Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Maľuje sa pomocou jedla: Šialený beauty tutoriál, ktorý (ne)budete chcieť vyskúšať!

Maľuje sa pomocou jedla: Šialený beauty tutoriál, ktorý (ne)budete chcieť vyskúšať!
Maľuje sa pomocou jedla!

Tak mali sme tu už všeličo, ale mejkap vytvorený pomocou jedla je naozajstná novinka. Pozrite si šialené video, no doma to radšej neskúšajte!

Domáce recepty naozaj nemajú hraníc. Už sme vyskúšali všeličo, lesk na líčka pomocou zmiešania kokosového oleja a tieňov na oči, med na ústa, keď sa minul balzam. Táto baba však doviedla tradíciu domácej kozmetiky do absolútne abnormálnych rozmerov, keď na svoje denné líčenie použila všetko, čo našla doma v chladničke a skrinke na jedlo. Pozerá sa na to dobre, to musíme uznať. Avšak, mať v oku kakaový prášok, líca zalepené čokoládovou tyčinkou asi nie je snom žiadne beauty hviezdy. 

 

🍆🥕FACE FULL OF FOOD 🍔🌯 ________________ Lol this is a bit ridiculous but hilariously fun!! I challenge all my friends, you guys, to go out and try this #makeupchallenge for the holidays! 😂😂 🌯Don't forget to TAG me AND use the hashtags #facefulloffoodchallenge #facefulloffood So I can see! ___________________ #makeuptutorialsx0x #makeupforbarbies #glowedupgirl #makeup_artist_worldwide_ #shimycatsmua #hypnaughtymakeup #hypnaughtypower #lashes #highlight #nikkietutorials #makeuptutorial #makeupblogger #mirrorbellaglam #fakeupfix #skelotim #wakeupandmakeup #brian_champagne #laurag_143 #makeupaddictioncosmetics #makeupgeek #maryhadalittleglam #makeupbymario #brows #mannymua#peachyqueenblog @mirrorbellaglam @skelotim @maryhadalittleglam @peachyqueenblog @hypnaughty.makeup @joamerchan @sandramiyagi @fakeupfix @nikkietutorials @hypnaughtypower @fiercesociety #fiercesociety @wakeupandmakeup @wakeup2slay @shimycatsmua @kcrab__ @makeupforbarbies @shop_alamode @kathleenlights @farahdhukai @bretmansvanity @bretmanrock @hudabeauty #hudabeauty @rochellewick @beautfoles ✨Disclaimer: attempt at your own risk. Try products on skin before use on face. ✨Song: Remember the Name by Fort Minor

A post shared by Raychel Newton (@makeup_maven) on

 

Tutoriál je dielom Rachel Newton, šialenej beauty blogerky. Na jej obranu však musíme povedať, že slečna to s farbičkami naozaj vie a jej líčenia nie sú pre začiatočníčky. Prešachovali sme jej Instagram a je plný skvelej inšpirácie na dokonalý mejkap. Pozrite si aspoň malú ukážku:

 

Čítajte viac o téme » Blogerka, Kozmetika , Svadobné líčenie, Líčenie na ples, Líčenie, Špičkové kozmetické výrobky, Krásy sveta

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Naučte sa, ako zvýrazniť svoje prednosti: Ak zvládnete tieto triky, bude...
Trápite sa pri líčení očnej linky? Tak potom je tento video tutoriál...
Spoznali by ste ich vôbec? Tieto hollywoodske celebrity vyzerajú skvelo aj...
Trápi vás lesknúca sa tvár? Máme pre vás úžasné profesionálne riešenie
Toto vás najviac zaujíma o microbladingu: Odpovede na vaše najhorúcejšie...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×