Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Testujte s nami novinku od Garnier! Stačí vyplniť jednoduchý formulár a textilná maska môže byť vaša!

Testujte s nami novinku od Garnier! Stačí vyplniť jednoduchý formulár a textilná maska môže byť vaša!
Prvých 300 zapojených dostane masku na testovanie!

Prihlasovanie je ukončené. Všetkým prihláseným Evičkám ďakujeme - vybrané dievčatá budeme čoskoro kontaktovať.😊

 

 

5 obrázkov v galérii Textilná maska na tvár od Garnier

Chcete byť súčasťou testovacieho tímu úžasnej hydratačnej novinky od Garnier? Stačí odpoveď na jednoduchú otázku a textilná maska je vaša! 

 

Garnier predstavuje prvú textilnú masku, ktorá prináša pokožke koncentráciu hydratácie porovnateľnú s týždenným používaním pleťového krému z rovnakého produktového radu.

 

Textilná maska Garnier, inšpirovaná ázijskými skrášľujúcimi rituálmi, vďaka jemnučkému materiálu a obsahu prírodných ingrediencí, zaisťuje optimálnu účinnosť v priebehu 15tich minút, po ktorých bude pleť viditeľne krajšia. 

 

Dôležité je správne zaobchádzanie

Účinky textilnej masky sme si vyskúšali (doslova) na vlastnej koži. O kvalitách hydratačnej bomby, ktorá zrevitalizuje do hĺbky každú bunku vašej tváre, sa môžete presvedčiť samy! 

 

Vyberte masku z obalu a priložte ju na tvár. Odstráňte vonkajšiu ochrannú vrstvu a nechajte pôsobiť 15 minút. Následne masku odstráňte. Aplikujte raz týždenne - výsledok je úžasný! 

Ako získať masku ZADARMO? 

Všetkým čitateľkám hriešne dobrého webu EVA.sk ponúkame jedinečnú možnosť otestovať hydratačnú masku od Garnier a podeliť sa o výsledky s ostatnými čitateľmi. Ak sa chcete stať členkou testovacieho tímu, stačí, ak odpoviete na jednoduchú otázku a vyplníte svoje kontaktné údaje v termíne od 25.1. do 8.2. Prvých 150 zapojených dostane masku na testovanie po dobu jedného týždňa.*

 

Podmienkou účasti v súťaži je zaslať nám po testovaní masky vaše postrehy na konzistenciu výrobku, vôňu či účinok masky na tvár, a to na e-mailovú adresu eva@eva.sk. V prípade nedodržania podmienok budeme nútení výrobok účtovať v plnej sume 2,49 eur. Zaslaním vyplneného formulára automaticky potvrdzujete, že súhlasíte s týmito podmienkami súťaže a so všeobecnými podmienkami súťaží na stránkach magazínu EVA.sk

 

Čítajte viac o téme » Súťaže, Krásy sveta

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Šok v súťaži Miss Slovensko 2018: Projekt definitívne opúšťa táto...
Toto sú oficiálne portréty finalistiek súťaže Miss Slovensko 2018
HOT!!! VYHRAJ lístky na hriešne dobrý koncert Jamesa Blunta!
SÚŤAŽ S MADAM EVA O PARFUM: UKONČENÁ!
NOVÁ SÚŤAŽ S MADAM EVA: Vyhrajte exkluzívny parfum Salvatore Ferragamo...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×