity milujeme a ani sme...
Najškandalóznejšie aféry Hollywoodu: Tieto celebrity milujeme a ani sme...
Chcete byť šťastné? Navždy zabudnite na tieto 3 slová, ktoré bežne...
Uf, tak toto riadne zabolelo: Najhoršie a najtrápnejšie vystúpenia...
Muži sa zhodli: 4 vlastnosti, ktoré má v našich očiach ideálna žena

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×