Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Toto chce poriadnu guráž! Čo všetko bola ochotná holandská kráľovná kvôli trónu podstúpiť?

Toto chce poriadnu guráž! Čo všetko bola ochotná holandská kráľovná kvôli trónu podstúpiť?
Princ Willem-Alexander so svojou vyvolenou.

Temperamentná argentínska kráska spoznala svojho budúceho manžela - holandského kráľa - v roku 1999 v New Yorku, kde sa začala rozprávka, o akej sa jej doposiaľ ani nesnívalo.

V tom čase korunný princ Willem-Alexander, ktorého pre jeho pokojnú povahu Holanďania prezývali "kráľ pivo", nemal šancu uniknúť. Svoj úlovok si Máxima poistila tým, že sa v roku 2001 presťahovala do jeho tesnej blízkosti. V tom istom roku prijala holandské občianstvo, čím chcela dokázať, že to s láskou k svojej budúcej krajine myslí naozaj vážne. 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Dočkáme sa tento rok kráľovskej svadby? Harryho rodina urobila silné a veľavravné gesto!

Môže sa dostať vymetačka barov na trón? Môže! Príchod nórskej princeznej na kráľovský dvor sprevádzal jeden škandál za druhým

Najväčšou prekážkou na jej ceste k holandskému trónu bol práve Máximin otec (Jorge Zorreguietta pôsobil ako minister poľnohospodárstva vo vláde argentínskej vojenskej junty začiatkom 80-tych rokov, kde za vlády diktátora Generála Videla zmizlo viac ako 30 tisíc odporcov režimu - pozn. redakcie). Problém sa vyriešil, keď Máxima súhlasila s neprítomnosťou svojich rodičov na kráľovskej svadbe, čím verejnú mienku definitívne upokojila a už jej nič nebránilo stať sa holandskou princeznou.

Princezná Maxima.

Svoje ÁNO si Alexander a Maxima povedali 2. februára 2002 v amsterdamskej katedrále Nieuwe Kerk. Aj keď to v začiatkoch vyzeralo všelijako, z odstupom času môžeme zhodnotiť, že Willem-Alexander si nemohol vybrať lepšie. Máxima je krásna, inteligentná a z princa dostala to najlepšie. Z nemastného-neslaného suchára sa stal obľúbený kráľ a otec troch krásnych dcér, v ktorých má, podľa jeho vlastných slov, obrovskú oporu. 

Čítajte viac o téme » Vzťahy a sex, Ľudia

Autor: Eva Hrdličková

NEPREHLIADNITE
Že zlatokopky sú len ženy? Títo muži si namotali zazobané hollywoodske...
Slovo pornoherečka je stále tabu, tieto sú však vďaka svojej práci totálne...
Mali dosť žiary reflektorov: Tieto páry si povedali svoje ÁNO potajomky...
Dara o Rytmusovi: Žiarlivosť? Musela by som sa obesiť!
Po sladkom chlapcovi ani stopy: Josh Hartnett je zrelý muž

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×