Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Môže sa dostať vymetačka barov na trón? Môže! Príchod nórskej princeznej na kráľovský dvor sprevádzal jeden škandál za druhým

Môže sa dostať vymetačka barov na trón? Môže! Príchod nórskej princeznej na kráľovský dvor sprevádzal jeden škandál za druhým
Princ Haakon s princeznou Mette-Marit.
Celá galéria
1 z 2

Princ Haakon stretol kontroverznú Mette-Marit na technopárty v jej rodnom meste Kristiansand, kde v nej zhliadol ženu svojho života. Nikoho neprekvapí, že narazil na tvrdý odpor verejnosti a bol pripravený vzdať sa kvôli atraktívnej slobodnej mamičke so skúsenosťami s drogami kráľovského trónu.

Mette-Marit Tjessem Høiby bola v čase zoznámenia sa s princom slobodnou matkou dvojročného syna. Počala ho s mužom, ktorý sa živil ako vyhadzovač a ktorého trestný register by ste študovali tak dva dni. Aby toho nebolo málo, bodku za škandálmi dal jej otec, ktorý na svadbu svojej dcéry prišiel so striptérkou.

Prečítajte si tiež: 

Divoška na kráľovskom dvore: Švédska princezná Sofia Hellqvist má za sebou poriadne bujarú minulosť!

Uloviť princa dokáže každá! Prinášame vám najkrajšie Love storky z kráľovských palácov

Dnes budúci vladársky pár oslavuje pätnáste výročie svadby a hoci príchod princovej vyvolenej na kráľovský dvor sprevádzali nelichotivé komentáre či už novinárov alebo pospolitého ľudu, stala sa z  nej vážená a rešpektovaná dáma, ktorá sa vo svojej krajine teší najväčším sympatiám. To, že budúca vladárka nie je urodzená a má poriadne divokú minulosť, dokázali emancipovai Nóri predýchať a svojej princeznej odpustiť.

2 obrázky v galérii Nórsky princ Haakon s princeznou Mette-Marit.

Mette Marit vydala zo seba len to najlepšie. Angažuje sa v rôznych charitatívnych organizáciách, vyštudovala vysokú školu a princovi porodila dve deti. Pred svadbou však musela podpísať prehlásenie, že jej prvorodený syn sa o trón nebude nikdy usilovať.

Čítajte viac o téme » Ľudia, Vzťahy a sex, Láska, Láska a vzťahy

Autor: Eva Hrdličková

NEPREHLIADNITE
Je vypisovanie si s inými naozaj nevera? Muži a ženy majú na to rôzne...
Nechce sa váš partner hádať? Tak má váš vzťah naozaj veľký problém! Zmeňte...
Na toto NIKDY nezabudneme: Muži prezradili, aký sex si budú pamätať...
Aká je pravdepodobnosť, že sa "zabehnutý neverník" zmení práve kvôli vám?
Milovať dvoch ľudí súčasne je pre vzťah horšie ako nevera: Takýto život...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×